Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érezte ezt a frontot a babátok? fórum

Érezte ezt a frontot a babátok? (beszélgetős fórum)


5. hajni107 (válaszként erre: 2. - Zsóka85)
2012. nov. 29. 18:20
amúgy mikor éreztük pl az előző havat olyan hisztit levágott hogy tiszta pánikba estem hogy úristen biztos beteg... hozzá se lehetett nyúlni de otthagyni se lehetett.
2012. nov. 29. 18:17
nekem tegnap iszonyatosan fáj a fejem de hála ég a kislányomnak semmi baja nem volt :). csak nagyon furcsállom (de nagyon örülök neki) hogy minket még nem ért el, pedig iszonyatos napjaink vannak olyankor :(. zsóka 85 kitartás.. nálunk nappal jó a kedve éjjel viszont sokat forgolódik van hogy kel is de nem sírva hanem csak hadd nézzem hol vagytok? :) fennvan egy másfél órát van hogy meg is éhezik aztán alvás. de még azért nem bízom el magam, lehet holnap másként lesz.
2012. nov. 29. 18:14
Szia! Nekem nincs babám, de nagyon sok embert megvisel már ez a front. Ma tavaszias idő volt, holnap meg 5 fok. De, hogy babát is érint e azt majd a többiek tudják. :) Jobbulást mindenesetre, nem vagytok egyedül! :)
2012. nov. 29. 18:13
Az én babám bizony érzi,egyébként átalussza az éjszakát de most felkelt,felsírt,nehezen aludt vissza,és egész nap nagyon nyűgös...
2012. nov. 29. 18:09
sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy érezte e babátok ezt a frontot, meg a havat ami majd jön? mi eléggé érzékenyek szoktunk rá lenni, de most szerencsére eddig elkerült minket. nem volt olyan erős front vagy esetleg már annyira nem viseli meg? az előző havazásnál 4napig hisztizett szegényem. köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook