Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérjediétával heti 3 kg mínusz, velem tart valaki? fórum

Fehérjediétával heti 3 kg mínusz, velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


177. molnarvanda (válaszként erre: 141. - Tjudor)
2010. ápr. 1. 20:54

Hú, mostanában alig bírok jönni, aztán meg nem győzök visszaolvasni:-)

Tegnap én pont pattogatott kukival bűnöztem be, igaz, csak kicsit, és csak sütőzacsisat.

Nekem az ivás nehezen megy, irigyellek:-)

A lányomért oda-vissza az oviba sétálok vagy 15-20 percet, én is ezzel nyugtatom magam, mert a pilatest még nem tudtam elővenni... kéne egy nyugis óra, holnap azért is kibulizom:-)

2010. ápr. 1. 20:41
Köszönöm hogy segítesz Tundek:))
175. tundek
2010. ápr. 1. 20:10
zöldeket is lehet de azokat nem túl sokat bár a 30-50 grammba azért bőven beleférnek
174. tundek
2010. ápr. 1. 20:09
a sajtokban átlagban 10 dkg-ban 3 gramm ch- nál nincs több persze vannak kivételek de ezt megtudod nézni ahol a kcal táblázatban felvan tüntetve a ch érték is 10 dkg-ra
173. c229098973 (válaszként erre: 172. - Tundek)
2010. ápr. 1. 19:45

Köszönöm nagyon:))igen,sokat segítettél,azt hiszem valahogy megpróbálok husféléket is enni,hátha jobban fog laktatni.


Sajtokból zsírszegény vagy zsíros,az mindegy?Hány grammot eszel ezekből?

172. tundek
2010. ápr. 1. 19:32

Vicus én mindenfélét eszem amiben szinte 0 ch van imádom a szalámikat a virslit a husokat tojást ezeket


Ma pl reggel ettem egy rozsos szendvicset itt el is rontottam, mert az nagyon sok ch tettem rá sok sajtot és szalámit aztán ettem olyan fasírtot amibe nem kenyeret tettem hanem főtt kelkáposztát azzal sűrítettem lazítottam hát az egész volt kisülve 20 gramm ch kb 2 kiló fasírt. Ebből jöttem mentem egyet bekaptam (kis gombócok) egy kis sajt egy kis szalámi ezek szinte alig emésztenek fel cht reggel a kávémba teszek fél deci tejet

hát ma ezt ettem de van pacalpörim amibőll egy tányérnyi kb 5 gramm ch. Hát sok sok jó dolgot lehet enni ami kevés ch remélem segítettem vele. Ja holnap olajos halat fogok enni,m ert imádom szinte 0 ch tojást lehet szalonnával szinte 0 ch leveseket is lehet pl 1 tányér frankfurti leves sok virslivel 9 ch, korhely leves sok virslivel sonkával kb 5 ch egy tányér, sertéspöri vagy csirkemell pöri alig 4 ch hát ilyeneket sertéspöri alig 4 ch öntök mellé zöldbabot csak a tányérba ezt az üvegest 10 dkgot 8 ch sok sok varia van

171. c229098973 (válaszként erre: 169. - Tundek)
2010. ápr. 1. 19:26

Szerintem nem ha kis adagokat eszel,pont ettől pörög az anyagcsere.

Nálam az volt a baj,h.én tul sokat ettem szerintem egy egy étkezéskor.Ezen fogok változtatni mindenképp.

Inkább együnk 2óránként picike adagokat.

És többet is fogok inni,így h.pontosan írom mennyit is iszom nem is olyan sokra jön ki,én azt hittem h.5litert simán megiszok,de a 3,5is nehez megy...

2010. ápr. 1. 19:22

Köszi csajok nagyon aranyosak vagytok,h.így bíztattok:))

Holnap gyüminapozok végülis egyet,hogy kipucoljam egy kicsit magam és szombaton belevágok ismét,és szigoruan mérni fogom a ch-t,nem hibázok ezúttal:))

Jó lesz ez a holnap arra is,h.kicsit jobban rákészüljek erre a ch dologra,kiírogatom magamnak a fontosakat.


Tundek,Te föként miket eszel?Mondasz pár példát és mennyiségeket?


Tündy,2kg-al,komolyan?jaj,de hülye vagyok,h.így kiborultam már ugy bánom..a fene egyen meg....

Amugy ebben van valami,mert azt álmodtam h.58,7leszek reggel,és sajnos bejött..szóval akkor szuggerálom az 52-t!!!!

169. tundek
2010. ápr. 1. 19:17
Tündy te egész nap eszgettél vagy csak napi 3 szor kajcsiztál. Valahogy ma egésznap eszegetek mindig csípek valamit de ilyeneket zsemle nélküli fasírt, szalámi 1 szelet sonka 1 szelet ilyeneket szerintetek az nem baj hogy egész nap csipegetek?
168. Tündy74 (válaszként erre: 166. - C229098973)
2010. ápr. 1. 18:55
Ne legyél elkeseredve!Nekem is van,hogy 2 kilóval is többet mutat a mérleg mint az előző méretkezésnél.Aztán másnap meg megint mínuszba ugrik:)Ne add fel a diétádat,biztos sikerülni fog,csak kitartás kell hozzá és borzasztó nagy hit.Minden nap mondogasd magadban jó sűrűn,hogy milyen sokat fogytam,holnap már csak x kiló leszek.Hidd el akkor úgy is lesz!!!
167. tundek (válaszként erre: 166. - C229098973)
2010. ápr. 1. 18:50
Szia Vicus a ch boldogít de téged most a bűntudat gyötőr nem a ch. Naná, holnaptól újult erővel és mérni a ch-t 30 -40 gramm fölé sose menj azt nem nehéz tartani szerintem.
2010. ápr. 1. 16:11

Sziasztok csajok,nagyon nagyon rossz volt ma a mérlegelés.Fél kg-ot híztam:(((((

Nem tudom még mit csináljak,ma mindenesetre jó megjutalmaztam magam mindenféle szemét kajával...Azt hiszem egy évre előre megtettem a csaló étkezéseket....

Bocsánat.

Van így értelme szerintetek fogytatni?Illetve ujrakezdeni?

Ennyire sokat ettem volna tegnap?De hisz ch-t alig ettem...Mi lehetett a gond?


Tundek,Reni79!Emésztés segítésre a lenmagpelyhet tudom nagyon nagyon ajánlani,ráadásul teljesen belefér ebbe a diétába,a kenyérrel ellentétben.Neten utána tudtok olvasni,minden bioboltban,drogériában árulnak,és nem is drága,hozzá szokni sem lehet.


Jaj,csajok olyan szomi vagyok,nem is igaz h.a ch boldogít...

165. bikaja
2010. ápr. 1. 13:52
Én is iszom a mályva teát nekem az bejött!este megiszom és utána már semmit nem eszem!!!
164. bikaja (válaszként erre: 152. - Tündy74)
2010. ápr. 1. 13:49
Köszi Tündy gondoltam mert nem nagyon változott a semmi pedig mindent betartok!
163. tundek
2010. ápr. 1. 13:13

Jézsé jobbulást akkor neked


Tündy nekem van itthon ketoncsíkom és majd pár nap múlva megnézem mit mutat

2010. ápr. 1. 12:36
Sziasztok, én sajnos nem tudok veletek tartani, mert a vércsepp-analizisen kiderült, hogy a szervezetem rosszul bontja a fehérjét - a növényit is- így teljes zöldekre lettem átállítva. S ráadásul nagyon elsavasodott a szervezetem.
2010. ápr. 1. 12:33
Szerintem a 20g nagyon kevés.Én azt tapasztaltam,hogy ennél több ch-val is beindul a ketózis.
160. tundek
2010. ápr. 1. 12:32

azt olvastam most, hogy a pacalpörkölt egy átlagos adagban 4. 5 gramm ch van. Akkor én lehet azt eszek majd 4-5 körül estebédre.


Igen Reni az 50 szerintem is kell, azzal is lehet fogyni. Azért sok hússal és tejtermékkel meglehet lenni és 20 grammot sem érsz el. Nézd meg a napi 50 grammal 1 hét alatt fogysz-e ha igen akkor jó ha nem akkor csökkenteni kell.

159. reni79 (válaszként erre: 150. - Tundek)
2010. ápr. 1. 12:26
Olvastam hogy 50 g a megengedett amivel egészségesen lehet fogyni.Én a 20 g-ot nem tudnám betartani!Max ha napi 2-szer ennék,de akkor fel sem tudnék kelni az ágyból reggel.
158. reni79 (válaszként erre: 156. - Tundek)
2010. ápr. 1. 12:23
Néztem neten. 100 g-ban 1 g alatt van.
157. reni79 (válaszként erre: 156. - Tundek)
2010. ápr. 1. 12:20

Szerintem bármilyen hús jó ha zöldséggel eszed!

Amúgy a legjobb a fehérhús.Szárnyasok,hal stb.

156. tundek
2010. ápr. 1. 12:12
pacalpöri vajon mehet savanyúsággal? Az hány ch lehet
155. tundek
2010. ápr. 1. 12:12

Hát én pont ezért eszem napi 4 dkg nagyon vékony szeletet. De a mályva tea is nagyon jó.


Ma egész jó lennék ha nem ettem volna a rozskenyeret. Mindegy honaptól nem eszem.

154. reni79
2010. ápr. 1. 11:47

Sziasztok!Én 5 napja csinálom a fehérjediétát.Mérlegre még nem álltam,fogalamam sincs hogy fogytam -e!Én ez idő alatt nem ettem még tk.kenyeret sem.Régebben naponta 1-2 vékony szeletet megengedtem magamnak.

Viszont azt vettem észre hogy azóta nem túl jó az emésztésem!Nektek nincs ilyen tapasztalatotok?

153. Tündy74 (válaszként erre: 150. - Tundek)
2010. ápr. 1. 11:42
Én szűztea kapszulát használok,így nincs gond a reggeli nagywc-zéssel,gondolom emiatt eszed a rozskenyeret.Esténként beveszek egy kapszulát,az reggelre hat és napi egy az nem egészségtelen.
152. Tündy74 (válaszként erre: 151. - Bikaja)
2010. ápr. 1. 11:40
Nem érdemes mensi alatt mérlegelni,mert ilyenkor a szervezeted rengeteg vizet tart vissza,így akár 2 kilóval is többet mutat a mérleg.
151. bikaja
2010. ápr. 1. 10:34

Grat Tündy74 tényleg a képeid magáért beszélnek!!!

Úgy tudom mensi alatt nem érdemes mérlegelni,vagy rosszul tudom?????

Mert én most kezdtem a diétát és két nap után meg jött:((((((sajna éhes is vagyok!!!!

150. tundek
2010. ápr. 1. 10:18

Na akkor próbálok én is 30 körül maradni. A 20-at nagyon keveslem.

Hivatalosan 150-et kellene enni naponta átlagban

Jön a jövő héten hozzám egy kiscsaj masszíroztatni fogyist, ő is 25 kilót fogyott a csökkentett ch-val.


Nekem minden reggel kell ennem 1 vékonyka szelet rozskenyeret a rost tartalom miatt. Az a baj az már eleve 20 gramm ch. Lehet hanyagolom majd akkor.

149. Tündy74 (válaszként erre: 146. - Malika)
2010. ápr. 1. 09:49
Én eszek felvágottat,virslit is bőven,meg álltalában csirke v. pulyka mellet és sovány sertés húst is.
148. Tündy74 (válaszként erre: 145. - Tundek)
2010. ápr. 1. 09:45
Csak az első hónapban számoltam a ch-t,akkor igyekeztem 30 körül lenni.De ma már nem számolgatok,csak egyszerűen azt eszek amiben tudom,hogy kevés van.De abból néha még este 10-kor is ha rámjön:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook