Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes elvégezni a társasház-kezelő tanfolyamot? fórum

Érdemes elvégezni a társasház-kezelő tanfolyamot? (beszélgetős fórum)


1 2
34. dagi pasi (válaszként erre: 4. - Tünderke55)
2020. ápr. 21. 09:57

Tünderke55 szerintem kezd el a sulit!

Halgass az eszedre!

33. dagi pasi (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
2020. ápr. 21. 09:54
ja az más :)
32. Epresturmix (válaszként erre: 31. - Dagi pasi)
2020. ápr. 20. 22:26
Kettőt is kitesz. ;)
31. dagi pasi (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
2020. ápr. 20. 16:28

És elég belőle egy is?

Tudod, dupla kávé dupla élvezet

30. Epresturmix (válaszként erre: 29. - Dagi pasi)
2020. ápr. 19. 09:55
Már van egy dagi pasim. ;)
29. dagi pasi (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2020. ápr. 19. 08:41

Drágaságom, pedig szívesen megkóstolnám az expresturmixot.

Biztosan kellemesen jó lehet.

28. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Tünderke55)
2020. ápr. 18. 21:48
Ismerősöm az EFEB-n végezte online. Kb. 200e Ft volt, ha jól emlékszem. Nem volt komolytalan tanfolyam, kellett rá tanulni, pedig nem volt neki teljesen idegen a téma. Viszont kapott állásajánlatot is erre a területre a tanfolyam elvégzése után.
27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Dagi pasi)
2020. ápr. 18. 20:00
Jajj hagyjál. 😁😁🤦‍♀️
26. dagi pasi (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2020. ápr. 18. 17:32

és ezen a téren veled mi zu drágám?

Összeköthetnénk a kellemest a hasznossal

meg mutatnám az egyik jó nagy autómat és ki is próbálhatnád.

25. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Dagi pasi)
2020. ápr. 18. 14:35
Hú. És leereszkedtêl egy női portálig ahelyett, hogy a bejárónőt kettyintenêd ebéd után?
24. gyöngy:) (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 14:33

Aztaaaaaa!

Pedig már majdnem írtam, hogy én is törölgetném az asztalt a vasárnapi ebéd után!

23. Bless the child (válaszként erre: 20. - Bözsi néni)
2020. ápr. 18. 13:19
Igazi főnyeremény!
2020. ápr. 18. 13:16

Szegény bolond, ezentúl nem lesz a nevem,

ó, megleltem végre a helyem.

Van most már otthonom, nem ülök padokon,

s a régi napokat én már nem siratom.

21. dagi pasi (válaszként erre: 20. - Bözsi néni)
2020. ápr. 18. 13:12

Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni!


A világ a példádtól fog változni, nem a véleményedtől vagy mégsem?

20. Bözsi néni (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 13:09
A "nagy ingatlan-mogul" :-))))
19. dagi pasi (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 13:06
A kérdést tényleg én tettem fel, de sajna ez most nem nyert, de lehetsz még jó nyomozó, nyomozz kicsit még tovább, vajon ki van az álarc mögött? Lehet, hogy jól ismered? Vagy mégsem? nyomozz, nyomozz, nyomozz!
18. michelle.r (válaszként erre: 15. - Dagi pasi)
2020. ápr. 18. 12:58

[link]



13256. Dagi pasi

ápr. 5. 08:10


sziasztok,


4 órás bejelentés esetén bruttó 80 000ft mellett mennyi járadék járhat havonta, vagy naponta, és ha nem számlára kérem mert nincs számlám mikor hozza a posta?


az egy év munkaviszonyom meg volt.

17. dagi pasi (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 12:49
Nnéha één iss kkétszer írok le betűűket meert így bbiztosabb a ttudás.
16. dagi pasi (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 12:46

Nem is értelek, befizettétek az a néhány embert levizsgáztak és utána újra befizettétek egy másik suliba Őket.

taláán azt hittétek, hogy egy elméleti oktatás után az illető profi üzletkötő lesz?


Nem nektek kellett volna a gyakorlatban megtanítani Őket, hiszen a tudás nagy részét 80%-át a gyakorlat fogja megadni.

Nálatok sincsenek túlképezve az ügynökeitek, még akkor ssem ha 2x végezetitek el velük a sulit.

A baj a fejetekben van , nincsenek meg a megfelelő vezetőtök, szakmai hiányosságokat vélelmezek nálad is.

Így maximum a cégetek neve tipegő topogó lehet

15. dagi pasi (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 12:35

Nekem bizony két jó szakmát adott az iskola. Ezen belül egy olyan tudást kaptam ami a mai napig is igen csak piacképes és én nem rösteltem alkalmazni ezen tudásokat.

Igaz mindig értékesítettem valamit mint alkalmazott, de 2014 után ennek végeszakadt.

Magánzó lettem, majd KFT. tulaj.


Jelenleg 7 társasházat kezelek saját cégemen belül, van 3 takarító cégem is, több száz értékbecslést végeztem magam, de ezeket már az alkalmazottjaim készítik. Van egy biztosítási alkuszom, ahol is ezeket a társasházakat kizárólag én biztosítom, versenyeztetem a biztosítókat.

Van egy hitelközvetítő alkuszom is talán ki lehet találni miért is.

2 ingatlamközvetítő cégem is van sok alvállalkozóval.

Saját ingatlanom 3 lakás 2 üzlet van bérbeadva.

3 autóm van 2 hibrid 1 elektromos.

És még sorolhatnám.

Nekem az asztalomat a bejárónőm törölgeti a vasárnapi ebéd után.

sorolhatnám még, de nem szeretnék nagyképűnek látszani.


Vannak akik gyüjtik a papírokat , de ezek közé nem én tartozom.

14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Dagi pasi)
2020. ápr. 18. 12:13

Muhaha :))

Vidd az ingatlankamara etikai bizottsága elé az ügyet, és akkor ott konkrét neveket mondok. Voltak olyan ostobák, hogy az amerikai képzéséről e-mailben értekezzenek, tehát írással tudom bizonyítani, hogy mit ajánlottak.


Nem vagyok érdekelt ingatlanos képzésben. Sajnos elküldtünk hozzájuk néhány embert, de meg kellett más iskolában ismételni a képzésüket, hogy használható tudásuk legyen a piacon.

13. dagi pasi (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2020. ápr. 18. 12:03

Na ez az a beírás ami kamu!

Ha nem jártál oda és nincs tapasztalatod, miért kelted rosszhírét az iskolának.

Úgyérzem te valamelyik konkurencia harcos lehetsz és nálatok valószínűleg nem megoldott az on-line oktatás.

Ne más sikerén irígykedj, és valótlant ne állíts mert jogsértést követsz el.

12. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Dagi pasi)
2020. ápr. 18. 09:04
köszönjük a reklámot!
11. michelle.r (válaszként erre: 9. - Dagi pasi)
2020. ápr. 17. 22:47
Nem lesz két szakmád. Lesz papírod, amivel letörölheted az asztalt a vasárnapi ebéd után.
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Dagi pasi)
2020. ápr. 17. 22:46

Ingatlanos körökben azért van "jó hírük", mert be sem kell járni a tanfolyamra, megküldik az anyagot, csak vizsgázni kell bemenni, ami előre tudható, hogy sikeres lesz.


Amerikai ismerősöm úgy vizsgázott le, hogy megkérték, egy tételt tanuljon meg magyarul, és abból vizsgázzon.


Ennyit is ér a tudás, amit náluk szereznek a jelöltek. Nagyon nem ajánlom. Egy nyamvadt hozamot nem tudnak kiszámolni.

9. dagi pasi (válaszként erre: 1. - Tünderke55)
2020. ápr. 17. 20:28

Most így néz ki a képzés ára.

Társasházkezelő - hagyományos, intenzív, szuperintenzív, online Legjobb ár!!!

Regisztrációs díj, 20 000 Ft.

Tanfolyam díja,jegyzettel és filmanyaggal együtt,35 000Ft.

Témazáró vizsga - vizsgára jelentkezéskor fizetendő 15.000 Ft

Záróvizsga díja - vizsgára jelentkezéskor fizetendő 35.000 Ft

Ha kettőt végzel egyszerre, Ingatlanközvetítő + társasházkezelő - hagyományos, intenzív, szuperintenzív, online Legjobb ár!!! + 10 000Ft a különbözeti összeg és 2 szakmád lesz. Nézz el a honlapra, ott vannak a csoportok, online oktatási időpontok, képzések.

8. dagi pasi (válaszként erre: 1. - Tünderke55)
2020. ápr. 17. 20:08

Szia, igen. Itt a legolcsóbb és nagyon korrektek.

[link]

Én 2014 ben végeztem nálul, de míg másutt 100 000ft körül volt a tanfolyam, náluk csak 20 000Ft regisztrációd díj és 24 000 Ft. vizsgadíjba került. Ráadásul náluk az ingatlanközvetitő-értékbecsélőre is jelentkeztem és 80%-ban ugyan az az anyag így csak 10 000 Ft különbözetet kellett fizetnem. Náluk van emeltszintű logisztikai szakképesítés is míg másutt 500 000Ft volt náluk összesen vizsgadíjjal együtt 100 000ft így azt is elvégeztem. Így egyszerre 3 sulit végeztem náluk mind 5-ös lett. Maximálisan javaslom.

7. Tünderke55 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. ápr. 17. 15:20

értem..mondjuk nem ilyen területen vagyok, hanem vendéglátás...de megpróbálom, mert kitudja mit hoz az élet...csak azok a helyek amiket néztem, ott se jegyzetet nem adnak, se könyvet...csak online lehet infókat begyűjteni, és csak a tanfolyam alatt. Ezért is érdeklődtem volna.

Köszönöm szépen a válaszod!

6. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Tünderke55)
2020. ápr. 17. 15:15

Egy társasház kezelését nem lehet délután 3 után végezni. Rengeteg felmerülő probléma van, amit intézni kell. Pl. elromlik a lift, a kapuzár, nem vitték el a szemetet, stb.

Rendezni a takarítást, ha van a kert karbantartását. Ehhez kiépített háttércsapat kell.

Tisztában van vele, hogy egy társasház kezelőnek, (közös képviselőnek) mik a feladatai?

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Tünderke55)
2020. ápr. 17. 14:40

Nem mondanám nehéznek, ha az ember egyébként is mozog ilyen területen. Főleg jogszabályok, beszámolók, költségek megosztásának számítása, pályáztatás, pályázatok írása, szerződések.

Egy ház kevés lesz a megélhetéshez, de ha néhány évig jól csinálod (munka mellett), akkor ez referencia lehet újabb házakhoz.

Sok sikert!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook