Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-10 kg mínusz április végére!!!! Ki tart velem?minden támogatás jó lenne! fórum

5-10 kg mínusz április végére!!!! Ki tart velem?minden támogatás jó lenne! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. c1e9612cd3 (válaszként erre: 131. - Miel77)
2011. máj. 17. 16:04
a lényeg, h lassan, de biztosan haladunk a cél felé! :))))
131. miel77 (válaszként erre: 130. - C1e9612cd3)
2011. máj. 17. 15:58
Gratula :) nagyon jó vagy :) én még nem tartok az 5 kg-nél, csak felénél... meg kell dolgozni rendesen hogy lemenjem, heti 20-30deka megy le kb, de a centik nálam is többek :)
130. c1e9612cd3 (válaszként erre: 129. - Miel77)
2011. máj. 17. 15:34
én lassan 5 kg mínusznál tartok. Centiben, van, ahonnan 5-6 cm is lement, és van, ahonnan kevesebb. De a lényeg, h fogyóban vagyok :) Lassabban, mint szerettem volna, de megyeget :)
129. miel77
2011. máj. 17. 08:55

Sziasztok!

Van itt még valaki? Sikerült eredményeket elérni április óta? halihó :)

128. miel77 (válaszként erre: 127. - 495606dab3)
2011. máj. 5. 12:04
Azért nem úgy van, hogy eszem ezeket ám.. egyáltalán nem vagyok édesszájú, csak havonta kb 1szer megkívánom és akkor eszem egy kicsi csoki... a popcornról nehezebb lemondanom. Kenyeret meg már évek óta minalizáltam, és nem is hiányzik. Ha eszem ak a wollkorn tk. toast változatát szoktam pirítani(max heti 1-2 reggeli) vay abonett, pufi búza.
127. 495606dab3 (válaszként erre: 126. - Miel77)
2011. máj. 5. 10:44

értem. én az édességet teljesen kizárom.helyette gyümölcs van.

a kenyérfélék sincsenek. nagyon hiányzik mert kenyeres vagyok borzasztóan.

sebaj a cél szentesítí a ...tudod mit...?

:-D

ügyes vagy!

126. miel77 (válaszként erre: 125. - 495606dab3)
2011. máj. 5. 10:37
Én beleszámolom a csoki, fagyi kcal tartalmát a diétába, ált ilyenkor vacsi helyett eszem, vagy kevés vacsi mellé, és így sem léptem túl a kcal adagot, szóval tök jóóó :) :) és fogytam, csak lassan... ilyen heti 20-30 dkg :)
125. 495606dab3 (válaszként erre: 124. - Miel77)
2011. máj. 5. 10:31

micsodaaaaa????

csokiii???

nasiiii????

:-D

irgumburgum....!

:-D

de jó neked...:-(

én kibírom..se csoki se süti se fagyi...de szép is lenne...

ja lugos vizet is iszom,9.5ph-at.

az anyagcsere problémák megszüntek.gyorsan.

nagggyooonnn gyorsan!

:-D

gratula igy tovább!

124. miel77
2011. máj. 5. 10:21

Sziasztok!!!

Én a felénél vagyok kb, megálltam két hete a fogyásban, vagyis húsvét óta... jövő héten majd be akarom indítani sok levessel meg gyümi nappal, hátha attól megindulok újra a kilókkal lefele. Búzafűt szedem továbbra is, a pocimnál csökkentem kb 5 cm-t, hogy mennyit segített benne a kapszula azt nem tudom :)) de sztem igen, mert a kaját csak 1500 kcalra vittem le kb, meg párszor csokiztam meg nasi, elcsábulás... szóval szépen lassan haladok a cél fele :)))))

2011. máj. 5. 10:00

szia mindenkinek!

éldegélünk? fogyogatunk?

ki hogy van?

nekem bejött az étrend váltás és a mozgás.rutinná vált és a 65 kg is megvan.:-D

de centiben sokkal többnek látszik.

könnyebbnek érzem magam,energikusnak.

a búzafű kapszula is nagyon jól bevált.

ki vagyok ám virulva.tesben és lélekben egyaránt.

ki hogy halad?

2011. ápr. 16. 15:17
Hajrá lányok! Csak kitartás! :))) Nekem is centiben mozdult meg, de ott változó. Nyilván, azokon a részeken, ahol nagyon ragaszkodik a szervezetem hozzá, nehezebben indul meg lefele a háj :( De majd annak is eljön az ideje :))) Van, ahonnan 5 cm ment le eddig, van, ahonnan 3, a legkevesebb pedig 1. De már ennek is örülök :)
121. 495606dab3 (válaszként erre: 120. - Miel77)
2011. ápr. 16. 15:03

:-D köszi! neked is kitartást!

én naponta 4-et eszem belőle.

reggel este 2-2-őt.nekem is sokkal többnek látszik a centi mint a kiló..a mérleget ha lehet kerülöm.

120. miel77 (válaszként erre: 119. - 495606dab3)
2011. ápr. 16. 12:29
Szia!! Grat a fogyihoz:)) És mennyit szedsz? Én is eszem napi 3szor 1et ha nem felejtem el, kb 3hete már... +iszom mellé az almaecetes vizet, kilóban annyira nem látszik a változás, de a pocim laposabb lett, meg csökkent kb. 4cm-t már az úszógumi rész :))))ennek tökre örülök, azt nem mondhatnám, hogy nem vagyok éhes, de azért jól bírom :)
2011. ápr. 16. 10:25

sziasztok! régen nem írtam de most bepótolom.

szedem a búzafű kapszulát 10 napja. nem vagyok éhes és 4 kg lement.azért megszokásból eszek mindig pár falatot,de sokszor még a húst se kívánom inkább a salátát.

118. Dolores007 (válaszként erre: 117. - Fuszulka)
2011. ápr. 5. 14:25

Jaj bocs, benéztem a súlyt.

A Colonix-et azért nem értem, mert Indiai útifűmaghéj van benne ugye, azt meg 3-4000-ért meg lehet venni. Semmit nem fogyaszt, mert csak rost, de megkönnyíti a bél dolgát, én is szedtem terhesség alatt, mert székrekedésem volt. Semmilyen féreg nem jött ki, nem is fog. Ezt a részét nem kell elhinni, de erről van már fórum a szkeptikus blogon. Beleket mozgatni jó. Szóval nekem csak az a problémám a fenti termékkel, hogy pofátlanul drága és tele van hazugsággal. Nézz utána, ha akarsz: Indiai útifűmaghéj (Psyllium Husk). Én a Dabur NatureCare-t szedtem. Negyed annyiba kerül. Szilimarint (Máriatövis), ami még benne van lehet venni olajban, nagyon jó salátára öntve.

2011. ápr. 5. 13:01

azt jelenti hogy ennyit fogytam eddig

gastroyalt is rendeltem az se olcsóbb

jártam személyi edzőhöz az is drága volt

116. Dolores007 (válaszként erre: 115. - Fuszulka)
2011. ápr. 5. 12:47

Szia, te megvetted azt a méregdrága Colonixot? :D

Mit jelent az, hogy LEMENT 116.7-ről 109.7-re a súlyod??

2011. ápr. 5. 09:53

sziasztok

rászántam magam és elkezdtem március 27.-én

29.-én meg a colonix programot

reggel csak port iszok kevés ebéd vacsi meg kis zöldség

járok lpg kezelésre is

sajnos a tornát nem merem folytatni mert attól mindig éhes leszek

kicsit drasztikus de lement 116.7-ről 109.7-re a sulyom

mindenkinek legyen szép napja és kitartást

114. c1e9612cd3 (válaszként erre: 112. - Miel77)
2011. márc. 31. 06:57
én csak úgy általános tisztítás, meg hasonlók miatt szoktam inni, nem fogyi miatt. Azt, h segíti-e a fogyást, nem tudom, mert minden tavasszal diétázok, és amellett iszom, szóval, a fene se tudja :)))) De én szeretem :)
113. emese27
2011. márc. 30. 21:42
Sziasztok en is csatlakoznak ha meg lehet.En 177 cm magas vagyok es 80 kg Aprilis vegeig szeretnek legalabb 70 kg lenni .Mar el is kezdtem egy dietat ami szerintem nagyon jo.Reggel ehgyomorr 2dl citrom le kb 2 citrom leve ezutan 10 ora fele 1 tojas piritossal ebed zoldseg leves kulombozo zodsegekbol pl repa zeller kaposzta 6orakor egy joghurt egy kis kukoricza pehelyel es ennyi masnap reggelig semmi ja es kozben sok folyadek .... mar 3 napja csinalom es eddig bevalt.Minden este szaladni megyek 2km ...es utana olyan jol erzem magam...orulok hogy ide talaltam .
112. miel77 (válaszként erre: 110. - C1e9612cd3)
2011. márc. 30. 09:00
Te fogyi miatt fogyasztod ezt, vagy más hatásai miatt? Azt olvastam elég sok mindenre jó, rem energetikusabb leszek tőle itt a szakdoga írásra :))) na meg ha tényleg kicsit hatna a bőrproblémákra akkor már megérte :)))
111. miel77 (válaszként erre: 109. - 495606dab3)
2011. márc. 30. 08:58

Ahol én vettem csak egyfajta volt, neten nézegettem, hogy van azért pár típus.. én a Zöldvér lúgosító programnak a termékét vettem meg, a Green Blood kft gyártja, ismeri valaki?

Úgy terveztem hogy étkezések után 1-1 tabit beveszek napi 3-szor, rem így jó lesz:)

Egyelőre csak mérlegeltem, majd lecentizem már magam is, elvileg az sokkal többet számít, mint a mérleg, hiszem a sporttól az izom épül, ami nehezebb.

2011. márc. 29. 22:37

Nekem zöldbúzafűléből az vált be, amiben alga is van (az jó kis tisztító, vízhajtó, méregtelenítő cucc). Ez az, amit venni szoktam, ha veszek:

[link]


Sima natur drogériákban is lehet kapni, 1500 Ft körül van 1 üveggel.

109. 495606dab3 (válaszként erre: 108. - Miel77)
2011. márc. 29. 21:01
támogatom az ötletet.én is néztem hogy több féle van. várom a beszámolót.mérlegelsz vagy centizel?
108. miel77
2011. márc. 29. 15:28

Hát nem tudom, semmi rossz infót nem találtam a búzafűről, szóval vettem egy dobozzal, nem volt olyan drága, hogy ne próbálhassam ki :)))

Egyébként meg nem nagyon használtam semmi fogyi tabit eddig, szóval nem vagyok rutinos a témában... majd egy hónap múlva elmondom, hogy használt-e a dolog :) elvileg napi 3szor 1 tabi :)ártani biztos nem árt :)

107. 495606dab3 (válaszként erre: 100. - Miel77)
2011. márc. 29. 12:52

kérdezz meg kozmetikust és olyat aki ezzel fogyott.

engem nem tud olyan befolyásolni akit nem ismerek.a szememnek hiszek .

a szomszédomnak is bevált.

2011. márc. 29. 11:14

Nekem most a régi tanács válik be:

Edd a felét.

Rájöttem, hogy egy szendvics ugyanúgy elég. Ha két szendviccsel jövök gépezni vagy TV-zni, az nem azt jelenti, hogy olyan éhes vagyok, csak azt, hogy legyen kifogásom tovább gépezni/TV-t nézni. Nem szabad az evést időhúzásra használni. Hány ember van, aki azért pakol otthon egy rakás kaját maga elé, hogy addig se kelljen elkezdeni a takarítást, mosást stb.

Ami fontos:

Azért eszem, mert szükségem van az energiára az élethez. Nem azért, hogy húzzam az időt, hogy felvidítsam magam, hogy megoldjam a problémáim, hogy boldog legyek.

Ha fogyózol, készítsd el előre magadnak a kaját. Legyen kész a párolt zöldség, mire éhes leszel, mert ha már kopog a szemed, akkor úgyis a kenyérhez meg a társaihoz nyúlsz, mert az a leggyorsabb. (Tapasztalat!)

Imádom a natúr joghurttal leöntött (ételízesítős vízben főtt) brokkolit.

Ha meg most lehetőséged van rá, akkor dobj be egy almát a táskádba és sétálj egyet ebben a gyönyörű napsütésben.

Imádlak tavasz!! :D

105. Dolores007 (válaszként erre: 104. - Szösz007)
2011. márc. 29. 11:05

Szia,

Bizony a szénhidrátból lesz az energia.

Talán itt az nem mindegy, hogy milyen formában viszed be.


Fehér kenyeret eszel? Csokit? Cukrot?


A fehér kenyeret le lehet cserélni teljes kiörlésűre, rozsra. Azok sem fogyasztanak, de a bennük levő rostot nem emészted meg, tehát máris kevesebb kalória egy ugyanakkora szelet.


Csokit nem szabad otthon tartani. Nem szabad üres hassal vásárolni menni és akkor kevesebb az esély, hogy bekerül a kosárba.


Cukor? Fogyózol és mézet használsz? Barnacukrot? Csak magad csapod be, ezek ugyanúgy cukrok. Igaz, a méz egészségesebb, de ha már hőhatásnak teszed ki, akkor lőttek a vitaminoknak. Igaz, az ásványi anyagok még benne vannak. Én nyírfacukot használok, 40%-a a kalóriaértéke a cukorénak, lassan emeli a vércukor szintet. Sztíviatablettát, ebből nagyon kevés kell, mert különben keserűnek érzed.

104. szösz007 (válaszként erre: 102. - Dolores007)
2011. márc. 29. 10:41

szia dolores!

szép napot mindenkinek!!!!


sok mindenben egyetértek veled, hiszen én is rengeteg fogyókúrán túl vagyok már, ettem ezt is , azt is. szedtem ezt is ezt is...ahogy te írtad:)

de ha az embernek mindenre szüksége van akkor mégsem vonhatje meg magától a szénhidrátot sem hosszú távon...arra is szükségünk van:)

ha viszont csak a fogyókúra ideje alatt és azután visszatérünk rá, akkor a súly is ugyanúgy visszajön...ez a saját tapasztalatom...sok éves tapasztalat:(

lányok!!!ki hogy szépül, fogyózik? van új a nap alatt:)?

én most kezdeném,de valahogy elhagyott az erőm...és valami megváltozott...valami hiányzik...biztatás...cél ? nem tudom...vagy csak elfáradtam? ha tudtok segítsetek:)

sok sikert és szép napot mindenkinek:)

2011. márc. 29. 10:29

Bocsi amúgy az OFFért! :D

Nem írkálok többé ilyeneket (ha nincs rá igény...).

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook