Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes elvégezni egy 4 napos agykontroll-tanfolyamot? fórum

Érdemes elvégezni egy 4 napos agykontroll-tanfolyamot? (tudásbázis kérdés)

1 2
2015. szept. 4. 23:12

Látom jó régiek a bejegyzések, de azért válaszolok én is.

IGEN! Érdemes. Életem egyi legjobb döntése volt.

És ahogy olvasom az összes fórumot, mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki anyagi gondok miatt nem tudja a 4 napos tanf. kifizetni, kérhet kedvezményt!

Én Domján Andrásnál,dr.Domján László fiánál végeztem el ő is kiváló előadó! Szuper egyéniség! Maximálisan ajánlom mindenkinek :)

kedvcsinálónak olvassgassátok!

[link]

Sok sikert és egyre jobban! :)

41. Jenna8 (válaszként erre: 40. - Anthico)
2010. máj. 4. 17:25

Értem!:)

Hozzám most egy olyan tanfolyam van a legközelebb,amit a Dr.Kígyós Éva tart,tehát még gondolkodom...

40. Anthico (válaszként erre: 40. - Jenna8)
2010. máj. 4. 16:46
Domjánok közül is Domján Laci a legjobb. Elvégre ő kezdte el ezt az egészet, sokkal jobb előadó (ahogy másoktól hallottam). Én nem is akartam a testvéréhez menni és nem is bántam meg.
2010. febr. 28. 18:27
Életem legjobb döntése volt, hogy elvégeztem. :)
38. vov
2009. dec. 9. 05:46
IGEN!!!!!!!!!!
2009. dec. 9. 00:01

Én csak ajánlani tudom a tanfolyamot. Én fél éve végeztem el, de hihetetlen volt...amiket a 4. nap éltem át.Azóta rendszeresen használom a különféle technikákat...méghozzá sikeresen!

Aki nyitott rá és megteheti, mindenképp menjen el, mert ezt könyvből olvasva vagy hanganyagból nem lehet jól megtanulni (szerintem).

2009. nov. 25. 13:23

Sziasztok!

Okt 31-én írtam utoljára.Azóta nagyon sok hang és képanyagot kaptam,és töltöttem le a netről.Rendszeresen olvasom az esettanulmányok.hu weboldalt.Még nem végeztem el a tanfolyamot, de már írtam az alapítványnak,mert többen javasolták, hogy próbáljam meg.Állítólag nagyon megértőek, és rugalmasak.Mindennap amikor csak időm engedi felteszem a fülhallgatót, és meghallgatom a lazítás, és a meditációs hanganyagot,amit dr.Domján László vezet.Már teljesen magamtól megtanultam az elme tükrét,és alkalmaznom is sikerült.Férjem már hisz nekem, és végre tervezi a jövőt, és már képes újra harcolni a betegsége ellen.Több mint 20 éve depresszióval,pánikbetegséggel és lebenyi epilepsziával kezelnek.Mióta ennyire aktívan tanulgatom az agykontroll technikáját, az orvosomal közös megbeszélés alapján,abba hagytuk az antidepresszánsokat.Most már altató nélkül alszom, és az epilepszia elleni gyógyszereimet sem kell már szednem.Ezt azért csak lebenyi epilepsziásoknak javasolnám,mert ez a fajta epilepszia a stressz hatására szokott rohammá válni.Kicsit hosszú voltam, de mindenkinek ajánlom ha így mint én,autodidakta módon is egyenlőre, de kezdjen bele, és meglátjátok használni fog.Az agykontrollosok köszönésével búcsúzom:legyetek jobban,egyre jobban.én is ezt teszem!

35. kokati
2009. nov. 15. 21:15

Sziasztok!


Igen!

3 éve végeztem el a tanfolyamot, csodálatos volt maga a 4 nap, és azóta pedig egyre jobb minden nap! :-) Például azóta teljesen egészséges vagyok, semmilyen gyógyszerre nem volt szükségem.

Könnyebben hozok döntéseket, kezelek problémákat (vagyis inkább: megoldandó feladatokat), hiszen ilyen módszereket, technikákat (is) tanultunk a tanfolyamon.

Édesanyám, nagymamám is elvégezte a családban a tanfolyamot, nagymamám szó szerint az életét köszönheti a tanfolyamnak, vagyis annak, hogy pozitív gondolataival átformálta, éli tovább az életét.


Jó éjt mindenkinek!

2009. nov. 15. 21:01

Volt már hozzászólásom ehhez a témához de mondanák még valamit:Nálunk az egész család elvégezte ezt a tanfolyamot és édesanyám az,aki a mai napig használja mindennap akár többször is.A 2 legkisebb gyermekemet már akkor látta a pocimba mikor még a teszt se mutatta ki.Érdekes hogy 2 hete mensiztem de megint látott a pocimba babát(megjegyezném ,hogy volt 2 terhességem amikor véreztem 2-3 hónapig).

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a "pocakba baba-látásból"

33. cikicakk (válaszként erre: 32. - 3e0ba54fb8)
2009. okt. 31. 19:56
Már mind a két weboldalt lassan két hete olvasgatom, főleg az esettanulmányok.hu ad nagyon sok erőt és kitartást.Rengeteg sikerélményt lehet ott elolvasni.Én hiszek is benne, és kitartásom is van,mert ami csak a neten van,vagy inkább úgy írnám,hogy amit csak megtaláltam,videókat,már megnéztem.Nem adom fel a reményt,mert egyre elszántabban szeretném én is megtanulni.Ha mást nem is érnék el, csak annyit, hogy segítsek a férjemen,már megérte.Sajnos semmilyen email címet nem találtam,ahova írhatnék, hogy segítsenek,ha másképpen nem, de valami letölthető dvd,vagy cd-vel.
32. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 30. - Cikicakk)
2009. okt. 31. 19:51
Igen, megtanulható. Többeket is ismerek, akik nem végeztek tanfolyamot. Szerintem hosszabb folyamat, de ha elég elszánt vagy, menni fog. Domján Lacinak van egy alapítványa, ha megkeresed, segíteni fog, hogy mégis elvégezhesd a tanfolyamot. Keresd a hivatalos oldalán. agykontroll.hu és az esettanulmanyok.hu oldalon is olvasgass!
2009. okt. 31. 19:46
Én elvégeztem, nem bántam meg
2009. okt. 31. 19:41
Engem is nagyon érdekel a tanfolyam.Már régebben is hallottam a Silva féle agykontrollról,de csak ,most, hogy kiolvastam a könyvét ,így fogtam fel igazán,hogy ez mennyire komoly dolog.Sajnos én sosem fogom tudni elvégezni ezt a tanfolyamot,mert kér rokkantnyugdíjból neveljük a 13 éves fiunkat.Nagyon szeretném viszont megtanulni,mert a Parkinson kórban szenvedő férjemen szeretnék segíteni.9 éve diagnosztizálták a kórt nála.Sajnos két éve feladta a küzdelmet, és azóta rohamosan romlik az állapota.Szeretném megtanulni hogy tudnék rajta segíteni.Szerintetek,a 4 napos kurzus nélkül is megtanulható?
2009. szept. 12. 08:09
persze
2009. szept. 12. 07:25

sziasztok!!!

Én elvégeztem még mikor fiatalabb voltm

A mai napig alkalmazom azt amit ott tanultam

Tehát :IGEN!!!!!

27. winny
2009. szept. 11. 19:42

Igen.

Nézz meg engem:)

96-ban végeztem.Remekül vagyok.Sok-sok gondon átsegített!

2009. febr. 7. 00:17
Igen érdemes.
2009. febr. 3. 18:01
Érdemes. 1999-ben végeztem el. Jól döntöttem.
24. winny
2009. febr. 3. 14:37

Érdemes!

1996-óta nagyon sok mindenben segített.Akkor végeztem.

23. d8908b786a (válaszként erre: 17. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 1. 22:50
Hallgattam már pár kazit. El is kezdtem az eredeti Silva féle könyvet olvasni. De még mindig ugyanott tartok. Hiszem is, hinni is akarom. Meg nem is.
2009. febr. 1. 21:43
A tanfolyam alatt megtanulod miről van szó, elsajátítod az alapokat, és azután aszerint élesz. Nekem megváltoztatta az életem és sokmindent. Ajánlani tudom!
21. ejmi (válaszként erre: 20. - 15ed6b0320)
2009. febr. 1. 21:15
Feltétlenül menj el az ingyenes tájékoztatóra, ott láthatod, hogy miről szól az agykontroll.
2009. febr. 1. 21:08

Örülök,hogy ennyien írtok!

Most olvastam a hirdetést a kisvárosunk hetilapjában.Azt én sem tudom,hogy 4 nap alatt valóban el lehet-e sajátítani.

Bővebbet nem tudok,árat sem.Jövő héten viszont lesz egy ingyenes tájékoztató.Arra feltétlen elmegyek.

19. homern (válaszként erre: 18. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 1. 21:07

pontosan nem mesélték el,azt mondták ezt meg kell tapasztalni,és hogy nagyon jó.már pont rászántam volna magam,amikor láttam a magyarországi vezetővel egy riportot.arról is beszélt hogy egyes embereknél problémát okozhat,összezavarhatja őket.és hogy igaz a hír,hogy többen kerültek már pcsichiátriára.igaz ez nem sok eset,és gyenge volt az idegrendszerük, meg iylenek.de nekem a kissé hipochonder beütésemmel ez sok volt..

de biztos hogy a párommal együtt el fogok menni,és megcsinálom..már akkor meg kellett volna..

18. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - Homern)
2009. febr. 1. 20:57
Mitől félsz, ha látod, hogy a családodban többen is pozitív változásokon mentek keresztül? Nem mesélték el, hogy mi történt a tanfolyamon?
17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - D8908b786a)
2009. febr. 1. 20:56

Szerintem akkor még ne menj el. Olvass el néhány könyvet, pl. A hétköznapi csodák agykontrollal, hallgass meg néhány kazettát, beszélj olyanokkal, akik már elvégezték. Nézz meg néhány honlapot, pl. agykontroll.hu, esettanulmanyok.hu, ha beszélsz angolul: silvacases.com.


Ha úgy mész oda, tele kétellyel, hogy vajon megéri-e az árát, nem azt kapod amire vársz. Ha állandóan azon agyalsz, hogy vajon alfában vagyok-e már, tuti hogy nem leszel :)


Én úgy gondolom, életem legjobb döntése volt amikor elvégeztem :)

16. emagdi (válaszként erre: 15. - D8908b786a)
2009. febr. 1. 20:55
ha belegondolsz az azért nem olyan vészes díj 4 napért.
15. d8908b786a (válaszként erre: 13. - Ejmi)
2009. febr. 1. 20:45
Az a baj, hogy a szkeptikusságomba belefoglaltatik az a 32ezer ft-os tanfolyami díj is...
2009. febr. 1. 20:44

Sziasztok!

Esetleg tudna valaki a témával kapcsolatos honlapot ajánlani?Privi is jöhet:)

Köszönöm!

13. ejmi (válaszként erre: 12. - D8908b786a)
2009. febr. 1. 20:40
Igen, meg lehet !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook