Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ennél rosszabb ne legyen... fórum

Ennél rosszabb ne legyen... (beszélgetős fórum)

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Semleges)
2020. nov. 10. 11:07
Azért mert nem gondoltam , hogy egyáltalán ilyen válaszokat kapok ( örülök neki , amiket kaptam ). Attól tartottam, hogy nem értitek meg , hogy " lefikáztam" a vírust.
13. Lávli* (válaszként erre: 11. - BorosTyánka)
2020. nov. 10. 11:05
😊🌞
12. Auróra2010 (válaszként erre: 11. - BorosTyánka)
2020. nov. 10. 10:05
nálatok mosolyog ? itt tejszerű köd van a túloldalra sem lehet átlátni ( Bk m )
11. BorosTyánka (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2020. nov. 10. 09:38

Jó,hogy leírtad,köszönöm.

Jó,hogy süt a nap és fáradtan mosolyog.

2020. nov. 10. 09:05

Tavasszal a korlátozások alatt a fiam elvesztette a munkáját. Vendéglátásban dolgozott. Szerencsére az én munkám maradt, így két családot tartottam el.... ők pedig (a párjával) elindították a vállalkozásukat! Igen, a járvány ideje alatt, és azóta is halad!

Ha nincs a járvány, továbbra is eljár 200 km-re dolgozni. Tehát pozitívan jöttünk ki belőle.


Én továbbra is dolgozom, a kicsi lány pedig általános iskolás, de alap, hogy betartsuk a szabályokat! ... hja, pedig kutyánk is van, és 19.45-kor fog utoljára kaksizni az utcán, aztán majd 5 óra 10 perckor. (ha közben rájön a szükség, amit nem bír ki, majd összetakarítom. :) )

2020. nov. 10. 08:58

A korlátozások kellenek, értünk vannak. Sajnálom aki ezen eszi magát. Mindeni aggódik és mindenkiért aggódnak. Egyszer végett ér ez is, minden világjárványnak vége lett valamikor.

Az atombombánál klasszisokkal jobb, ezt jól látod:)


Kedves FI!

Ez egy aranyos fórum, azt mond meg nekem miért gondoltad, hogy ehhez nem adod a neved? Komolyan érdekel:)

2020. nov. 10. 08:40
Örülök, hogy alkalmazkodó és törvénytisztelő embernek nevelt az apám, számomra nem okoz agyf...agygörcsöt semmi. Aggódom a családomért és magamért, de nem eszem magam fekeslegesen a korlátozások miatt.
2020. nov. 9. 21:56

Úgy néz ki megfertőzött a Covid.

Jó, hogy enyhe tünetekkel.

Jó, hogy túl vagyok rajta.

Jó, hogy talán néhány hónapos védettséget ad és addigra lesz védőoltás.

2020. nov. 9. 21:15
Hát ne
5. NomNom (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. nov. 9. 21:14
Én örülnék ha azt is visszaállítanák. Ez most egy halovány reménysugár nekem arra, hogy talán lesz karácsony.
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 21:05

Jó is az, mikor az embernek van mit enni, meleg szobában van, mozog keze lába, egyedül tud mosakodni, nem pelenkába kakil, és sztómazsák sincs a hasán ... Jó is az, ha bosszankodhat helytelen intézkedések miatt, zsörtölődhet, hogy a gyerek megint behordta a sarat, és törheti a fejét, mit főzzön már megint holnap ...

Jó is az, hogy elsétálhat a boltba, arcát a Nap felé fordítva, beszívhatja az ázott falevelek illatát ...

Jó is az, ha van, ki megkérdezze, jó napod volt-e, és aki elé vacsorát tehetsz.

Jó is az, ha duruzsol a laptopod, és átgondolhatod, mi mindenért jó neked.

Jó, ha mondhatod, hogy ennél rosszabb sose legyen!

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 21:00

Legalább nem a levegővel terjed. Sok más fertzőző betegségnél még mindig jobb.

A fiamnak még megvan a munkája, nem érinti őket a kijárási korlátozás sem.

Étterem nélkül eddig is kibírtuk, házhoz így is szállítanak.

Levelező tagozatra járok, mostantól nem kell szombatonként utaznom. Ez szuper.

Nem tudom, visszahozzák-e a vásárlási kor- és időhatárokat, de lényegében az sem érint bennünket. Eddig sem akartunk korán reggel vásárolni.

2020. nov. 9. 20:26
Aggaszt a vírus engem is .
2020. nov. 9. 20:23
Fő a pozitív hozzá állás :-). Kezdjük az alapoknál . A virus ...lehetne rosszabb is , ha egy atombombával elpusztitottak volna mindent . Mindent ...jut eszembe Antigóné ...de ez már a normális , nem normális határt súrolja. Fűtött szobàbol írhatok...s éhes sem vagyok . Igen , köszönöm jól vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook