Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes váltani, ha düh motivál? fórum

Érdemes váltani, ha düh motivál? (beszélgetős fórum)


16. 6fe1d096a6 (válaszként erre: 14. - E2579acec2)
2011. márc. 17. 12:42
A mi helyzetünkben a kettő nem függ össze.És ha idővel gyermeket is szeretnénk,nem mindegy mennyit keresek.És a leendő munkahely biztosnak tűnik,de a mai világban mi biztos?
2011. márc. 17. 12:40

A viszonylag biztos hitel alatt olyat értek,ahol nem változik a törlesztő részlet,bár attól függetlenül nem kis összeg...

A nagyszülőkről annyit,hogy amíg valaki nem töltött el velük egy hetet legalább összezárva,addig ne szóljon semmit(és ezt egyáltalán NEM bántásnak szánom!!!!!)

Rosszabbak mint két gyerek,ráadásul az agykárosodás miatt,milliószor el kell mondani ugyanazt....nem kívánom senkinek,amit csinálnak,amit kihoznak még a legtürelmesebb emberből.

Bizony van olyan,akivel NEM LEHET együtt élni...

És mi tényleg szeretnénk,mindettől függetlenül a SAJÁT életünket kialakítani.Ezért írtam,hogy nem akarom őket bántani,nem tehetnek róla,mert betegek.De mi is azok leszünk,ha nem lépünk.

14. e2579acec2 (válaszként erre: 2. - 6fe1d096a6)
2011. márc. 17. 11:35
Csak azután vágj bele a hitelbe, hogyha biztos a munkahelyed. Tehát ha a bizonytalan biztos lesz!!!
13. 6752c58fe3 (válaszként erre: 12. - Alfoldi13)
2011. márc. 17. 11:28
Szerintem meg nem érdemes mártírkodni, miközben az ember tönkreteszi a saját életét. Lehet a nagyszülőknek úgy is segíteni, hogy nem élnek együtt, és akkor talán tényleg szívből jön.
12. alfoldi13 (válaszként erre: 10. - 6fe1d096a6)
2011. márc. 17. 11:00
szóval én nagyszülő párti vagyok és azt támogatnám azt a tanácsot adnám hogy csak kitartás jóság és az mindent megold nem költözést javasolnék,de kedvezni az idősöknek...valahogyan..és már most írom az idő repül és nem is olyan sokára Ti lesztek a nagyszülők...és ki mint vet úgy arat...
11. 6752c58fe3 (válaszként erre: 2. - 6fe1d096a6)
2011. márc. 17. 10:55
Milyen a "viszonylag biztos" hitel?
10. 6fe1d096a6 (válaszként erre: 9. - Alfoldi13)
2011. márc. 17. 10:49

Hát igen...nem könnyű..

Az igazság az,hogy nem a düh motivál,hanem a "határidők"...A dühöt nagyszüleim váltják ki,akikkel együtt élünk.

Nem akarom bántani őket,de az utóbbi időben ha volt konfliktus párommal,akkor miattuk indult,és nem akarom,hogy ez megmérgezze a kapcsolatunkat.

Ez az a "düh",ami miatt sürgetnénk a költözést.Merthogy egyébként is szeretnénk saját házikót...Kettesben éldegélni,amíg nem érkezik egy csemete...

Három éve vagyunk együtt,és még nem éltünk úgy,hogy mindenkitől külön..és most erre vágyunk...nagyon!

de kicsit félek,hogy ne ugorjunk olyanba,ami nem lesz hosszú távon jó....


A munkahely váltás,pedig azért lenne esedékes,mert a fizetésem nagyon szűkös,és kerek-perec megmondta a munkáltató,hogy nem ad többet...és ebből még a GYES is nevetséges lenne,nemhogy a hatórás bejelentésre alapozzak akár gyest,akár nyugdíjat,vagy bármit....

9. alfoldi13 (válaszként erre: 8. - 6fe1d096a6)
2011. márc. 17. 10:03
sajnos míg élünk tanakodunk általában az első látható út a legjobb ..persze ez pláne nem mindegy épp hány évesek vagyunk mert egy fiatal mindent kihever egy idősnél már ez sincs igy amit rég egy pillanat alatt el tudtam dönteni azon azt veszem észre ma túl sokat filozok...
8. 6fe1d096a6 (válaszként erre: 4. - Alfoldi13)
2011. márc. 17. 09:42
Három-négy hete ezt csináljuk....már millió variációt átrágtunk...
2011. márc. 17. 09:41

Ő jól keres,én nagyon rosszul....Lenne ház,"olcsón"(ki kell fizetni a tesókat,meg némi felújítás)..De akkor is kéne legalább 3milla..

Az 58ezer havonta pedig éhen halni is kevés...és a hitelhez sem jó indítás..

2011. márc. 17. 09:33
Szerintem vagy munkahelyet váltasz, vagy maradsz és felveszed a hitelt és összehúzzátok magatokat. Persze számít, hogy a párod hogy keres...
2011. márc. 17. 09:31
Új munkahelyre igen, hitelbe nem:)
2011. márc. 17. 09:31
levegőt venni átgondolni minden oldalról higgadtnak maradni...
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 6fe1d096a6)
2011. márc. 17. 09:31
Dühből semmit nem szabad(na) tenni! Nyilván fontos, h mitől vagy dühös, de jobb hűvös fejjel gondolkozni-
2011. márc. 17. 09:30

Sziasztok,tudom a kérdésemre a választ:Nem,a harag rossz tanácsadó!

Arra viszont kíváncsi lennék,hogy váltanátok-e viszonylag biztos (nagyon!!)rosszul fizető munkahelyet viszonylag bizonytalanra.

És belemennétek-e viszonylag biztos hitelbe,hogy mehessetek saját házikóba,otthonról,ahol nem jó lenni....

2011. márc. 17. 09:28
Érdemes váltani, ha düh motivál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook