Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én várok sokat? fórum

Én várok sokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. dec. 30. 22:24

Nem.

Ha paraszt a párod, akkor paraszt is marad.

78. Érdekes73 (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2017. dec. 30. 22:20

Tapasztalat ?

:)

77. trapiti (válaszként erre: 75. - Gribedli***)
2017. dec. 20. 18:13
Ez így van, előre kell meggondolni. És az a tapasztalatom, hogy amit a kapcsolat elején tapasztal az ember, annak a többszöröse várható 5-10 év múlva... aki link, semmirekellő, lusta egy kapcsolat elején, az csak rosszabb lesz ay évek alatt. Megváltozni senki nem fog, sőt amikor már benne ül a kapcsolatban, kiszolgálják stb. akkor már a látszatot sem kell fenntartani. Csak olyannal szabad kezdeni akinek van miből romlania :)
76. soyle74 (válaszként erre: 75. - Gribedli***)
2017. dec. 20. 18:12
Na ja, csak ezt mondd annak a sok nőnek, akik ilyen linkeknek csinálnak gyereke/ke/t. :/
75. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Soyle74)
2017. dec. 20. 18:00
Nem kötelező linkkel gyereket csinálni és akkor ez nemlètező gond
74. soyle74 (válaszként erre: 72. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 15:02
Ebben is van valami valóban. :)
73. Epresturmix (válaszként erre: 71. - Gyöngy:))
2017. dec. 20. 14:55
Igen, eddig. Holnapig. Holnap költözöm hozzá. Szerintem fél év múlva benézek ide majd az akkori véleményemmel. :D
72. Epresturmix (válaszként erre: 70. - Soyle74)
2017. dec. 20. 14:54
Nem kell keresni! Aki arra érdemes, azt a sors megajándékozza! :)
71. gyöngy:) (válaszként erre: 66. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 14:25

:DD

De legalább csinálja, próbálkozik!

70. soyle74 (válaszként erre: 69. - Trapiti)
2017. dec. 20. 14:21

Igazad van, keresni kell a normális pasikat, de jó nagy nagyítóval. :)


Hát igen az ilyen link pasikat meg lapátra kéne tenni minél előbb, bár így már valóban nehezebb, ahol már van/nak/ gyerek/ek/ is.

69. trapiti (válaszként erre: 63. - Soyle74)
2017. dec. 20. 14:06
Nem kifogtam, meg kellett keresni :) rament par ev... de ugy gondoltam, eleg onallo vagyok, pupnak a hatamra nem kell pasi. Olyat kerestem aki nelkulem is eletkepes, onallo, szorgalmas, amilyennek lenni kell :) en ezt lattam otthon, nem akartam alabb adni. Kozeli rokonsagban van olyan pasi is, aki egy szalmaszalat nem tesz keresztbe, csak Az eszt osztja, meg foz neha (na abban sincs sok koszonet, mert csak onmegvalosit, elkolt ra egy csomo penzt, a felesege alig gyoz utana takaritani, es a vegen ehetetlen minden, csak Az a fontos hogy a fb-on szep legyen a foto...) van 3 gyerekuk, a felesege munka mellett egyedul csinal mindent, mos-foz-takarit, neveli a harom gyereket, a here ferje meg allandoan a haverokkal log, sorozik, meg nozik... hat azt hiszem en 100x inkabb maradtam volna egyedul mint egy ilyennel eljek... persze nem mindenkinek ugyanaz a fontos.
68. soyle74 (válaszként erre: 67. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 13:48

Hát ha te szeretsz főzni, akkor megértem, hogy nem szívesen adod ki a kezedből a fakanalat. :)


Nem te vagy az első, aki nőnek néz engem. :D

67. Epresturmix (válaszként erre: 65. - Soyle74)
2017. dec. 20. 13:42

Igen, van erre is sok példa. Oszt akkor mi van, amikor én nem főzök pont, mert olyanom van? Nem kötelező nekem sem egész nap a konyhában sündörögnöm! Csak ne szeretnék ennyire főzni. :)


(pasi vagy? azt hittem nővel beszélgetek) :D

66. Epresturmix (válaszként erre: 64. - Gyöngy:))
2017. dec. 20. 13:40

:D :D

Amikor én először nála jártam, láttam a spájzban egy újságpapírral letakart serpenyőt. Kérdeztem, hogy az mi. Ja, semmi...csak leégett a tojás. :/ :D

65. soyle74 (válaszként erre: 62. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 13:15

Na pont erről írtam én is.

Én ha nő lennék, tudod mikor főznék egy ilyennek, főzzön ő, ha megéhezik.

Persze más egy betegség, de sok pasi akkor meg képes még jobban rájátszani, hogy még jobban kiszolgálja őket a nő. :/

64. gyöngy:) (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 13:15
Igen, mikor az összes szomszéd a mi konyhánkból áradó füstöt szagolja akkor inkább tényleg ne nyúljon semmihez:D
63. soyle74 (válaszként erre: 61. - Trapiti)
2017. dec. 20. 13:13

Na akkor te jó pasit fogtál ki. :)


Az én apám pont az ellentétje a tiédnek, amíg élt anyukám, addig ő szinte mindent megcsinált helyette a házimunkában is.

Miután hazajött a munkából, evett és beült tévézni.

Amikor viszont egyedül maradt, akkor meg kétségbe esett, amiért rászakadtak a házimunkák. Egy csekket nem tudott feladni, hivatalos ügyet elintézni meg pláne nem.

Amikor meg mondtuk neki, hogy miért nem csinálja meg őket, akkor az volt a válasz, hogy: "Honnan tudjam, hogy kell, én mindig csak dolgoztam eddig!" :)

Na ez a baj, ezért kell befogni a pasit minél többször a házimunkákba, különben így elbutulnak. :)

62. Epresturmix (válaszként erre: 59. - Soyle74)
2017. dec. 20. 13:07
Én otthon mindig azt láttam, hogy anyám gürizik, apám tv-t néz és semmihez nem nyúl. Elkészült a kaja, anyám beszólt, hogy készen van. Megkajált, és visszafeküdt. Sokáig azt hittem, ez a normális hozzáállás. Aztán még időben rájöttem, hogy nem. Ez a heréskedés netovábbja. Nem férne bele az életembe az ilyesmi. Kivétel ezalól persze, ha a 37 fokos "lázában" meg akar halni ;), vagy 16 órát lehúz. Nem nyektetném vele.
2017. dec. 20. 13:05
En otthon is azt lattam, hogy apam sosem ult tetlenul, mindig elozekeny volt anyukammal, es masokkal is, segitett mindig. Nem nezte soha hogy mi a noi munka es mi nem, ha kellett mosogatott, porszivozott. Istenien foz, anyukam nem is tanult meg rendesen mert mindig apu fozott, szepen megosztoztak a feladatokon. Minket is igy neveltek, nem volt ferfi es noi munka, ha sodert kellett lapatolni, vagy betonozni, akkor ugyanugy bevontak minket is, rengeteg ilyen elmenyem van apuval :) En ugy voltam vele, hogy alabb nem adom, nem birom az olyan pasikat akik csak a szajukat tatjak amig a no megszakad, az ilyen csak tehernek van, akkor mar inkabb egyedul :) Szerencsere megerte varni, a ferjem nagyon hasonlo mentalitasu mint az apam, mindent megcsinal, nem tartja ferfiatlannak hogy megfogjon egy szatyrot vagy kipucolja a wc-t... most epp szabin van, otthon mos-vasal, mert en meg dolgozom... az is igaz, hogy en sem esem ketsegbe ha szerelni kell valamit, ugyhogy nincs foloslegesen ugraltatva, jol meg tudjuk osztani a feldatokat. Nem mondom, eltelt par ev mire ratalaltam, de megerte, nem akarnek masmilyen pasit :)
2017. dec. 20. 13:01

Tudok példákat is. Ismerős csaj leszoktatta az újdonsült párját az apró figyelmességekről (csoki, kis bonbon) mindig hozta neki. Rászólt, hogy ő aztán nem olyan nő, akit meg lehet venni. Így a pasi leszokott róla.


Másiknál a férje segítene neki, de inkább bezavarja a gép elé, mondván, gyorsabban végez, ha egyedül csinálja. Szóval a nők rontják el ám ezt sokszor!

59. soyle74 (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 13:01

Az is lehet valóban. :)

De a porszívózást, takarítást, teregetést csak rájuk lehet bízni.

Bár az is igaz, hogy némelyikükre még azt se. :)

58. Epresturmix (válaszként erre: 57. - Soyle74)
2017. dec. 20. 12:58
Jön magától. Csak néha főzésnél idegesít, mert ő nem tud, de nem zavarom el. Elszokik tőle. Nem vagyok saját magam ellensége. Szerintem lehet ám, hogy segítene sok nőnek a párja, csak sokan úgy vannak vele, hogy inkább ne nyúljon semmihez, ő gyorsabb, rutinosabb, kevesebb vízzel mosogat, stb...így szoknak el tőle. :)
57. soyle74 (válaszként erre: 56. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 12:54

Nagyon helyes. :)

Kivenni a kezükből a sört meg a távirányítót, és irány a házimunka! :D

56. Epresturmix (válaszként erre: 54. - Soyle74)
2017. dec. 20. 12:46
Simán! :D
55. Epresturmix (válaszként erre: 53. - Mézes-Krémes)
2017. dec. 20. 12:42
Felénk, vidéken nem szokás a férfiaknak háztartási munkákat végezni. Persze, én is ezt mondom. ;)
54. soyle74 (válaszként erre: 52. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 12:30
Pont ezt akartam írni, hogy fogjátok csak be szépen a pasijaitokat a házimunkába /mosás, mosogatás, főzés, takarítás, stb.../, mert különben ellustulnak, elkényelmesednek mellettetek. :)
53. Mézes-Krémes (válaszként erre: 52. - Epresturmix)
2017. dec. 20. 12:27
Férfiatlan, ha egy férfi háztartási munkát végez? Szerintem meg pont, hogy az nagyon férfias és szexi! :) Nem? Ráadásul akkor több idő marad minden másra.
52. Epresturmix (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2017. dec. 20. 12:20
A legtöbb nőnek férfiatlan ha egy férfi háztartási munkákat végez. Az ilyen sokat csalódott, mindennel tele a tököm nőknél-mint amilyen én vagyok-jó pont! :D Az enyém mindent megcsinál, de én élvezem, mert évekig mindent egyedül kellett végeznem. Na az ilyeneknél van esély. A nők többsége a rosszfiúkra bukik. :D
51. Epresturmix (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2017. dec. 20. 12:17
Így van! A retikül marad! :) Kivéve ha pisilni megyek! :D
50. soyle74 (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2017. dec. 20. 12:13
Bár látom az előző pasiddal is voltak gondok, igaz más jellegűek. De én mégis azt mondom, hogy olyannal nem érdemes együtt maradni, akinek nincs önkritikája, aki nem látja be a hibáit, és aki mindezek ellenére okoskodik neked, és azzal sem, aki buta és bamba. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook