Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek 3D műszempillája? Milyenek a tapasztalatok? fórum

Volt már valakinek 3D műszempillája? Milyenek a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 11. 22:26
Sziasztok! Nekem a tesóm kozmetikus és rakja is. Nekem is volt és imádtam, mert smink nélkül is jól éreztem magam, illetve szépnek :-)! Most mivel babázok hanyagolom, mert nincs nagyon rá időm, de alig várom, hogy újra legyen. A környezetemben is sokaknak van és eddig még senki sem bánta meg és senki sem szedetné le. Igazából szülés óta vágyom rá, hogy jobban érezzem magam :-)! Szóval csak ajánlani tudom. Töltetni kb havonta- 6hetente kell. Akinek hamarabb kipotyogott ott tuti, hogy hozzá nem értő rakta fel.
35. renice13 (válaszként erre: 34. - Dinaaraz)
2012. aug. 11. 13:27
Sűrűbbé csak akkor válhat, ha több szempillád nő, hiszen a sajátjaid számától függ, hogy mennyit bír el. Meg van határozva, hogy melyik pillákra lehet rakni, melyikre nem. Esetleg ha vastagabbat választanátok, azzal sűrűbb hatást érnétek el, ha bírják a pilláid, illetve duplázással.
2012. jún. 3. 09:58
Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy a 3d mászempilla töltéssel sűrűbbé fog válni? Nekem pár napja van, nagyon tetszik, nem hullik, tökéletesen tart, sehol nem zavar, pedig szemüvegem is van. Imádom. Csak lehetne sűrűbb. A körmösöm azt állítja, nem lehet sűrűbbre, mert nem bírnák el a saját pilláim. Vélemény?
2012. ápr. 26. 22:15
Ha szakszerűen van elkészítve, szerintem nem szabadna, hogy a saját szempilláid idő előtt kihulljon. Én úgy tudom, hogy ez akkor szokott előfordulni, ha rossz minőségű a ragasztó, vagy allergiás lettél rá stb. Egy igazán jól elkészített profi szempilla hosszabbításnak legalább 4 hétig kell tartania. Natur style pedig akkor valószínű, ha kevés és vékony szempillák kerülne beragasztásra. szerintem.
2012. ápr. 23. 18:32

Nekem is volt 3D-nekem ugyan látványos volt,viszont két hétnél tovább nem tartott! ;)

Máskor biztos nem választanám,főleg hogy az én pilláim is sorba kihullottak miatta!

2012. ápr. 23. 18:27
Sziasztok! Nem megbantaskent nekem évek Ora van műszempillam,persze szoktam pihentetni, es a 3D egy szar es nem látványos. Azért rakattatok muszempillat, hogy latszodjon,nem azert ,h natur style legyek. Enis tincseset szoktam, mokusszorbol, az extra hosszut es 1egész dobozzal nem par szálat!!! Falra tudok ettol maszni
30. Nelli85 (válaszként erre: 29. - Bekuci26)
2012. ápr. 22. 23:02
Szia, milyen típusú pillákat tetettél fel?
2012. ápr. 18. 15:36
Én tegnap rakattam fel, eddig 1 szál esett ki. Nekem és a pasimnak is bejön:)
28. licaki
2012. márc. 11. 07:56

En is szeretnem kiprobalni a 3D-s szempillat. Kerdesem az lenne, hogy ha nem szeretnem ujratoltetni, nagyon csunya lesz egy ido utan?

(csak egy alkalomra rakatnek)

27. tengerszint (válaszként erre: 25. - Szerénke83)
2012. jan. 20. 11:38

És te hová jártál? BP-en?

Engem is érdekelne a 3D-s szempilla de annyi hely van BP-en hogy nem tudom hová érdemes menni......

26. Anda39
2011. júl. 31. 08:16

Nekem is van egy ideje. Az első nekem túl hosszú volt és hülyén éreztem magam vele, ezért a következő alkalommal rövidebbet kértem. Így már szuper.

Nem vettem észre, hogy hullott volna (persze hetek alatt kopik, ez a normális), igaz, vigyázok rá, nincs szemdörzsölés ezerrel, nem mosom olajos sminklemosóval.

25. Szerénke83 (válaszként erre: 23. - Szandi24)
2011. júl. 30. 22:06
Igen, nagyon tartós!
2011. júl. 29. 13:28
Ó...hát már olyan is van?
2011. júl. 29. 13:26
Az igaz ,hogy 2 hónapig is kitart?
2011. júl. 29. 13:23

Szia!

Én szerettem nagyon, csak sokszor összekócolódott. A végén már zavart (2 hónap múlva), mindig birizgáltam.

De összességében jó volt.

2011. júl. 29. 13:21
Én pont jövöhéten szeretném megcsináltatni,a szempillám,mert a soros szempilla kicsinál idegileg:)
20. KKataV
2010. dec. 2. 14:24

Sziasztok!

Én személy szerint imádom a 3d műszempillát, keztedben fizetős vendég voltam, de most már ezzel foglalkozom. Sok kozmetikus a gyors, sok pénzt látja benne, én lelkisebb vagyok. Nekem tényleg fontos az, hogy elégedett vásárlót engedjek el.

Sok visszajáros vendégem van (hál' istennek), akik részben ezért maradtak nálam. Sajnálom, hogy ennyi negatív tapasztalatot olvastam.

19. Pofiii
2010. nov. 20. 14:16

Sziasztok! Én 2009 nyarán az esküvőmre tettem 3d-set. 10000 be került. Kb. egy héttel előtte tetettem fel mert az esküvőnk nem Budapesten volt. A kozmetikus nagyon törekedett, hogy tartósan ragassza a szálakat (szerintem sikerült is, olvasván a kommenteket). Elsőre nem nagyon tetszett, mert szerintem túl hosszú volt, de aztán ahogy dícsérték (még ismeretlenek is) meggyőztek arról, hogy mégis szép lett.

Az első napon nagyon bepánikoltam mert reggel a párnámon 3at találtam pedig előző este vigyáztam,hogy ne érje víz. A további egy hét alatt további 2-3 hullott ki, ami már nem volt annyira szörnyű. Esküvő után már nem nagyon törődtem vele, hogy mennyire hullik...kb 2 hónapig kitartott de úgy, hogy a végén kénytelen voltam én sajátkezűleg eltávolítani az utolsó szálakat mert nagyon virítottak a sajátjaim mellett. Saját esküvőre megéri mert esztétikai szempontból sokkal szebb mint a soros, véleményem szerint természetesnek tűnik a sorossal ellentétben. Hétköznapi használatra sose tenném fel mert állatndóan pótolni kell, drága és a sajnos a sajátom is kihullik vele. Én a sajátommal is csodákat művelek egy márkás szempillaspirállal :) Remélem segítettem!

2010. okt. 18. 20:39

Nekem volt 3D műszempillám.

Sose lesz újra.

A Mammutban csináltattam (tehát nem is valami ótvar, 42.kerületi lepukkant helyen ötezer forintért)...de nem tartott ki 1 hétig sem.

De ez mág csak hagyján....feltették, de a saját párom nem vette észre közvetlenül a felrakás utám, hogy mi van....szóval, ennyire volt látványos.... :((((

És utána, szépen kihullott az összes többi is...mármint a sajátom...

Szóval, ez volt életem egyik legrosszabb döntése...

1. egy rakás pénzbe került

2.felhelyezés után abszolút nem volt különbség

3. kevesebb, mint 1 hét alat lehullott

4. utána pedig szépen kihullottak a sajátjaim is.

2010. okt. 17. 13:31
Én csinálom a 3D-s műszempillát a szalonban,nincs rá panasz,szeretik a vendégek :)
16. Pannda (válaszként erre: 15. - Törpihorpi)
2010. márc. 28. 20:01

Szia, a 3D-s is a sajátoddal együtt hullik, de azért, mert a saját szempilláid is lecserélődnek 1-1,5 hónap alatt, tehát ez tök természetes dolog és akkor is kihullana, ha nem lenne fent pilla.

Max ha tépkeded akkor hullhat ki a sajátoddal túl korán, de amúgy nem.

2010. márc. 27. 20:04
És nem potyog ki a saját szempilla tőle? Mert nekem a tincses műszempilla teljesen szétroncsolta, ahogy lejött, jött vele a sajátom is, a végén alig maradt a sajátomból. Ez a 3d-s is ilyen?
14. Meli76
2010. márc. 6. 09:42
Nekem is volt 3D-s műszempillám, 5-6 hétig bírta. Csak a szemem nem.:-( Nálam a tincses is megmarad 3-4 hétig.
2010. márc. 6. 09:33
Nekem 3D-s van 14-es ..és nagyon megvagyok vele elégedve. Tartós..és szép :)
12. f998f09d0d (válaszként erre: 10. - Hexe0808)
2010. febr. 17. 20:13
Én örülök, hogy nekem ez a legnagyobb problémám! Bár nem nevezném problémának. Remélem Neked sincs ettől nagyobb! :)
2010. febr. 17. 18:40

3D-s műszámpillának teljesen természetes a hatása!

Ellenben a többi műszempillával!

Kb:2hónapig marad fent!(ha vigyázol rá)

2010. febr. 17. 14:11
Egyeseknek micsoda hatalmas nagy problémáik vannak.:::)))DDD
2010. febr. 17. 11:28
NEkem is volt hagyományos, és 4 hétig simán kibírta, de nem nagyon szeretem. Azóta sorosat használok, minden reggel felteszem, este meg leveszem. Már sitty sutty megy a dolog:) Anyagilag teljesen megéri. És lehet választani mindenféle fajtából.DE 3D-t nem tetetnék, már csak az ára miatt sem.
2010. febr. 17. 11:20
Pont azért szeretném, mert nekem meg a hagyományos tartott 3-4napig, pedig még a mosakodást is olyan óvatosan oldottam meg. Azért még várom, ha van vkinek esetleg tapasztalata... :)
2010. febr. 17. 09:32

Szálanként teszik fel és hirdetik, hogy korszerűbb a hagyományosnál, látványosabb, valamint vízálló, könnyálló...

Nekem a 3.napon tusolás közben már potyogni kezdett..

A hagyományos legalább 3hétig bírja:)!!

Aztán valakinek lehet tök jó.

Hát Nekem nem érte meg(főként az anyagi vonzatát) illetően:)!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook