Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fél éve van okostelefonom, de jól megvoltam nélküle eddig. fórum

Fél éve van okostelefonom, de jól megvoltam nélküle eddig. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 09:25
Megértelek. Nekem is csak azért van, mert kütyümániás vagyok. Sok mindenre használom (leggyakrabban az időzítőket, tévézés közben a netet), csak telefonálásra nem; arra ott a jó öreg Nokia és a vezetékes telefon.
18. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 21:04
Nekem sincs.
17. Mimóza07 (válaszként erre: 16. - Apeeng)
2022. nov. 11. 20:33
Ja, az mondjuk nem rossz ötlet. Erre nem is gondoltam. :)
16. apeeng (válaszként erre: 13. - Mimóza07)
2022. nov. 11. 20:26
némileg tovább használhatod, ha veszel egy power-bankot..az ára alig látható, ezzel szemben praktikus.
15. globus
2022. nov. 11. 20:08
Jól van.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Mimóza07)
2022. nov. 11. 20:02
Ezért jó az e-book olvasó, mert rendkívül tartós. Az enyém egy közepes márka, de még a mai napig jó. Annyi, hogy az akkumulátor már picit gyengébb, mint anno volt. Amikor megvettem 2 óra alatt töltöttem fel, most ehhez kell 3. De még így is évekig jó lesz szerintem.
13. Mimóza07 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 19:55
Oh, tenyleg. Ebookokat is tarolok rajta. Marmint a felhőben. Mert a kartyam az nem nagy. Engem csak egy dolog zavar ezekkel az okos telókkal kapcsolatban. Hogy rohadt gyorsan merülnek, aztan amikor bemondja az unalmast az aksi, dobhatod el. Mert cserélni azt nem lehet benne.
12. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 19:54
Akkor érthető miért nem hiányzott az okosteló :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Érdekes73)
2022. nov. 11. 19:50
10. éve van egy e-könyv olvasóm, ami tökéletesen funkcionál mind a mai napig 😊
10. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 19:44
Rakhatsz rá pdf könyveket is olvasni.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Érdekes73)
2022. nov. 11. 19:42
Telefonálok vele, néha netezek, de külön nincs mobilnetem. Vonatjegyet múltkor telefonra töltöttem le.
8. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 19:40
Mire használod ?
2022. nov. 11. 18:19
nehogy már a telefonom okosabb legyen,mint én.
6. Mimóza07 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 18:11
Ki lehet kapcsolni ha nem akarsz senkivel se beszélni. Lenémítani. Sok hasznos funkciója van, én meg már meglenni nem tudnék nélküle. Pedig sokaig nekem nem volt. Mar mindenki masnak korulottem igen, de nem érdekelt, nem csüngtem folyton a telefonon. De viszont jó hogy az internetet meg barmikor meg bárhol rátudod varazsolni, aztan nem függsz annyira a körülményeiktől. Ha vmi problemad van, csak utana nezel a google-on.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Mimóza07)
2022. nov. 11. 17:58
Én nem mondom, hogy rossz. De szeretek egyedül lenni, nem kell az embernek minden egyes percben valakivel beszélgetnie, ráadásul a koncentrációt nagyban rontja az állandó okostelefonozás. Az enyém internet sincs, le se cseréltem volna, ha nem lett volna rá akció (régi készüléket beszámították 20 ezer forint értékben). Ha utazok valahova és nem autóval megyek, nézem a tájat, pihenek, vagy egyszerűen csak létezek.
2022. nov. 11. 17:56
A kilencvenes években meg összeraktuk volna a kezünket egy ilyen szerkezetért. :D Zenél, filmet lehet rajta nézni, egy komplett szórakoztató központ, tudod hol vannak a barátaid, ha egyedül vagy, körülötted csak a nagy sötétség, feltudsz vkit hívni, tájékozodni tudsz általa, a segítségével. Én örülök hogy van. ❣️
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 17:50
Nekem már 3 éve nincs okostelefonom csak régi nem okos, és olyan jól megvagyok nélküle.
2022. nov. 11. 16:38

nagyon nem mindegy, mit tud a készülék, mi az op rendszere(iO,android)és hanyadik széria(pl.android 10)

Én is meglennék nélküle, de például a bank már majdnem a legmodernebb készülékhez ragaszkodik, mert csak az tudja kezelni a banki tevékenységemet..

Aztán ha van benne NFC képesség, akkor már kártyát sem kell használni, a teló minden fizetést megold..(érintéssel)..


Szóval ne keseredj el, idővel hasznát veszed(nem állítom, hogy megszereted)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook