Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez ellen mit tegyek? fórum

Ez ellen mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
55. Scherlock (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 16:36
Egy hős vagy. Vagy mártír.
54. Scherlock (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 16:34

Ha ha ha


A nagy szerelem....


Ha az lenne nem lenne ez a fórum. 😊

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Buspics)
2020. júl. 31. 17:54

Úgy néz ki😁

Egyébként igaz barátomat annak tartom aki ha boldog vagyok velem örül.

Na ők nem ilyenek🙄

52. syria (válaszként erre: 46. - Buspics)
2020. júl. 31. 10:33
Nagyon megértelek. Gyerekkori barátban csalódni, enyhe túlzással annyi, mint egy testrészünket elveszíteni.
51. buspics (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 08:58
Ők döntik el, hogy milyen barátnője legyen a pasidnak? Ez már régen rossz. Nem lehetnek valami jó barátságok ezek.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Buspics)
2020. júl. 30. 20:27

De elkövettem.

Azt hogy elváltam és van 3 gyerekem.

Jön a negyedik a páromtól,nyilván ők egy 27-28 éves szingli nőt akartak mellé.

Szerintem ez is szúrja a szemüket.

A többit meg mostmár magasról letojom,én befejeztem velük.

Van problémám,minek menjek oda ahol piszkálnak.

49. buspics (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 14:04

Az irigység nagy úr... De az tök jó, hogy a párod melletted van.


De azt nem értem, hogy miért hordanak le? Elkövettél ellenük valamit? Valószínűleg nem. Akkor meg milyen alapon? Én a helyedben a legközelebbi kötekedéskor nem fognám vissza magam. Legalább akkor húznál egy határt.

48. buspics (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2020. júl. 30. 13:59
Nem is vesztesz velük semmit. Talán nem is olyan nagy baj, hogy egy idő után lemorzsolódnak ezek a nagy barátnők. Amikor nehéz időszakom volt, akkor mindegyik eltűnt. Csak akkor bukkantak fel, amikor nekik volt problémájuk és segítségre volt szükségük. Amikor meg nem kapták meg, amit akartak, akkor már ott se voltak. Én is megszabadultam az olyan pasiktól, akik nem engedtek el sehova. Mi az, hogy nem enged? Felnőtt ember vagyok. Miért kell egyáltalán engedélyt kérni? Ha meg nem bízik bennem, akkor minek van velem? Erre az egyik exem válasza az volt, hogy alkalom szüli a tolvajt. Akkor döntöttem el, hogy kiteszem a szűrét.
47. buspics (válaszként erre: 35. - New(l))
2020. júl. 30. 13:55
Én 18 éves voltam, amikor abba a körbe bekerültem. Nagyon szoros kötelékek voltak. Úgy hívtuk, hogy a nagycsalád. De én nem éreztem jól magam abban a közegben. Belepofáztak egymás életébe, bulikon ki mennyit igyon, ki kivel táncolhat... Nem hiányzott ez nekem. Azt meg végképp nem értettem, hogy miért nem az exem kéri számon a hibáimat a kapcsolatban, és miért a pótanyuci hívogat és csesz le. Milyen jogon? Úgy látszik, ez ott így megy. Pedig tök jó dolog lenne egy ilyen összetartó csapatba tartozni, de ne így tartsanak már össze! Ez így gáz.
46. buspics (válaszként erre: 34. - Syria)
2020. júl. 30. 13:46
Nem volt kár érte, így utólag már belátom. De mégiscsak egy gyerekkori barátság volt, együtt nőttünk fel, és ezért volt nehéz tudomásul venni, hogy ennek vége. Olyan volt, mintha a tesóm lenne.
45. New(l) (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 11:14
Ne foglalkozzatok velük, a párod melletted áll, élje mindenki a saját életét.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - New(l))
2020. júl. 30. 11:13

Cseppet se nézem le,faluról költöztem falura.

Jobban szeretek itt élni mint városba.

Ezt csak arra írtam hogy itt mindig megy a pletyka.

Én úgy érzem megtettem mindent,próbáltam jóba lenni velük,nyitott voltam.

De egy idő után bicskanyitogató a savazás.

43. New(l) (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 11:09
Igaz az irigység simán ide vezethet. Azért cseppet te is lenézed őket, meg a falusi életet. Érthető, hogy nem vagy elragadtatva tőlük, és a tiétek egy óriási szerelem, de azért valamiért a párod ezekkel az emebrekkel bandázott évtizedeken keresztül.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Epresturmix)
2020. júl. 30. 11:02

Én mondtam neki hogy menjen nélkülem,ô nem megy valamiért.

Nem erőltetem ha nem akar.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - New(l))
2020. júl. 30. 11:01

Sok barátnője nem volt.

Azokat szerintem bírták.

De nem egy elvált 3 gyerekes nő volt egyik sem.

Itt egy a baj szerintem,ők boldogtalanok mint írtam ez egy kis falu/konkretan a mi kis falunk😁/már engem is felvilágisitottak hogy ők úgy élnek hogy a faszi folyamatosan félrelép.

Mi szeretjük egymást,de ez tényleg nagy szerelem.

Ha valaki boldog azt irigylik.

40. Epresturmix (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2020. júl. 30. 10:47
Kapcsolatunk kezdetén lefektettem az alapokat. Ha menni akarok, akkor menni fogok. Ugyanez fordítva is. Csak tudjam már kivel, hova. Nekem ennyi elég. És neki is. Soha ebből bajunk, vita nem volt. A szabadság drága kincs. Nehezen adom. :)
39. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Buspics)
2020. júl. 30. 10:46
Én is jártam így. Ezek miatt a dolgok miatt van nagyon kevés barátom. Ismerősök vannak csomóan akiket kedvelek (itt is) de ennyi. Pacsipuszi nagyritkân, most már. A nagy barátnőzêseknek mindig egy pasi vetett véget. Mondjuk az mindig a csajok hibája volt. Aztán most már nehezebb, mivel mindenkinek családja van szinte. De az ovi tart. Nem enged a pasim/csajom. Nekem meg erre nincsen szükségem m
38. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 10:35
...és? Örülj neki!
37. New(l) (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 10:34

Nézd, itt nem nagyon van középút, vagy mentek, vagy nem, és a távolmaradás nyilván felháborodást fog kiváltani belőlük. Tojd már le ezt a bagázst, komolyan elképesztő, hogy 40 fölötti emberek ilyen idiótán viselekdjenek.

Egyébként mi volt a helyzet a párod korábbi barátnőivel? Azokat bírták?

2020. júl. 30. 10:30

Mondhatom hogy a párom szeret??!!

Lesz egy alkalom/bográcsozás/ jelen helyzet után én szóltam a páromnak,hogy én nem megyek biztosan.

Legutóbb mikor voltunk ott is ment az oktatás,csak 40+ok voltak,a lányaim végig szenvedtek—-unatkoztak.

A baráti társaság női tagja adta az ívet,hogy kell/ene/viselkedni a lányoknak.

Na itt is eldurrant az agyam,lerendeztem a nőt.

A párom viszont közölte hogy ő sem megy,neki már más élete van velem.

Természetesen jól esik ez,de tudom ez iszonyat nagy lavinát indit el,engem a sárga földig elfognak hordani.Eddig tizen x évig minden közös alkalmon ott volt,most nem lesz.

35. New(l) (válaszként erre: 32. - Buspics)
2020. júl. 30. 09:50

Ez jó, ez a maffia család hasonlat.

Egy ismerősöm él így 36 évesen, két napot nem bírnak ki egymás nélkül a barátokkal. A társaságban egyébként mindenki párban van tini kora óta ugyanazzal, csak ez a csávó nem állapodott még meg. Nekem ez nagyon sok, mindenki olyan részletességgel folyik bele a másik életébe, amitől engem a víz kiver. Mi a szűk családban sem ugatérolunk bele egymás dolgaiban, nem vájkálunk. Szerintem egy pont után nem egészséges felnőtt embereknek ennyire közös életét élni. Az meg, amit FI ír, hogy beszólogatnak meg teszik a megjegyzéseket, hát nem vall túl nagy intelligenciára.

34. syria (válaszként erre: 33. - Buspics)
2020. júl. 30. 09:29
Ne sajnáld! Ami így múlik el, az nem volt igazi barátság. A helyében nem lett volna pofám visszakullogni hozzád, miután elhagyott az, aki miatt elromlott a barátságunk.
33. buspics (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2020. júl. 30. 09:11
Én egy gyerekkori barátnőmet veszítettem el így. Amikor megismerte azt a pasit, tudtam, hogy gyökeresen meg fog változni a barátságunk. Nagyon fájt, de nem szabad senkinek a boldogsága útjába állni. Az önzőség lett volna. Mondjuk az a pasi se volt százas, ő is megtiltotta, hogy a barátnőm találkozzon velünk, a barátnőm meg szót fogadott neki. Nem értettem őket. Én is beolvastam párszor a pasinak, végül én is felkerültem a feketelistára és el lettem tiltva tőle. Akkor jött vissza ez a barátnőm újra, amikor elhagyta a pasija. De a barátságunk soha többet nem volt a régi. Meg is szakadt a kapcsolat.
32. buspics (válaszként erre: 31. - NomNom)
2020. júl. 30. 09:08

Akkor ott közöttük lehet valami ellentét. Mármint a baráti kör és a fórumindító között. Lehet, érzik, hogy nem fog velük eljárni iszogatni, mert valamiért nem illik a képbe.


De ha ilyen szoros ez a baráti kötelék, hogy úgy viselkednek, mint egy család, akkor talán nem is kár érte. Nekem is volt ilyen párom, a barátai olyanok voltak, mint egy család, de mindenbe belepofáztak. Ráadásul az akkori párom annyira nyuszi volt, hogy szinte ők vezényelték hátulról, meg adtak neki tippeket, hogy hova vigyen engem randizni, hozzon nekem egy szál virágot randira, meg hasonlók. Ezek aranyos gesztusok, nincs is vele semmi baj, de amikor szakítottunk, akkor a baráti köre néhány tagja belém állt, hogy miért szakítottam vele. Örültem, hogy megszabadultam tőlük. Szerintem nem normális, hogy egy baráti társaság úgy viselkedik, mint egy maffiacsalád.

31. NomNom (válaszként erre: 30. - Buspics)
2020. júl. 30. 08:54

Ez sem derült ki az igaz.

Sógoromnak is vannak ilyen 40+ -os agglegény haverjai. Ha kedve van lealjasodni akkor lemegy vidékre a szüleihez és ezekkel az arcokkal lóg. Az ő párja néha szintén csatlakozik úgyhogy ott valahogy meg lehetett oldani, hogy megvannak a régi ivócimborák, de van párja is.

Mondjuk nem is piszkálják így érte.

30. buspics (válaszként erre: 26. - NomNom)
2020. júl. 30. 08:45
De az is lehet, hogy a fórumindító valamiért nem illik bele a társaságba. Nem akarják befogadni. Mondjuk előtte illene neki esélyt adni.
29. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 23:03
Először védd meg magad, aztán ettől felbuzdulva beáll melléd a párod! De jobb esetben meg se várja, hogy megvédd magad! 😕 🤬
28. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 22:59
Nekem olyan "barát" nem kéne, aki beleáll a páromba! Lehet, fel is rúgnám azon nyomban! Csak úgy! Szeretetből...
27. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Buspics)
2020. júl. 29. 22:55
Az, hogy kezdetekben kevesebbet találkozik az ember a barátaival szerintem oké. Az nem a természete rendje, hogy ha valakinek van párja, akkor sittysutty megszűnik a barátság. Nálunk előfordult, a mi baráti körünkben, hogy a párom gyerekkori barátja felszedett egy h.p.-t aki nem engedte (?!) vele a továbbiakban barátkozni, mert az az ő idejéből menne el. Hát én oda küldtem a csajt ahová való! ;)
26. NomNom (válaszként erre: 24. - Buspics)
2020. júl. 29. 18:59

Igen aztán rájöttem. Ha ilyen régi barátok akkor meg lehetnének megértőek. De ezek szerint ennyire jó barátok ...

Vszeg most élik második tinédzser korukat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook