Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezhet irántam valamit, de nem meri elmondani? Vagy tévedek? fórum

Érezhet irántam valamit, de nem meri elmondani? Vagy tévedek? (beszélgetős fórum)


22. syria (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. ápr. 15. 22:28
Először a mostani kapcsolatommal kezdenék valamit (rendbe rakni vagy megszüntetni) és csak utána foglalkoznék bárki mással.
21. Amaunet (válaszként erre: 18. - Pencil)
2019. ápr. 15. 22:07
Ja, látom már ki emel itt kifogást.
20. Amaunet (válaszként erre: 18. - Pencil)
2019. ápr. 15. 19:23
Bántom? Mivel?
19. Mezei Virág (válaszként erre: 6. - Gabbbicica)
2019. ápr. 15. 13:58

Azt tudod-e, hogy van-e valakije?

Ha szabad, akkor jó. Ha nem, lehet, hogy egyszerűen csak egy figyelmes, kedves ember.

7 év pedig manapság nem számít, mert sok ilyen van.


Ami tönkrement, le kell zárni, és utána lehet újat kezdeni...

Sok szerencsét!!!

18. pencil (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2019. ápr. 15. 13:36
Miért bántod? Egyikőnknek sem ártott azzal, hogy leírta, ő hogyan értékel egy szituációt. Ha meg kérdez valaki valamit, arra nem kell feltétlenül gúnyosan válaszolni. Mások is leírták előtted korrektül azt, hogy mi a véleményük.
2019. ápr. 12. 14:23
Köszönöm szépen!
2019. ápr. 12. 13:19

Szerintem ne feszülj rá ! A pasik is megérzik, ha egy nő feszül valamin.. Csak add önmagad, érezd jól magad vele, és ne tartsd meg a barátodat kiskapunak, mert csak neked lesz rossz!

Ha a lazaságot és szabadságot érzi rajtad a pasi, olyan leszel neki mint a mágnes. :)

2019. ápr. 12. 13:03
Most hiába gúnyolódsz. Nekem jól esett.
14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Biborcsiga)
2019. ápr. 11. 20:04

Tényleg? Ez nagyon cuki.:D

Tőlem is ezt kérdezte a kolléganő, mégsem gondolom, hogy belémzúgott.:D

2019. ápr. 11. 16:55
Iszonyat rossz kedvem volt ma és olyan aranyosan jött, kérdezte, hogy baj van? Miért vagy ilyen?
2019. ápr. 10. 19:46
Tőle kérdezd.
11. 79331de475 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. ápr. 10. 13:54
Elöbb utóbb ki fog derülni, hogy érez-e többet ő is a barátságnál. Egyébként a 7 év nem akadály.
2019. ápr. 10. 13:28
Ezeket a dolgokat az ember általában megérzi, hogy van e vibrálás 2 ember között vagy nincs. Minden okkal történik, lehet, hogy ezt a fiút azért dobta eléd az élet, hogy löketet adjon a szakításra. Nehéz döntés az iyen, főleg ha több éves kapcsolatról van szó. Én találkoztam már ilyen esettel, hogy egy barátnőm odalett egy srácér, de már régóta szenvedett a rossz kapcsolatában, és ez adta meg neki a löketet. Azt tedd, amit érzel. Lehet, hogy nem jön össze az új fiúval, de nézz körül, annyi pasi van a világon, biztos, hogy találsz valakit, de mindenképpen ki kell lépned a rossz kapcsolatból, megérzik a pasik, ha a nő lelke szabaddá válik! :) Kisugárzás..
2019. ápr. 10. 08:46

Először tedd rendbe a mostani kapcsolatoddal való érzéseidet,vond ki a képből a munkatársad.

Nézd meg miért nem jó már a mostani.Ha ki akarsz lépni a mostaniból,ne egy új miatt tedd,mert esetleg padlót fogsz,ha mégsem jól értelmezted azokat a jeleket.

2019. ápr. 10. 08:19
Lehet, hogy nagyon unalmas a volt pároddal minden perc? Az új meg csak bámul, néz és ettől vagy oda?! Ha nem néz annyira, maradsz a réginél? Mi lesz, ha jön még valaki, aki még szebben néz, sőt komolyabb dolgokat vesz neked, mert megteheti. Akkor a mostani "csodabogár" elmehet? Mond meg neki, hogy "Ne nézzen így rám a gyönyörű szemével...."- hanem mondja meg mit akar és meddig.
2019. ápr. 10. 07:03

Tévedsz.

Túlértékeled az a "nézést". Az, hogy kedves és előzékeny nem jelenti azt, hogy akar is tőled valamit. Szerintem mindenkivel ilyen, csak te úgy érzed, hogy ki vagy tüntetve ezzel a figyelemmel, mert más férfitól még nem tapasztaltad.

Ha egy férfi akar tőled valamit el is fogja mondani.

6. gabbbicica (válaszként erre: 5. - Biborcsiga)
2019. ápr. 10. 06:50

Vmi miatt megis ugy jon le a dolog, hogy az új miatt dobnad a regit, es biztos akarsz lenni benne


Mert ha megse job ossze, akkor nem szakitasz.


Kisse almodozo jellegu ez a masra nem nez igy, stb. Nem tudod munkahelyen kivul milyen.


Tovabbra is azt mondom, ha vége a kapcsolatodnak, akkor eloszor azzal foglalkozz, hogy lezárod.


Aztan meg majd kiderül, hogy több-e az új vagy sem.

2019. ápr. 10. 06:29

A kapcsolat mindenképp véget ért és ezt nem ő idézte elő.


Róla annyit, hogy végtelenül figyelmes, kedves velem.


Annyiszor megkaptam már tőle, hogy mert ő figyel rám, vigyáz ram. És ahogy rám néz, senkire nem látom, hogy így nézne. Vagy csak fele ennyire a bizalmába engedné.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. ápr. 10. 05:21

Nem sok a 7 év.


Mi lenne, ha a sok bolondozás meg nevetgélés mellett leülnétek, és beszélnétek arról, hogy ki mit akar a másiktól.


Mi csak találgathatunk.

3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. ápr. 10. 05:14

En külön kezelném a két dogot.


1. A kapcsolatod. Mi tart benne, ha nem jó?


2. Vagy összejön az új, vagy nem. Az új pasi egyedülálló?


Ha nem jön össze, akkor meg majd összejön mással.

2019. ápr. 10. 05:11
nem lehet hogy szimplán csak kedvel barátságból? sokszor az emberek összekeverik az érez irántam valamit azzal, hogy szimplán kedves és kedvel barátságból. ha a kapcsolatod kaki akkor vess véget neki de még a megcsalás előtt
2019. ápr. 10. 02:38

Először is, megköszönném, ha nem támadnátok, nem jár senki a cipőmben.



Van párom pár éve, de a kapcsolatunk kb. 1 éve erősen hanyatlásnak indult.



Megismertem egy új kollégát, akivel azonnal egy hullámhosszra kerültünk.



Minden alkalommal, ha együtt dolgozunk, a kedvemben jaŕ, mindent megtesz, hogy segítsen. Ahogy rám néz, rám mosolyog, senkire nem mosolyog így. Elvarázsolt. Nagyom sok szép helyre elmentünk már munka közben, tett egy kis kitérőt, hogy szép kilátást mutasson stb.



Két nagy baj van. Nem tudom, hogy kedvel- e, én azt érzem, hogy döntenem kell, és őt választom. Fantasztikus ember.



De tudja, hogy van párom, és 7 évvel idősebb vagyok nála.



Iszonyatosan kedvelem, elmondani nem tudom, mennyire. A kapcsolatom már előtte is haldoklott. Nem csak miatta akarom lezárni.



Nagyon félek attól, hogy nem kedvel, tévedek. És attól is, hogy mit gondolhat rólam?



Annyira klassz vele egy nap, rengeteget bolondozunk, nevetünk, imádom.



Számtalanszor éreztette és ki is mondta, hogy vigyáz rám, figyel rám.



Szerintetek szakítás után lehet esélyem? Felek a 7 miatt. A nő javára túl sok. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook