Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ezen a héten mindig korán mentem aludni, ha jött a gyerek,... fórum

Ezen a héten mindig korán mentem aludni, ha jött a gyerek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Tádámmm)
2022. szept. 13. 10:04

Én is rosszul reagáltam, hülyeség beleállni mindenbe, amit támadásnak érzékelek.

Igazából egesz normális csajnak tűnsz, akinek pont annyi ideje van, amenyit a rendszer enged, és törődsz a gyerekeiddel, akik ezt szeretettel viszonozzák.

19. tádámmm (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 08:25

Na, látom rosszul reagáltam le a kiírásodat.

Sajnos pont előtte olvastam el egy elhanyagolt gyerek történetét, és valószínüleg a kiírásodban ezt a történetet véltem látni.

Ezt sajnálom.

Természetesen akkor foglalkozol a gyermekeddel, amikor ráérsz, semmi közöm hozzá.

Ne haragudj.

További szép napot!

18. tádámmm (válaszként erre: 17. - Timycat)
2022. szept. 13. 06:48
11es hsz
17. timycat (válaszként erre: 6. - Tádámmm)
2022. szept. 12. 21:12
De az fel sem merül benned, hogy valaki nem éjfélkor ér haza? Hanem sokkal többet van együtt a gyerekeivel mint te, és kicsevegik magukat "emberi időben". Aludni meg kell, gyereknek is, felnőttnek is.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Tádámmm)
2022. szept. 12. 21:00

Te írtad, hogy mindenki arra szán időt, amire szeretne.

Akkor mégsem arra szánsz időt?

Vagy jobban szeretsz dolgozni, mint a csimotákkal lenni?


Öntökönlövésed meg azzal kezdőznéd, hogy megint azzal jössz, milyen szuperanyu vagy, hiszen dolgozol is, én meg nyilván nem dolgozom.


Tényleg jó háztartásbelinek lenni, bar ott is van bőven munka, el is lehet fáradni, és az embernek szüksége van alvásra. Egy gyereknek is. Az éjfél előtti alvás pedig nagyon fontos.

15. tádámmm (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 18:12

Na, ez jó...


Nem akkor vagyok otthon, mert dolgozom. Látom Te meg ezt a fogalmat nem ismered.

De Te vele egyszerre vagy otthon, mégse vele foglalkozol, hanem aludni küldöd, mert korán fekszel.


Meddő vita ez, galambbal sakkozok.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Tádámmm)
2022. szept. 12. 13:22
Szóval ezek szerint neked a gyerekeid nem fontosak, nem szánsz rajuk időt, hisz nem akkor vagy otthon, amikor ők.
13. tádámmm (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:55

Nem vagyok szuperanya.

Együgyű sem vagyok.

És meglehet, h ennek ellenére le leszek szarva öregkoromra, ha megérem.

Viszont, egészséges sem vagyok.


De tartom: MINDENKI ARRA SZÁN IDŐT, AMI NEKI FONTOS.

Ha ez a mondat neked fáj, a saját házad táján kutakodj, ne engem szidj.

12. tádámmm (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2022. szept. 12. 11:51
De amikor én otthon vagyok, ők nincsenek, így megvárnak.
11. tádámmm (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2022. szept. 12. 11:51
De, lehet.
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Tádámmm)
2022. szept. 12. 10:48
Az nem lehet, hogy annak az időnek, amit te éjfélkor fordítasz a gyerekeidre, a FI kétszeresét fordítja a sajátjára, csak nem éjjel, hanem délután? 🤔
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tádámmm)
2022. szept. 11. 17:49

"Mindenki arra szàn időt, ami neki fontos."

Ó, Szent Együgyűség!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tádámmm)
2022. szept. 11. 17:45

Jól van, szuperanyu, lehet, hogy még egészséges vagy és így könnyen ítélkezel a magas lóról. Nehogy ez esetlegesen megváltozon, es újra kelljen kalibrálni a fontossági sorrendet.

Amúgy siman lehet, hogy téged fognak leszarni öregkorodban. Ahogy az is, hogy nekem meg nem lesz olyan, hogy öregkor.

7. tádámmm (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 16:21

A te dolgod. Mindenki arra szàn időt, ami neki fontos.

Én rájuk szánom azt az időt, mert látom, hogy nekik fontos.

6. tádámmm (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. szept. 11. 16:19

Sose tudhatod.

Én éjfélkor érek haza, mégis ébren várnak a fiúk, és beszélgetni akarnak. Én is fáradt vagyok, de ha ilyenkor van közlési vágyuk, akkor meghallgatom őket.

Másnap simán kelnek, és megy suliba a kicsi, dolgozni a nagyobbik. Nekik fontos, és akkor találkozunk.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Tádámmm)
2022. szept. 11. 13:34
Ja, igazad van, este kilenc-tízkor valóban inkább szórakoztatni kell, főleg ha másnap iskola.
4. timycat (válaszként erre: 3. - Tádámmm)
2022. szept. 11. 09:43
Biztos hogy nem ezen múlik
3. tádámmm (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 09:25
Hát a gyereket el is kell küldeni, ha álmos vagy.. aztán 15 év múlva itt sírjál a hoxán, hogy az ajtót se nyitja rád, a hálátlan dög.
2022. szept. 10. 07:40
Aludd ki magad, az fontos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook