Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epekő műtétről tapasztalatok? fórum

Epekő műtétről tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


10. viktóriaanyu (válaszként erre: 8. - Lujza28)
2009. jún. 29. 22:10
1 napig volt benn a cső.Kivették utána már jöhettem is haza.Inkább csak kellemetlen a kivétel,gyorsan kiveszik.
9. Lujza28 (válaszként erre: 6. - Kakuk Jánosné)
2009. jún. 29. 22:07

Örülök hogy a lányod is jól van, így valamelyest megnyugodtam, talán nem lesz olyan szörnyű!

Diéta már megy keményen egy hónapja, sőt most hogy 3 hete volt ez a tükrözés, még szigorúbban.

Műtét után meddig kell a diétát tartani? Mennyi idő után ehettél normálisan?:)

8. Lujza28 (válaszként erre: 4. - Viktóriaanyu)
2009. jún. 29. 22:05

Én pénteken megyek a vizsgálatokra, és vasárnap este kell befeküdnöm. Hétfő műtét, szerdán haza jöhetek ha minden rendben!

Volt bent neked cső műtét után? Meddig? Fájt a kivétel?

7. Lujza28 (válaszként erre: 5. - Era741211)
2009. jún. 29. 22:04

Igen, egyre jobban közeleg a hétfő és kezdek parázni!:(

Mindenki nyugtat hogy nem lesz olyan vészes, de azért félek!

6. Kakuk Jánosné (válaszként erre: 2. - Lujza28)
2009. jún. 29. 22:02

Bátorság és bátorság,azért mondom ezt mert évekkel ezelőtt átestem egy ilyen műtéten.Nincs semmi gondom azóta sem!A lányomat két hete műtötték és minden rendben zajlik nála is .Nálad is minden úgy lesz .

Diétázási tanácsokkal bőven ellát majd a diétásnővér a kórházban.:-)

5. era741211 (válaszként erre: 2. - Lujza28)
2009. jún. 29. 22:01
A laparatomiás műtét nagyon kíméletes,rövid a lábadozási idő.....elméletben nem kéne félni tőle....de ugye más amikor az ember lánya ott van a kapuban!:)
2009. jún. 29. 22:00

Szia!

Nekem 1 éve volt u.ilyen műtétem.Szerdán befeküdtem csütörtökön műtöttek pénteken hazajöttem.Kb. 2 hétre rá leteszteltem káposztával(amit amúgy nem szabadna)és tökéletes lett a műtét.Azóta se volt vele semmi gondom.Ne félj!

3. era741211 (válaszként erre: 2. - Lujza28)
2009. jún. 29. 21:59

Szia!


Jujjjjjjjjjj rám is ez vár,de még nem szántam rá magam!

Kicsi köveim vannak,egy éve volt elzáródásom(szülés után),de spontán ürült a kő(az egyik)....ettől félek,hogy én is így járok mint Te!:(

2009. jún. 29. 21:57

Engem egy hét múlva fognak műteni, várom már nagyon, de félek is tőle...

Alig egy hónapja derült ki hogy köveim vannak, azóta el is záródott az epevezeték, besárgultam, kórházban is voltam egy E.R.C.P. nevű beavatkozáson, ami olyasmi mint egy gyomortükrözés, csak rosszabb..., diétázok, és most várok a műtétre! Tegnap megint begörcsöltem, és úgy látom hogy megint sárgább a szemem, így ma dokinál voltam vérvételen. Holnapra lesz eredmény remélem minden oké!

Milyen tapasztalataitok vannak a műtétről(laparoszkópiás), és az azt követő lábadozásról, és étrendről?

2009. jún. 29. 21:57
Epekő műtétről tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook