Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miéárt nem látom egyformán a különböző eszközökön egy ismerősöm Facebook történetét? fórum

Miéárt nem látom egyformán a különböző eszközökön egy ismerősöm Facebook történetét? (tudásbázis kérdés)


3. iibollya (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
dec. 18. 15:38

Köszönöm szépen a segítséget, megpróbálom.

Azért érdekes, mert kb 1 héttel ezelőttig láttam messengeren és Fb-on is a történetét, most pedig csak Facebook-on. Mindenki másé egyébként mindkét felületen megjelenik, ezért is tünt fel.

Mindenesetre felveszem vele a kapcsolatot, hátha meg tudjuk beszélni a gondjainkat. Csak mihez tartás végett szerettem volna tudni, hogy ha ő próbál engem tiltani, akkor ő valószínűleg sértődöttebb tőlem.

dec. 18. 07:48
Lehet csak nem tölt be, indítsd újra, töröld a cache-t stb. Vagy valami probléma az alkalmazással. Régebben ha instáról osztottál meg sztorit a FB-ra, nem mindig látszott a FB-n. Nekem legalábbis nem hangzik vmi logikusnak hogy az egyik felületen elrejtsem valaki elől a tartalmat amit máshol 1 kattintással meg tud nézni. Bár biztos van aki így üzenget másoknak, hátha észreveszik...
dec. 18. 00:24

Sziasztok!

Hátha tudja valaki...

A Facebook-os ismerőseim között van egy személy, akinek a történetét csak a facebook alkalmazásban látom, messengeren nem, pedig eddig mindkét helyen látható volt. Nem tudjátok, miért lehet ez? Egy kicsit rosszban vagyunk az ismerőssel egy félreértés miatt, ezért őt nem kérdezném meg. De ha ő valamiért tiltani próbál engem ily módon, akkor azt tudni szeretném, mielőtt megpróbálom megbeszélni vele a kialakult problémás helyzetet.

Köszönöm, ha tudsz segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook