Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős hajhullással mit lehet kezdeni? fórum

Erős hajhullással mit lehet kezdeni? (tudásbázis kérdés)


14. esto70 (válaszként erre: 4. - Elbb)
2022. ápr. 10. 17:00
Szia! Szelént amúgy is szedek a pajzsmirigyemre. De akkor jöhet mellé a cink, és a vas is..
13. esto70 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. ápr. 10. 16:59
Szia! Köszi az infót. Kutakodok akkor még..
12. liliom10 (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 17:52

A táplálkozás sem mindegy ! Jót tesznek a hajnak : kókusz(reszelék), zabpehely, sörélesztőpehely,

köles (pl. levesbe is)

11. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 17:34
Igaz nem covid miatt,de hullott a hajam és ritkás volt.Nekem a Bánfi sampon + hajszesz vált be.2-3 hónap használat után már jól látható a növekedés.Amit más is megjegyzett már.Anno a Revalidot fodrász ajánlotta,nekem nem ért semmit.
10. 2d17ef1128 (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 14:19
Plantur 39 hajszesz lehet,hogy segít.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 14:16
Nekem kovid nélkül hullott a hajam elég régóta. Nem pont erre, de másfél hónapja szedem az Imunex alga komplexet, és egy hete körül tűnt fel hogy talán 2 szál hajat találtam a lefolyóban. Aztán véleményeket olvasva erről a készítményről, láttam hogy másnak is megállította a hajhullását. Szerintem nem csak bizonyos nyomelemeket kell pótolni, az is számíthat milyen arányban vannak ezek egymáshoz viszonyítva. Az algákban úgy, ahogyan az életet leghatékonyabban támogatja. Én ajánlom ezt az algakomplexet. Sok másra is jó.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 14:10

Először egy teljeskörű laborvizsgálatot javasolnék. Nem tudhatod, hogy milyen hiány vagy gyulladás okozza a hajhullásodat.


Ettől függően választanám meg, hogy az esetleges gyulladást vagy a hiánybetegséget kezelem. De ebben a háziorvosod majd segít.

2022. ápr. 9. 14:08
Nekem a Varga hajcsepp és az A vitamin segített.
2022. ápr. 9. 12:56

én egyet tudok neked javasolni,a dm saját márkás havitaminja,a neve:Mivolis Haar Vital Komplex


sokféle hajvitamin van,nekem egy se vált be,illetve a Revalid és Biovanne kúra,amiből a 3 havi adag egy vagyonba került.

elsőnek ezt próbáld ki,szuperül nő tőle a haj

persze annak felderitése szükséges lenne,egyáltalán mitol hullik

gyógyulást!

5. timycat (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 12:39

Covid után nekem is rettenetesen hullott, kb 2 hónapig.

Revaliddal nincs tapasztalatom, de a koffeines sampont tudom ajánlani, én a Seborint használom.

Vitaminban én a szelénre esküszöm.

4. elbb
2022. ápr. 9. 12:33
Nekem is hullott covid után a hajam, cink, szelén és vas hozta helyre. Revalidra csak a pénz ment el.
3. globus (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 12:27

Még nagyon régen, sok évvel ezelőtt egy kolléganőm szedte. Hosszabb szőke haja volt, nagyon meg volt vele elégedve.

Igaz, akkor nem volt covid... frissebb infót nehezebb lesz begyűjtened.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Esto70)
2022. ápr. 9. 12:25
Szia! Volt itt már valaki aki megosztotta a tapasztalatait covid hajhullás után. Ha te voltál az akkor elnézést, ha nem akkor esetleg próbáld megkeresni hátha volt valami hasznos információ.
2022. ápr. 9. 12:22
Januárban voltam covidos, és utána rettenetesen kezdett hullani a hajam. Már a frizura formázással sem tudom eltakarni a ritka részeket. Pár dolgot kipróbáltam, de semmi változást nem eredményezett. Most vettem 3 havi adag Revalid kapszulát egy utolsó mencsvárként. Ha valaki szedte, megosztaná tapasztalatait? Esetleg sampont is vegyek mellé??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook