Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik okostelefonról butára váltottak fórum

Akik okostelefonról butára váltottak (beszélgetős fórum)

1 2 3
2015. máj. 17. 06:11
okos telefonrol hallottam,de butarol meg sosem!
64. salabakter (válaszként erre: 63. - 067fa82f9a)
2015. márc. 2. 06:46
Ez érdekes,én ilyesmit még nem tapasztaltam.Igaz,nekem összesen két mobiltelefonszámom van,egyik előfizetéses,de ezt hosszú évek óta hozom magammal,még annó a buta telefonnál is ez a számom volt.Azt hittem,olyan zaklatókról beszélsz,akik engem a vezetékesen hívnak,különböző ismertetőkkel,ajánlatokkal,nyeremnyekkel bombáznak.
63. 067fa82f9a (válaszként erre: 62. - Salabakter)
2015. márc. 1. 17:39
Engem a már kijelző halott okoson, és a buta telefonomon is sokszor hülyék is hívogatnak, sajnos időnként számomra teljen ismeretlen tartalmú üzeneteket is kapok.Bár ez a mobil szolgáltatók hibája, mert egyes csomagjaikban olyan sim kártyákat és telefon számokat is értékesítenek, aminek előtte már másik tulajdonosa is volt. Jelenleg sajnos két szolgáltatótól is van olyan készülékem amit újonnan az üzletükben vásároltam, de az általuk értékesített telefon számon folyamatosan mást keresnek. Ráadásul a Tmobos kártyára folyamatosan évek óta kapok egy banktól egyenleg értesítéseket, sms-ben. A bankban már két éve megígérték, hogy nem küldenek nekem többet ilyeneket, de azóta is változatlanul jön folyamatosan. [link]
62. salabakter (válaszként erre: 61. - 067fa82f9a)
2015. márc. 1. 12:42
Engem ezen sem hülyék hívnak,meg amazon sem azok hívtak!A vonalason,na igen,ott hülyék is hívnak:)
2015. márc. 1. 11:39

Én több okból is feleslegesnek tartom az okos telefonokat. Az egyik ilyen ok, hogy nem jó ha okosabb egy eszköz mint a gazdája, de az sem hogy az összes adatomhoz mások is hozzáférhetnek. A véleményem szerint azért is felesleges okos telefont venni, mert azon is csak azok a hülyék fogják hívni, mint a másikon!


[link]

2015. febr. 28. 01:54
buta telefonrol meg nem hallottam eddig cask okosrol.
59. 2798c29832 (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2015. jan. 2. 11:55
Épp ez az, ezek üzletembereknek való és hasonlóknak, nem tiniknek és átlag embereknek.
58. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Kangaroo Island)
2015. jan. 2. 11:55
Nekem 1 napot bír úgy, hogy mindent csinálok vele, de este muszáj töltésre tenni, és már 4 éves, szóval relatív butának számít már azokhoz képest, amik azóta jöttek ki, pedig akkor új volt. Nem is az aksival van bajom, csak sok új app-ot nem tölthetek le, mert már az új modellekhez készültek, de nem tartom olyan nagy bajnak.
57. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2015. jan. 2. 11:44

Nem váltanám le, mert így sokkal kevesebbet ülök a pc előtt, hiszen a telót bármikor használhatom a tényleg üres percekben, így összességében kevesebb időmet veszi el. Amikor meg pc-t használsz, akkor ki-be kapcsolgatni kell és ez idő, meg közben nem tudsz mást csinálni, vagy ha igen, bekapcsolva kell hagynod, stb. Szóval azoknak nem kell "okos", akik egyébként a szokásos munkaidő alatt már elintézik a netes dolgaikat.


De ha a függőség a baj, szerintem ha váltasz butára, akkor többet fogsz a gép előtt ülni más hülyeségek miatt. Szerintem felbecsülhetetlen az app-ok jelentősége, ami engem illet, én visszasírnám, hogy mindazért le kelljen ülnöm a pc elé, amit on the road is megtehetek nap mint nap: pénzügyeimet intézni, csekkek, számlák, bevásárlás előtt 5 perccel beállítani a személyes kedvezményeket az aznapi termékekre, e-maileket megnézni...


Az előző telefonomon még internet sem volt, ezért többet használtam a papírt, cerkát. Nem halnék bele, hogy nem tudok feltölteni egy fényképet a fb-profilra, vagy hasonló, másoknak "életbevágóan fontos" dolgok hiányába. De az érzékenyen érintene, ha nem tudnám akárhol ellenőrizni a számláimat, a befizetéseket, a mail-eket és emiatt okvetlenül mindig gépközelben lenni, áááh, ez tényleg életbevágó probléma lenne! Ha te csak játszani használod, akkor irány a butára váltás:DDD

56. d41005143d (válaszként erre: 51. - 0a13a7d41c)
2015. jan. 2. 01:05
igy igaz plusz job a szemnek is,mert meg a legnagyobb kepernypju okos telefon is rontja a szemet.nagyobb kepernyo job.
2015. jan. 2. 01:03
buta telefonrol meg nem hallottam,regebbi kiadasurol igen.
54. töprengő (válaszként erre: 53. - Gyöngyszemü)
2014. szept. 6. 12:59
:).
2014. szept. 3. 21:39
Kipróbáltam én is, de idegesítő volt, nekem nem ment (túl okos volt) :-) legszívesebben földhöz vágtam volna... így vissza váltottam a régi egyszerű csúszkás nyomógombosra.
52. bowie
2014. szept. 3. 21:27

Én tudok egy jót. Kérj kölcsön egy butát valakitől, vagy vegyél egyet, lehet ugye pici pénzért kapni. De még ne add el az iphone-t. Csak tedd le.

Teszteld magad egy hónapig. Ha jó, jó, ha nem, akkor ott van a polcon az okos és előkapod.:)

51. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2014. szept. 2. 17:58
Azokra a funkciókra amire az okostelefon használható, jobb egy táblagép.
50. tiltottszer (válaszként erre: 35. - Kangaroo Island)
2014. szept. 2. 14:53

es a hirek engem is kiakasztottak sokszor, annyira beteg vilagban elünk. Neha egeszen felzaklatott egy-ket esemeny. De ha mar ott volt a szuper telefonom, akkor meg miert is ne neztem volna ra csak 5 percre?? :P Persze mindig ugy tettem le, hogy de hülye vagyok, hogy ezeket olvasom, mikor csak kiborit... Na de a kivancsisag, ugye... :P

Tök fölösleges informacio aradat.

49. tiltottszer (válaszként erre: 35. - Kangaroo Island)
2014. szept. 2. 14:51

Mintha magamat olvastam volna... Nekem is csomoszor volt büntudatom ezek miatt es annyra jo, hogy mar nincs!! :) Nem is büntudat, inkabb frusztracio amiatt, hogy olyanra cseszem el az idöt, ami teljesen fölösleges. Es pontosan ez maga a bekorlatozas! Valojaban ezek a kütyük ahelyett, hogy felszabaditananak, vagy kihagyhatatlanul hasznos lehetösegekhez juttatnak az embert, inkabb korlarok köze szoritanak.

En drukkolok, hogy valts! Ha mar teged is zavar a dolog, es negativ erzeseid is vannak az idöpazarlas miatt, akkor siman fog menni :) es nem fogod visszasirni :) Hajra!

48. Kangaroo Island (válaszként erre: 45. - Beu23)
2014. szept. 2. 13:59
pont ezt akartam én is mondani, hogy nem kockáztatnék
47. töprengő (válaszként erre: 33. - Tiltottszer)
2014. szept. 2. 13:55
Sima netezés is sok időt elvihet más fontosabbtól.
46. töprengő (válaszként erre: 24. - Cippora)
2014. szept. 2. 13:50
Ha valahova megyek, nekem se hiányzik a net. Okos telora nem telik, igényem sincs rá. És hala eszembe nem jut : Valamit meg kell néznem.. telo elő mert nem várhat míg haza érek...
45. Beu23
2014. szept. 2. 13:41
nem biztos, hogy egy 200 ezeres telohoz megérné 1700 ért valami kinai szart venni :D
2014. szept. 2. 11:52

Vegyél hozzá másik akksit (ebayen 1600.- egy nagyobb teljesítményű). Vagy vehetsz hozzá pótakksit amibe bele lehet tenni a telefont, azzal jó sokáig birja. Az is olyan 1700 körül van.

[link]

43. Kangaroo Island (válaszként erre: 41. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 2. 10:40
iphonehoz nem kapok pótaksit, mert egybe van az egész
42. Beu23
2014. szept. 1. 20:06
párom is visszaváltott butára. nem tudta elviselni hogy állandoan nyomkodja a telefont. vett valami ezer éves nokiát amit ebay-ről rendelt, szerintem itthon már nem is lehet kapni :D
2014. szept. 1. 18:40
Engem is nagyon idegesit,hogy 10 oránál tovább nem birja az akksi,de én megoldottam a problémát egy potakksival:)
40. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 18:16
Nekem eddig csak buta volt , nem is kell okos , mert a buta is jó sms-t küldeni , néha telefonálni és rendszeresen lottózni . Kérdezgettem olyan fiataloktól , h az okosat mennyi időnként kell tölteni ? hááááááááát naponta !!! Akkor jó nekem a buta is .
39. emagdi (válaszként erre: 37. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 16:27
az igaz, hogy sok időt el lehet szöszmötölni a telefonon, de: ha valakit ez zavar, akkor tudatosan is mobilnetezhet. ha nem indokolt, vagy nem tényleg "üresjárat" az az idő (pl utazás közben stb), akkor nem veszed elő a készüléket. viszont ha valamiért hirtelen kell, pl üzenetet kell írni valakinek, mert késel kicsit, vagy nem találsz egy utcát, és meg kell nézni merre indulj (ez azért gyalog is előfordulhat:)), vagy ha valami infó gyorsan kell a netről (pl bolt nyitvatartása, valaminek a telefonszáma stb) akkor mégis ott a készülék.
38. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 19. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 15:12
Nekem is az van. 1,5 napot kibir az aksija ugyh vagy rengeteget netezek vagy sokat dumalok rajta. Amig nem volt kolcson kaptam egy butat.. Őrületbe kergetett. Le nem cserelnem ezt a telefont.
37. Kangaroo Island (válaszként erre: 36. - Bowie)
2014. szept. 1. 15:09

Jó, azért ez túlzás volt, hogy olyanoknak írok akikkel nem is szoktam beszélni. :-D

Szeretek fotózni, de ha nem lenne nálam, akkor nem jutna ennyiszer eszembe fotót csinálni.

Lehet, hogy függő vagyok basszus :-D

36. bowie (válaszként erre: 35. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 14:46

Mondjuk, tényleg hülyeségeket csinálsz.:))

De nem tudsz leállni, és tényleg "csak arra használni, amire való"? Tehát, minek írnék olyannak viberen, akivel amúgy nem szoktam. A fb alkalmazást le lehet törölni. Az indexet is le lehet állítani, nem is látod utána.

Időjárás alkalmazásokból meg van ezerszer jobb, mint az időkép.

Mondjuk a napközbeni utalással nekem nincs bajom, szeretek túl lenni rajta mielőbb, ha ilyen dolgom van. De nekem nincs a telóra rátéve a netbank, csak a gépre. így érzem biztonságosabbnak, bár ez lehet hülyeség.

A képeidet átválogatva fel tudod pakolni picasára vagy flickrre, hogy ne foglaljon annyi helyet (van app hozzájuk), ha olyan sokat csinálsz. Mondjuk azt sem értem, hogy minek fotózol, ha amúgy nem akarsz.:)) Kicsit olyan függően hangzik a dolog.:D

Nem te vagy a telefonodért, az van érted. ;)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook