Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Épített műszempilla mennyire éri meg az árát? fórum

Épített műszempilla mennyire éri meg az árát? (tudásbázis kérdés)


21. Aryana (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
2020. okt. 23. 08:41

Köszi az infót :)


Kipróbálom mindenképpen.

20. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - Aryana)
2020. okt. 23. 07:58
Ami nekem bevált az az Ardell Wispies (magasan a legjobb). A Catrice pillák is jók, de nekem sajnos 2 párt is sikerült vennem ami nem szimmetrikus, szóval azt jól meg kell nézni... Meg makeuplaza-ról rendeltem valami Miss Daisyt amiből 600ft egy pár, és meglepően jó az is.
19. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - Böce)
2020. okt. 23. 07:55
Köszi az értékes hozzászólásod egy műszempillás fórumban 😂
2020. okt. 23. 07:41
És amit itt többen is említettetek: bármikor meg tudom dörzsölni a szemem, csak le kell venni, nem kell vigyázni rá, mint egy hímestojásra :).
2020. okt. 23. 07:39
Én is sokat gondolkoztam ezen, aztán beruháztam mágneses műszempillákra (a felragasztható nekem nem volt szimpatikus és macerásnak tűnt). Némi gyakorlás után pikk-pakk felteszem, leveszem és annyiszor, ahányszor csak akarom. A kis dobozkájában tartom, aminek fémes a belseje és megtapad benne (nem hagyom el). Nincs seprű hatása, de sokkal-sokkal szebb, mintha csak spiráloznék. Nem volt drága sem, tartós, nem pereg le, nincs ragasztó, magamnak is meg tudom csinálni, egyszerű és gyors, megmaradnak a saját pilláim és bármennyiszer felhasználható :).
16. Böce
2020. okt. 22. 21:54

Ezek a műszempillák baromi röhejesen néznek ki. Aki viselik, azok szerint szép, de annyira látszik, hogy nem lehet saját, szóval szerintem tök gáz.


Egy fillért nem költenék ilyen mű szarokra, ahogy műkörömre sem. Azon a pénzen inkább élvezném az életet.

15. Aryana (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2020. okt. 22. 19:41

Melyik műszempilla a jó minőségű?

Már egy ideje tervezek venni, de nem tudom melyik jó minőségű, ami nem merev...

2020. okt. 22. 18:33

Én hétköznapokra már nem tetetnêk. Max valami nagyobb volumenű eseményre, ami nem mostanában lesz. :D

2d-s volt, szerettem, gyönyörű volt. Vigyáztam rá, 1 hónapig fent volt mind.

Arcmosâs óvatosan, viszont enyhe sugarú zuhannyal csukott szemmel levizeztem, hogy zsírtalanîtsam, semmi baja nem volt. Illetve naponta átfêsültem szempilla fésűvel (olyan mint a szempillaspirâl kefêje)

Ma már vannak hozzá ápoló olajok, amik nem szedik le a ragasztót sem. Tovább marad tartós.

13. Bichi (válaszként erre: 1. - 2ba06ddf13)
2020. okt. 22. 18:25

Ha jó helyen csináltatod, akkor 3-4 hétig szép marad, amíg el nem kezd a normál szempillahullással együtt kiesni.

Nekem sokáig volt, de szerintem igazán csak az újraépített pilla szép, tehát ha már töltik nem az igazi, ezért én mindig leszedtem, vagy leszedettem előtte a régit, de ez elég macerás...

Nekem egyetlen kellemetlenségem volt vele, hogy nekem a reggeli arcmosás része, és imádom megdörzsölni a szemem, na ezt ezzel el lehet felejteni.

Ha fested a szemhéjadat, akkor szintén elég macerás annak lemosása. Viszont ha alapból csak egy spirált használsz, akkor már felkelésnél is elég jól nézel ki.

Szerintem az viszont nagyon nem igaz,hogy ár alapján lesz jobb, vagy rosszabb, van aki egész olcsón csinálja, és simán kenterbe veri a 20 ezres felrakást...

12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - 2ba06ddf13)
2020. okt. 22. 17:35
Szép volt, mikor feltette. Nagyon tetszett. DE: egy dráma volt, míg feltette, mert könnyezett a szemem. Utána rekord idő alatt elkezdett potyogni, pedig nagyon vigyáztam rá, és kényelmetlen is volt. Három kört bírtam velük, ráadásul a saját pilláimat is tönkretette. Úgy néztem ki, mint a foghíjas gereblye. Hónapok és szérum kellett, hogy rendbejöjjenek a pilláim.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - 2ba06ddf13)
2020. okt. 22. 17:28
Nem tudom, mi lehet a gond. Ha a műszempilla nem túl merev, és megvárod hogy a ragasztó kicsit száradjon mielőtt odailleszted a szemhéjadra, akkor oda kellene ragadnia.
10. 2ba06ddf13 (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2020. okt. 22. 17:09
nekem is a Duo van a feher, de lejon akarhonnan veszem
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - 2ba06ddf13)
2020. okt. 22. 16:55
Attól is függ hogy a pilla milyen, a rosszabb minőségű, merevebb fajtákat sokkal nehezebb felragasztani, mert nem illeszkedik a szemhéjad vonalára, tök mindegy milyen erős a ragasztó. Bár én csak a Duo-t próbáltam, azzal eddig még minden odaragadt.
2020. okt. 22. 15:57
nekem van egy soros pillám de ragasztó az gyenge hozzá, akárhogy ragasztottuk fel...
7. 2ba06ddf13 (válaszként erre: 3. - 621bb5db60)
2020. okt. 22. 15:54
milyen ragasztót használsz? :)
2020. okt. 22. 15:42
semennyire és nem csak az ára miatt
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2020. okt. 22. 15:27
Uhhh ezek miatt ragasztok inkább minden nap soros műszempillát ha éppen nagy pillákhoz van kedvem :))) 20 ezerből ráadásul ki is jön vagy 15 pár ha nem a legolcsóbbat veszem, szóval ha úgy vesszük még tartósabb is. És a szemem se folyik ki tőle.
2020. okt. 22. 15:13

1x csináltattam, az eskűvőnkre.

A sminkes csaj határozottan állította 2 hétig tart mint a beton.. 🤣 Az enyém még aznap este lejött.

Amúgy engem baromira idegesített, és legszívesebben folyamat vakartam volna a szemem.

Egyik ismerősőmnek épp új fajta ragasztót próbált a sminkes. Szegénynek allergiás reakció alakult ki. Nagyon durván és csúnyán feldagadt a szeme.

2020. okt. 22. 14:38
Nekem is volt, nagyon szép, de engem megőrjített, h annyira vigyázni kellett rá, nem dörzsölhettem meg a szemem, sminklemosásnál is nagyon óvatosnak kellett lenni, így aztán nem tartottam meg sokáig. Akkor inkább felteszek néha egy sima egysoros ragasztós verziót, ha úgy van kedvem, de hosszabb távon nem bajlódnék az épített szempillákkal.
2020. okt. 22. 14:24

Ára teljesen változó 7000-20.000 Ft között mozog (töltés 5000-12.000), attól függ hol, kivel csináltatod. Megéri-e? Igen. Baromi szép, látványos, bár nekem ezek 99 D-s pillák már nem tetszenek, nagyon mű.

De megeszi a pillád. Nekem kb fél évig volt (3 hetente töltötték), nagyon rövidek lettek a pilláim, pedig csak 2D-s volt fent.

De tény, hogy nagyon megdobja az ember arcát, tekintetét. Ha nem kerülne ennyibe és nem enné meg a pillám, biztosan lenne még.

2020. okt. 22. 13:46
Szeretnék csináltatni, minden érdekel, hogyan mossam arcom , meddig tartós , mennyibe kerül stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook