Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érezted már, hogy ez a nap ennél rosszabb már nem lehet? És mégis... fórum

Érezted már, hogy ez a nap ennél rosszabb már nem lehet? És mégis... (beszélgetős fórum)


11. ina87
2017. jan. 13. 20:46
mit mondja magáért beszél péntek 13
2008. okt. 31. 20:46

képzeljétek!

A csütörtököm nem volt semmi, habár azok a problémák amik akadtak, saját magna köszönhetek.

Viszont ma reggel mikor felkeltem, egyből olyan dolog jutott a tudomásomra apámról, amit jobb lett volna nem meg tudni!Aztán gondoltam megnézem a leveleimet. Megtudtam, hogy az egyik barátom apukája felakasztotta magát.

Erre varjak gombot! :-((((

2008. okt. 31. 08:49
Soha nincs úgy,hogy ne lehetne még rosszabb.Probáld úgy venni,hogy mások mi mindent túléltek,valahogy neked is túl kell élni.Én ezzel szoktam magamnak erot adni.
2008. okt. 31. 08:02
sokszor
2008. okt. 30. 23:33

Próbálj kínodban nevetni...

Tudod... A rossz után csak jó jöhet... Vagy rosszabb!

2008. okt. 30. 22:50
Jaja, engem is most a barátom próbált vígasztalni, de belül rágódom...
2008. okt. 30. 22:34
Ismerős érzés!:( De vki akit szeretünk, a párunk, családtagunk segít átvészelni az ilyen időszakokat. Amikor minden így összejön az életemben, nekem mindig a kedvesem segít kilábalni a depiből. Néha elég ha csak átölel, és nem kell mondania semmit, jól esik hogy velem van. Nekem ez segít újra optimistának lenni!
2008. okt. 30. 22:30
Nem az a lényeg, hogy mennyi idős vagyok! Hidd el, nem olyan gondjaim vannak mint mondjuk Neked (lehet rosszabb, vagy kevésbé rosszabb), de pont úgy tud elkeseríteni, ahogy Téged!
2008. okt. 30. 22:27

Belekukkantottam az adatlapodba, mondjuk ebben a korban nálam ilyesmi még nem fordult elő:-))

28 éves koromig éltem a jó életem, onnantól kezdtek valahogy jönni a gondok, de csőstől:-((

2008. okt. 30. 22:26
Ismerős ez az érzés. De nem tudom hogy lehet legyőzni:-(
2008. okt. 30. 22:23

Amikor összegyűlnek a problémák, vagy egyszerre jön minden gond, csőstűl!

Hát az enyém ma pont ilyen volt. És a hetem is!

Minden elromlott, eltörött, szétesett, megrohadt ami a kezem közé került.

És amikor azt hiszed hogy ennél rosszabb már nem lehet, akkor belédüt a ménykü!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook