Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Február vége óta nem jött meg, terhesség kizárva. Mi lehet a baj? fórum

Február vége óta nem jött meg, terhesség kizárva. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


9. 298b15dfdd (válaszként erre: 6. - Anchee)
2012. jún. 9. 13:24
Persze, bekavarhatott,esetleg még a fogyás is.
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Anchee)
2012. jún. 9. 13:24

nem valószínű.


menj magánrendelésre, nagyobb baj is állhat a háttérben, ezzel nem lehet viccelni, meg népi gyógymódokat keresni az ismeretlenre.!!

2012. jún. 9. 13:23
A rengeteg kb 5 doboz flectort jellent 6 hónap alatt.
2012. jún. 9. 13:22
Hozzáteszem, fogászati problémák miatt kb. január óta rengeteg fájdalomcsillapítót voltam kényszerült szedni, egészen két héttel ezelőttig(fogorvoshoz járás mellett). Flectort és advilt. Ez bekeverhetett? És most végeztem a szakmunkásommal, szóval stressz is volt bőven.
2012. jún. 9. 13:21
Ennyi idő után ideje lenne orvoshoz menni,nehogy baj legyen!
4. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Anchee)
2012. jún. 9. 13:21

Pedig csak el kellene menni dokihoz,mert erre a problémádra házi praktika nem nagyon van,és tényleg bármi lehet,vagy várjál még,ha volt már ilyen problémád.Nincs jobb ötletem.


Jobbulást neked!

2012. jún. 9. 13:18

Bármi okozhatja.Hirtelen fogyás,hízás,hormon zavar.

Menj dokihoz,az a biztos.

2012. jún. 9. 13:17
Nem az első, kb2 éve is volt már olyan, hogy 2 havi kimaradt. Vizsgaidőszak, stb.Az utolsó szex óta egyszer volt meg(jan-ban volt ún. "rendes" szex, azóta párkapcsolat-javítás és igényváltozás okából/céljából visszatértünk pettingre), azóta semmi.Páromnak elvileg nem is lehet,de azért többször teszteltem, mindig negatív(különböző időpontokban). Semmi terhességre utaló jel, pedig akkor már 4-5 hónaposnak kéne lennem. Mikor meg kéne jönnie, pattanásosodok, mint rendesen, néha a hasam is fájdogál pár percig, de csak nem indul meg. Nem tudok elmenni nőgyőgyászhoz, mert se TB-m, se pénzem. Valami gyógynövényes módszer, hogy "meghozza"?
2012. jún. 9. 13:16
Február vége óta nem jött meg, terhesség kizárva. Mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook