Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Azt írja ki az okostelefon, hogy megtelt, de kevés üzenet van rajta. Mi lehet a gond? fórum

Azt írja ki az okostelefon, hogy megtelt, de kevés üzenet van rajta. Mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. okt. 16. 07:55
lehet sok kep es email level van rajta,meg zenek/nemelyik zene sok helyet felvesz a telefonrol.
42. Gica6 (válaszként erre: 30. - Gyöngyi)
2013. szept. 2. 11:43
Nem kellett volna. Egyfájlossal nem szállt volna el. :)
41. 17aadc1082 (válaszként erre: 38. - 36a26f5226)
2013. aug. 28. 08:47
Aha, értesz, ez tisztán látszik :D Annyira jó, hogy ilyen hozzáértők osztják az észt :D :D De hajrá! Csak így tovább.
2013. aug. 28. 01:13

Egyébként meg nem kérek a tanácsodból, hogy mit szólsz az árához!


Nem kértem tőled engedélyt, csupán közöltem, hogy ma lecseréltem a galaxy minit!!!!

39. 36a26f5226 (válaszként erre: 37. - 17aadc1082)
2013. aug. 28. 01:12

Képzeld el, tisztában vagyok a szerver fogalmával, ne nézzél hülyének!!!!


Én azt írtam, hogy le kellett szedni a telefonról az alkalmazásokat, mert nem akarta frissíteni! Állandóan vissza dobálta!!!!

38. 36a26f5226 (válaszként erre: 35. - 17aadc1082)
2013. aug. 28. 01:09

43ezer valamennyi, ha megnézed a t-mobile honlapját!


Ha a t-pontokban vásárolom, akkor annyi!!


Én azt írtam, amit nekem mondott az ügyfélszolgálatos, aki arról sem tájékoztatott, hogy nincs hozzá micro sd, és nem mikor sd!!


Ami eddig érdekes, minden két évben hozzá tartozott, csak az idén először nem!


És igenis értek a telefonokhoz, nem is kicsit!!!!

2013. aug. 27. 23:19
Ja, még annyi, hogy attól, hogy a gmail-ből törli valaki a leveleket, hótmindegy, mert a telefon semmilyen memóriájának nincs hozzá igazán köze. :) A gmail-es levelek azok a gmail szerverin tárolódnak ugyibár, nem a telefonban.
36. 17aadc1082 (válaszként erre: 31. - 36a26f5226)
2013. aug. 27. 23:16

Az 512mb az nem a belső tárhelye, hanem a RAM nagysága. a 4 giga ahogy az előbb is írtam, nem a memória kártyája, az nincs neki, winchestre van neki, na az a 4 giga, amit a telóknál belső tárhelynek hívnak..


azért fura, hogy te akarsz tanácsot adni ilyen témába, és löveteg nincs róla, hogy mi micsoda :) Vicces. :)

35. 17aadc1082 (válaszként erre: 34. - 36a26f5226)
2013. aug. 27. 23:13

A belső tárhelye ennyi a telefonnak, nem adnak hozzá mikor sd-t. ez a belső tárhely bővíthető memóriakártyával 32 gigásra.


az árával meg jól megszivattak, ugyanis hűség nélkül maga a készülék függetlenül kerül olyan 40-be.

2013. aug. 27. 23:01

Közben, ahogy nézem, a telefonhoz hirdetett 4 gigás mikro-sd az nincs benne..


4 giga, ami bővíthető 32-re..


Pedig hozzá tartozik a memória kártya..

2013. aug. 27. 22:46
Egyébként másfélszer akkora, mint a galaxy mini, ahogy mellé teszem, még a kijelzője is, nagyon szép telefon nagy kijelzővel..
2013. aug. 27. 22:45

Mármint a "lecseréltem" azt jelenti, hogy két év hűséggel újat vásároltam részletre..


Havi 1700 körül van a részletfizetés, de két évig..

2013. aug. 27. 22:44

Én ma lecseréltem, Sony Xperia J-re.


Ez egy kisebb t-pont, és érdekes, máskor nem győztem kivárni a sort, ma nem volt senki, amikor bementem számlát fizetni, és kerestünk egy olyat, ami persze árban is kedvező, és van bőven belső tárhelye..


2 év hűséggel, de még csak most sütöm ki az akksit, mostmár hamarosan le is merül, és holnap du.-ig lesz töltőn..


4 gigás a memória kártyája, és 512MB a belső tárhelye.. Nem mondom, lehetne több is, de ahogy összehasonlítom a galaxy minivel, annak csak 160MB a belső tárhelye, és már másfél év alatt csak a frissítésekkel elfogyott..


Mivel már leszedtem róla minden alkalmazást, amitől okostelefon..


Remélem, az 512MB elég lesz a köv. két évben..

2013. aug. 27. 08:01
szoftvert kellett frissíteni, 3000ft volt, de az összes beállítás elszállt..brühühü!
29. Gica6
2013. aug. 26. 21:15

Jutottál vele valamire? Samsung telefonok-android szoftveres "javításával" foglalkozom hobbiból.

S ne tessék szidni a Samsungot, droidot. :) Jó az. Csak megszoktuk a "buta" telefonok hozzá sem kell nyúlni kényelmét. :)

2013. aug. 22. 17:12

Azt tudom, hogy a samsungnak a könnyű kezelésű szoftverje azonos a sony-éval, ezt anno.. mondták a t-pontnál, bár itt a belső tárhelyről van szó...


Nekem is egy hónapon belül jár le, addig kell újat választanom, és a belső tárhelyet nagyon fogom figyelni a telefonguruknál, de persze a t-mobile-nál, mert oda tartozom, meg azért is, mert szemét húzás tőlük, hogy az aranypontok?, két év után lenullázódnak.. Lényegében rákényszerítenek, hogy vásárold le, ha addig nem használtad fel.. miért nem lehet göngyölíteni a pontokat? Két éve is elveszett, mert pont akkor nem volt olcsó okosteló, és drágán meg nem vásárolok..


Két éve a samsung galaxy minire 9x1100-at kellett ráfizetnem, ami nem volt sok.. annál többet meg nem nagyon vállalok be.. Úgyhogy én ismét ahhoz fogom igazítani a telócserét, hogy mikor mit adnak olcsón, ami viszonylag jó is..

27. 36a26f5226 (válaszként erre: 26. - Gyöngyi)
2013. aug. 22. 17:08

Sajna ez a nagy helyzet a samsung okostelóknál.. rohadtul kicsi belső tárhelyet terveztek neki, annyira, hogy még a frissítéseket sem tudja fogadni..


Ennyit az okostelókról..


Amitől okos, az kitölti a tárhelyet.. ha azt akarjuk, hogy frissítsen, ahhoz le kell szedni az alkalmazásokat.. Ha leszedjük, akkor már nincs is mit frissíteni, és innentől kezdve már nem okosteló..

2013. aug. 22. 16:46
Sajna ez már kínai nekem, mint írtam a fiamé a telefon, én csak addig használom, míg ő Japánban van.(Még pár hónap) Nem nagyon merek törölni sem róla.Volt rajta két 3,5 megás játék, azt letöröltem, de nem jelentett semmit. Megint jött az üzenet, hogy nem tudja beengedni az üzeneteket,mert megtelt.
2013. aug. 20. 18:09
Le kellene tölteni egy takarító alkalmazást, és az rendbe tenné a gyorsítótáradat.
2013. aug. 20. 17:28
Köszi elviszem,mert nem szeretnék olyat letörölni, amit utána nem tudok visszarakni. Valószínű, hogy ez lehet a baj a frissítések, mert mást nem tettem rá és üzenetek sincsenek rajta.
2013. aug. 18. 22:50

Lényegében most el lehet képzelni "AZ" okostelót, mint olyan okosteló, amin olyan kevés a belső tárhely, hogy még frissíteni sem tudja a szoftvereket, ahhoz, hogy több legyen a belső tárhely, le kell szedni egy csomó alkalmazást..


Lényegében szedjük le az alkalmazást, amitől okosteló, hogy több legyen a belső tárhely, de ha leszedjük, akkor hogy is lehetne okostelefon..


A Samsung okostelók mind szemétdombra való telefonok..


Én ezt megtapasztalva legközelebb már olyat választok, aminek a belső tárhelye van annyi, hogy a frissítések nem ütköznek tárhely akadályba..


Így nem lehet okostelónak nevezni, hogy a telefon gazdája töröljön le róla mindent, hisz akkor mitől lesz okosteló, ha már semmit sem tudsz rajta alkalmazni?


Nekem már a facebookot is le kellett szednem, mert már mindent, amit lehetett, leszedtem, hogy frissíteni tudjon a telefon.. De így már nem is okostelefon, hogy már szinte semmi nem működik rajta..


Leszedtem a youtube alkalmazást, leszedtem az origót, meg egy csomó mást is..

22. 36a26f5226 (válaszként erre: 21. - Gyöngyi)
2013. aug. 18. 22:46

Némelyiknél igen, amelyiknél az van ott, hogy 00,00.


Amelyiknél van adatmennyiség, ott szoktam megnézni, és ott törlöm a gyorsítótárt..


Mivel az én telómnak egy hónap múlva lejár a két éve, engem már nem igen foglalkoztat, le fogom cserélni másra, ami éppen akciós teló lesz, de járj utána, hogy a ti településeteken van-e samsung szervíz, nálunk igen, legalább 2-t láttam már, vagy ott, ahol vásároltad, a szervíz részlegen, ha van, vagy csak aki dokumentálta az eladást, vételt, szóval vidd vissza, és kérjél segítséget.. lehet, hogy a softver újratelepítésével akár a szervíz meg tudja oldani.. de nem tudom..


A számítógépen van particióra lehetőség, de hogy ez okostelón megoldható-e, fogalmam nincs..


partíció: amikor a C lemezt kettéválasztják adatforgalom szempontjából, a merevlemezen, és csinálnak belőle C, és D lemezt..


Ahová az adatok kerülnek..


Nem tudom, hogy telón hogy lehet megoldani, hogy a belső tárhelyet megnöveljék..


De ha felhívod a telefonod szolgáltatóját, akkor kérd, hogy adják meg a samsung szolgáltató információs ügyfélszolgálati telefonszámát, nekem is megadták, de most meg nem mondom, hogy mennyi..

2013. aug. 18. 18:06
A gyorsítótár mindegyiknél 0,00B egy szürke téglalap és nem lehet megnyomni.Nem akarlak feltartani, szerinted hova menjek vele?
20. 36a26f5226 (válaszként erre: 17. - Gyöngyi)
2013. aug. 18. 18:03
Jó, de én csak később leszek, most ismét pár órát nem leszek gép előtt..
2013. aug. 18. 18:03
Az okosteló egy mini számítógép..
18. 36a26f5226 (válaszként erre: 14. - Gyöngyi)
2013. aug. 18. 18:03
Természetesen az itt a gépen is törlődik, hisz úgy képzeld el, hogyha elolvasol egy üzenetet, az a gépen is olvasottnak fog látszódni..
2013. aug. 18. 18:03
Megvan, csinálom. Köszi! Majd írok jó lett-e.
2013. aug. 18. 18:02
A samsung okostelóknál rengeteg helyen olvastam, hogy másoknak is gond, hogy egy jó ideje a samsung okostelókon nem érkezik a gmail-ra értesítés új e-mail-ekről..
2013. aug. 18. 18:01

De valóban nagyon kicsi a belső tárhely, és a frissítések sem férnek rá.. annyi dolgot nem tudott már frissíteni a telefonom, hogy egy csomó dolgot el kellett távolítanom az okostelefonról..


Ennyit az okostelefonokról..


A fejlődést nem követi sem az akksik fejlesztése, sem a belső tárhely növelése egyes telefonoknál..

2013. aug. 18. 18:00
Ezek szerint a levelekből kell törölni? Ha a fiam kitörli a G-mailből az innen is törlődik? Vagy nekem külön kell törölni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook