Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eredménytelen intézményvezetői pályázat fórum

Eredménytelen intézményvezetői pályázat (beszélgetős fórum)

15. csipoga (válaszként erre: 12. - Newoman)
2013. aug. 2. 13:21
Köszönöm a bíztatást és az adatokat, igyekezni fogok, főleg a béremelés után lesz érdemes.
14. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Csipoga)
2013. aug. 2. 07:12
Aki betéved Hozzád, azt csak az érdekli, hogy elintézze, amiért indult, nem pedig az, hogy Te most első számú vezető vagy-e.
13. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Csipoga)
2013. aug. 2. 07:11
Nem értelek! Ha valaki keresi a vezetőt, akkor pillanatnyilag Te vezeted az intézményt! Ne problémázz ezen!
12. newoman (válaszként erre: 11. - Csipoga)
2013. aug. 1. 20:27
Szeptember 1-jétől helyettesként a pótlékod 30.900 és 61.800 Ft között lesz. Vezetőként 61.800 és 123.700 között,a fentartó döntésének megfelelően. Sok sikert a pályázathoz! :)
11. csipoga (válaszként erre: 10. - Newoman)
2013. aug. 1. 20:13
Szándékozom, de még nincs meg a vezetői szakvizsgám, most végzem.Köszönöm a tanácsot, főleg az óraszám tekintetében, gondolom jobb lesz majd pályázni, mert a munkát meg mind el kell végezni így is, úgy is, csak akkor más feltételekkel.
2013. aug. 1. 20:04

Intézményvezető-helyettes leszel,max,1 évig,míg nem lesz sikeres vezetői pályázat.Óraszámod a gyereklétszámtól függ:50 fő alatti gyereklétszámnál heti 26 óra,50-199 fő között 24 óra,200-449 fő között 22 óra,450 fő felett heti 20 óra. Pótlékod a helyettesi pótlék lesz.

Pályázz vezetőnek,jobban jársz :)

9. csipoga (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 1. 19:58
Lehet, hogy igazad van, és csak azért fura, mert voltam már vagy ezer éve ilyen helyzetben, és akkor megbízott óvodavezető volt a papíromon, ezért is érdekelt, hogy nincs már ilyen megnevezés?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Csipoga)
2013. aug. 1. 19:55
Megmondod, hogy jelenleg nincs betöltve az állás, Te vagy a feladattal megbízva. Kicsit túlliheged a dolgot.
7. csipoga (válaszként erre: 5. - Bowie)
2013. aug. 1. 19:52
Én is ezt mondom, mert jön valaki az oviba, keresi a vezetőt, mondom neki én vagyok a helyettes.Ezért problémázok rajta, mert eddig volt egy ovi, ahová tartoztunk, és tényleg én voltam a helyettes.Nem is a státusz izgat, hanem a logikai bukfenc, ami mindennaposan elő fog jönni.
6. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - Csipoga)
2013. aug. 1. 19:50
A gyerekem iskolájában lemondott az igazgató. Az igazgató helyettes maradt, ő működött kvázi igazgatóként, viszont maradt helyettes. Most lett új igazgató év végére valamikor. Úgyhogy sztem az új pályázatig helyettes leszel.
2013. aug. 1. 19:44

Nekem ez inkább megbízott vezető beosztásnak tűnik.


Mint pl egy cégnél, ha huzamosabb ideig nincs vezető, vagy nem találtak, akkor cégen belül, általában az addigi helyettest nevezik ki arra az időre megbízott vezetőnek.

4. csipoga (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. aug. 1. 19:40
Ezt monja, de nekem logikátlan, mert hogy lehetek intézményvezető helyettes, ha nincs effektíve intézményvezető egy évig, az új pályázatig?Olyan nem létezik már, hogy megbízott intézményvezető?
3. ranna (válaszként erre: 1. - Csipoga)
2013. aug. 1. 19:39
Attól függ mi lesz a kinevezés módosításodban.
2013. aug. 1. 19:37

A fenntarto intezmeny vezetese mit mond??

Ezt igy latatlanban megmondani nagy konnyelmuseg lenne.

2013. aug. 1. 19:34

Kedves Fórumozók!

Ki tud válaszolni nekem, ki vagyok én ezután?Tagintézmény vezető voltam, önálló intézmény lettünk, és pályázat volt intézményvezető álláshelyre/óvodai intézményről van szó/Eredménytelen lett, nem volt érvényes pályázat.Én leszek egy évig...ezt szeretném megtudni, micsoda.A jegyző szerint intézményvezető helyettes leszek,úgy mint eddig, változatlan pótlékkal, egy évre megbízva,mert a helyettesítés rendjében kell megoldani az intézmény vezetését.Akkor viszont ki lesz a vezető, kérdeztem tőle, de hiába.Szerintetek??Ilyenkor mennyi a kötelező óraszámom?/Óvoda/Jó lenne néhány okos tanács.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook