Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez ellen mit tegyek? fórum

Ez ellen mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
25. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 15:45
Nem baj, majd legközelebb tudod mit mondj, sok sikert és boldogságot nektek:)
24. buspics (válaszként erre: 12. - NomNom)
2020. júl. 29. 15:28

Nem, ezek tizenéves barátságok.


Ezért kiutálni valakit, az elég alacsony szint. Lehet, hogy nem tetszik, nekem se tetszett, amikor eltűntek a legjobb barátaim, mert párjuk lett, de akkor is ez az élet rendje. Szerezzenek ők is párt maguknak.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Syria)
2020. júl. 29. 14:19

Szerintem nem kapkodtam el.

Más opció nem volt csak hogy megtartom a kicsikémet.

Én nem adok neki ultimátumot,de magamban lezártnak tekintem a dolgot.

Többet nem akarok velük egy helyiségben lenni.

22. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 14:18
Egyszerű a képlet: vagy téged választ (a babával együtt – szerintem ezt elkapkodtad 🙁), vagy a haverjait. Persze, nem kell ultimátumot adnod (semmire nem lenne jó), van átjárás.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Birebora)
2020. júl. 29. 13:53
Kár hogy nem tudtam így lereagálni,ez lett volna a legjobb!😐
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Birebora)
2020. júl. 29. 13:51

A gyerekeimet nem vették a szájukra,a tényt hogy minden így jött a páromnak.

Hamar teherbe estem,hamar összeköltöztünk.Én ilyen vagyok nem randizgatok évekig,az meg plussz hogy így bele szerettem és úgy érzem kölcsönös.

Mert ők nyilván azt látják illetve azt akarják látni hogy én vagyonra megyek.

Pedig semmije nincs,annyira beleszerettem ebbe az emberbe hogy 37 évesen bevállaltam érte hogy az anyósommal fogok lakni átmenetileg ami egy halálos ítélet.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Birebora)
2020. júl. 29. 13:47

Nyugalom,ő teljes mértékig mellettem van és mondta hogy engem “választ”,tehát hogy utolsó alkalom volt hogy velük voltunk.

Mondjuk így igaz kit érdekelnek.

Amiket írtál tök jó és rohadtul ezt kellett volna mondanom,de basszus semmi ilyen nem jutott eszembe akkor.

Nagyon felkaptam a vizet és nagyon nehezen tudtam magam türtőztetni hogy ne reagáljak így eljöttünk.

18. birebora (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 13:31

Mi az, hogy nem kellemes meg két tűz? Már ne hari de ez nagyon nem az a kategória. Neked beszólnak ok nélkül és kéretlenül. A legkevesebb, hogy nagyon gyorsan leállítja őket. Aki az én páromat folyamatosan és plénum előtt savazza, biztos, hogy nem hagyom. Főleg, hogy jön a közös gyerek. Számomra ez nem kérdés. Nehogy már az ivócimborák előrébb valók legyenek, ne viccelj. Ő csak védje meg a családját amibe benne vagy te is és a gyerekeid is.

Ha erre képtelen vagy nem vállalja fel az baj.

17. birebora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 13:27
Kérdezd meg, hogy adtak-e bele és mennyit a nyaralásba és az építkezésbe. Ha nem semmi közük hozzá és kezd el szapulni az ő pénzügyeit. A hízás-fogyás miért is baj? irigyek? A gyerekeidhez semmi közük. Az én gyerekeimet egyszer vennék a szájukra negatívan, úgy repülne mindegyik, hogy a lábuk nem érné a földet. A párod legalább kapott egy családot. Válaszolj meg nekik. Határozottan és keményen de nyugodtan. Majd közöld velük, hogy még egy ilyen és megszakítod velük a kapcsolatot. Egyébként meg még tahók is.
2020. júl. 29. 13:26

Én lerendeztem őket,elég rendesen.

A barátai nem tizenévesek 40+ok ráadásul.

Itt arról van szó,hogy ez egy nagy szerelem ők már kiégtek és irigyek.

Ráadásul kis falu,megy a pletyka ezerrel.

15. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 13:21
Beszólnak?! És a párod hagyja? Szólj vissza, ne hagyd magad. 30+ védje már meg magát. Biztos helyre tenném az agyukat.
14. Scherlock (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 13:12
Gondolod, hogy itt lesz, aki megoldja ezt helyettetek?
2020. júl. 29. 13:05

Férjed mit csinál közben, mikor szövegelnek veled kapcsolatban?

Ki a fontosabb neki? Te, vagy a barátok?

12. NomNom (válaszként erre: 11. - Buspics)
2020. júl. 29. 12:55

Pontosan. Mondjuk én is azt látom, hogy sokszor ha a férfi megállapodik, akkor az agglegény haverjai nem tudják elfogadni, hogy már nem feltétlenül tölt velük minden hétvégét s.ggrészegen. Persze lehet menni néha a barátokkal, de nem tudom jól értem-e, hogy a FI párjának tizenéves haverjai vannak...??

Nyilván ők másképp buliznak, más igényeik vannak mint egy 30+ férfinak.

11. buspics (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 12:52
Semmi közük nincs két ember magánéletéhez. Tiszta dedós viselkedés. Az az élet rendje, hogy az embernek párja lesz, nem fog 80 éves koráig a barátaival lógni.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2020. júl. 29. 11:07

Már meg is történt,kèpzeld.

Azért írtam ide mert ő meg két tűz között van,és gondolom nem kellemes.

2020. júl. 29. 10:52
Gondolom, azt,mint opció, hogy a pároddal beszéld meg, fel sem merülhet.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Buspics)
2020. júl. 29. 09:51

Tizen x éves barátai,ő mellettem áll olyan szempontból hogy megmondta többet nem megyünk hozzájuk.

De ez elindit egy újabb lavinát.

Eddig állandóan együtt voltak most meg nem majd ezután.

Azért is én leszek a rossz.

2020. júl. 29. 09:22
Szerintem a párod dolga lenne, hogy kiálljon érted. Nem korrekt, hogy neked kell nyelned azért, mert neki fontosak a barátai. Az első a család, utána a barátok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. júl. 29. 05:14

Például megleptem a párom augusztusban egy nyaralással,hogy nem ilyenekre kéne költeni építkezés előtt.

Vagy hogy mennyit fogyott a párom mióta velem van,megjegyzem hízott azóta.

A gyerekek miatt,hogy mibe csöppent,miattunk eddig nyugodt élete volt.

5. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 22:04
Miért nem letsz a szájukba?
4. df1e1c376c (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. júl. 28. 21:58

Szerintem kb mindegy, mert ha nem veszik észre, hogy a másikat bántják, tuskok.

Mondjuk ha ő meg nem áll ki, akar ccsak hallgatolagosan benne van, akkor vagy O is paraszt vagy nyúl Béla.

3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 28. 21:46

A volt férjemnek volt haverja, aki faxkodott velem. Én megmondtam, egy ponton, hogy többé nem szivok vele egy levegőt, és a mi lakásunkba, be nem teheti a lábát, még ha ott sem vagyok.

Egyszer átjött, amíg nem voltam ott. A volt férjem nem volt hülye, csak hazudni nem tudott soha. Kiszúrtsm a cigi csikkét a srácnak. Többé tényleg nem járt nálunk.

Amúgy a volt férjem egyszerűen felállt, és elment, ha engem szapult. Időbe telt neki, de felhagyott vele.

2020. júl. 28. 21:34
Miket szólnak be? Vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2020. júl. 28. 21:33

Megismerkedtem egy férfival,nem vagyunk már gyerekek mindketten 30+ok vagyunk.

Neki pár éve nem volt kapcsolata,én egy váláson vagyok túl vannak gyermekeim is.

Minden tökéletes köztünk úgy érzem,de az ő baráti társaságának a savazása kezd az agyamra menni.

Folyamatosan oltanak,nekem “nyelnem” kell a párom miatt,mivel ezek régi barátságok de már nagyon nehezen bírom.

Közben a mi életünk szépen alakul,jön a közös baba,szerelmesek vagyunk egymásba.

Igazából azt nem értem hogy eddig amíg nem volt partnere az volt baj,most hogy van illetve vagyok minden rossz,megjegyzéseket tesznek amit már nem tudok nyelni.

Egyébként is egy karakán,szókimondó nő vagyok nem valószinű hogy ők fognak tudni terelgetni bármilyen irányba is.

Nem tudom mit csináljak,de olykor muszáj velük lenni,hogy kezeljem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook