Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom kellemetlen helyzetbe hoz engem, tanácsokat várok, segítsetek! fórum

A párom kellemetlen helyzetbe hoz engem, tanácsokat várok, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
52. 49ca420470 (válaszként erre: 48. - 200a1d39d3)
2009. szept. 12. 00:16
Ez lesz most.
51. 49ca420470 (válaszként erre: 42. - A9e1c02a7b)
2009. szept. 12. 00:15

DEttó!

Lehet hogy a pasim valamelyik exed ????!!

Tegnap elmentünk a tescoba.Nagyon nem szeretek menni vele sehova együtt,mert felba..a az agyvizem a hülyeségeivel.Állandóan azt mondja hogy nekem nőfóbiám van és képtelen vagyok elviselni ha másik nő van a közelben.

Hiába mondom neki hogy ez nemigaz,erre azt m,ondja hogy a dilisek is azt állítják magukról hogy semmi bajuk!

Nektek mondom.

NINCS és sosem volt nőfóbiám.Nem útálom a nőket,sőt nőpárti vagyok maximálisan.NEM azzal van a baj hogy megnézi,az előtte lévők is mind megnézték a csajokat sosem volt ebbőlkonfliktus egyikkel sem.

Az undorító szemétláda köcsög megjegyzéseiből van elegem méghozzá nagyon,amiket elereszt ha jó nőt lát.És néz rám és röhög rajtam hogy engem ez most hűűű mennyire bosszanthat!

Én is biztos vagyok benne hogy adandó alkalommal simán félrelépne.

De már ez sem érdekel.Legszívesebben úgy arconbaznám hogy a feje leszállna,aztán fognám magam és úgy otthagynám hogy az életben többet nem hallana rólam.De még lehet hogy megéri ezt.

Mert ha én valakit szeretek akkor azt nem alázom szarrá olyannal hogy megjegyzéseket teszek más nőkre.Folyton kérdezget hogy ő kellene e még 35 évesen egy tinilánynak meg ilyen baromságok.A francot sem érdekli.

2009. ápr. 12. 11:06
Ez elég kemény.Nem tűrném.Kidobnám.Ha egyedül megy akkor nézheti a csajokat.
2009. ápr. 7. 13:57
egyetertek, mondd meg neki kerekperec mi a baj, es ha nem valtoztat nem mesz ki vele sehova!
2009. febr. 6. 12:22
Nem is indulnék el vele egy úton..égesse magát,ha akkora barom.
2009. febr. 5. 12:01
Ott az utcán jól pofán kell csapni, hogy taknya-nyála egybefollyon.
2008. dec. 31. 13:03
Figyelj, ha ekkora tahó ez a pasi, mi a kérdés? Itt az új év...
2008. dec. 31. 12:33
Az olyan férfiakat akik kellemetlen helyzetbe hozzák a párukat azokat jóól seggbe kell rúgni hogy aztán nagy lendülettel pofára essen!
2008. dec. 31. 12:29

Lehet hogy nem fogtok velem egyetérteni, de szerintem ezek a szarháziak kóros kisebbségi komplexusban szenvednek. Azt hiszik ha állandóan forgolódnak, kácsinganak más nők után, úgy lesz belőlük nagybetűs "férfi".

80ASIQ pasi és ő is elitéli ezt. Azért ez önmagáért beszél: ki férfi és ki nem.

2008. dec. 31. 02:20
Ez nagyon nagy taplóság a pasidtól! Volt egy ilyen tipusú ex-em. Szóltam neki nem egyszer, hogy fejezze be. Nem tette! Vártam 1hónapot és akcióba lendültem. Mikor eggyütt voltunk mindig szexi ruha volt rajtam, a megfelelő sminkkel, frizurával. Természetesen ilyenkor figyelni kell, hogy ne vigyél semmit túlzásba, nehogy összekeverjenek a "hivatásosokkal"! Ahogy egymás mellett sétáltunk én már néztem ki, a szemem sarkából a potenciális áldozatokat, akiket nyugodtan egy-két pillantásommal biztathatok a további flörtölésre. Ismervén a pasikat, az egójukat igencsak megdobja, ha flörtölhetnek egy foglalt lánnyal. AZ ex-em persze nem vette észre, hogy én fű alatt mit csinálok, mert el volt foglalva a hobbijával. Azonban jó fél óra után beért munkám gyümölcse!:) Észrevette, hogy a pasiknak kocsányon lógnak a szemei. Ezt még párszor megcsináltam vele és utána a figyelme már csak az enyém volt,mivel le akart buktatni a flörtölésben. Mondtam neki ,hogy ahhoz még sok csokit meg kell ennie.:) És minden jó lehetett volna, ha két héttel később egy takarítás alkalmával nem találok egy naptárt, ami tartalmazta az összes lány nevét, telószámát, címét és a dátumot, hogy mikor fektette meg őket. KIcsit utána nyomoztam és kiderült, hogy ahogy a lakásból kitette a lábát, már csajozott. Abban az egy évben amíg vele voltam, 20 csajt döntött meg. Hát, én így jártam! A tanulságot vonjátok le! pusz
42. a9e1c02a7b (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 30. 10:50
Én nem bírnám idegekkel. Belefáradnék hamar, s hagynám az egészet a fenébe (a pasit). Volt már rá példa, hogy azért szakítottam valakivel, mert örökké más nőkről kommentárt mondott (persze pozitívat). Én belefáradtam, hogy sosem lehetek annyira jó, hogy ő engem dícsérgessen, nem mást, s szakítottam. A végén az volt, hogy "ő csak viccelt, ugratott". De akkor már nem érdekelt, "kiszerettem" belőle.
41. 80ASIQ (válaszként erre: 40. - A9338a7669)
2008. dec. 17. 22:01
Kedvező jel, hogy még megvagy! :D
40. a9338a7669 (válaszként erre: 39. - 80ASIQ)
2008. dec. 17. 15:45
Köszi, egyre jobb lehetőségek :D Nem, talán nem az volt, mert ahogy elnéztem, csak bambult, tehát nem láthatott :)
39. 80ASIQ (válaszként erre: 38. - A9338a7669)
2008. dec. 17. 15:39

Nem lehet az, hogy az eset egy sikertelen merényletkísérlet volt?

:D

38. a9338a7669 (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
2008. dec. 17. 14:32
:D Az nem baj, ha nem nézi :) Mondjuk "ez miatt" egyszer majdnem elütött autóval.... Mentem át az úton, az egyik oldalról elengedett egy autó (persze aki olyan "nézős" volt :) ), párom meg a másik sávban majdnem átment rajtam. Mondtam is neki, hogy ez vagy nagyon jót jelent, vagy nagyon rosszat: nem nézi meg a nőket az utcán, ezért nem vett észre engem sem, ez ugye a jó. A rossz viszont, hogy nem vagyok olyan nő, akit megnézne az utcán :))
37. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - A9338a7669)
2008. dec. 17. 12:25
Ha nézi, az a baj, ha nem nézi, meg az a baj! :D
36. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 17. 11:08

Tanácsot sajnos nem tudok adni, mert annak idején én sem tudtam igazán mit kezdeni a dologgal. Jó pár évvel ezelőtt volt egy pasim (elvileg rendes komoly kapcsolat volt kb. 3 évig), aki iszonyat feltűnően bámulta a nőket mindig. Volt, hogy majd' kiesett a kocsiból úgy fordult a nő után. Én meg persze ott ültem mellette. Nagyon megalázó. Aztán kiderült, hogy nem maradt meg csak a nézelődésnél, tovább ment, nem egyszer, nem kétszer... Végül elhagytam, akkor meg jött sírva könyörögni, hogy kezdjük újra. Hülye voltam, mert belementem, (mentségemre szolgáljon, hogy még fiatalka voltam :) ), semmi nem változott, újra vége lett.

Szerencsére a jelenlegi párommal nincs ilyen gond. Sőt, már néha én mondom neki, hogy nézd már milyen jó csaj :)

Remélem, hogy sikerül megoldanod a helyzetet így vagy úgy!

2008. dec. 15. 14:16
az én férjem feltűnően sose nézegetett más nőket a jelenlétembe, de azért néha néha láttam egy-egy pillantást. Később lett egy ismerősünk aki viszont állandóan nézegette elég feltűnően a nőket, sőt odaszólt nekik, meg fütyült utánuk..stb. Ez még számomra így is megalázó volt, hogy nem velem volt, de a társaságomba csinálta, és láttam hogy a férjem is kínosan érzi magát miatta, és mikor együtt voltunk mondta hogy nagyon szégyelli magát a barátja miatt. Azóta a férjem nem vet egy pillantást se más nőkre a jelenlétemben, (legalábbis nem veszem észre) mert tudja hogy ezzel engem hoz megalázó helyzetbe.
2008. dec. 15. 12:59
Van ilyen ismerősöm, aki a baráti körünkben van. Amióta ismerem ugyanezt csinálja a csajokkal, leplezetelenül megbámul minden csinos lányt. Amikor a felesége terhes lett, és éjfél körül elment lefeküdni, a társaság még maradt kicsit borozgatni , ő pedig szépen lekoccolt a szomszéd asztalnál lévő láthatóan nagyon fiatalka lányokkal flörtölgetni. Tehát nem maradt meg a nézelődés szintnél, amint a feleésge lelépett a színről akcióba is lendült. Miközben a gyereküket várta. Undorító!
2008. dec. 3. 19:20
Hát basszus, bele se akarok gondolni, mekkora egy fasza kapcsolat ez, kedves Buxa! Kiöltözöl, és a pasidtól csak ennyi fuzja, hogy biztos őt akarod idegesíteni?! Ahelyett, hogy megdícsérne, hogy milyen csinos vagy?? Ha az én párom kiöltözik, és csinibb a szokásosnál, mindig "megcsodálom", megdícsérem, pedig én nő vagyok. Ő is mindig megdícsér engem, még akkor is, amikor lepukkanva ülök a macinacimban. Hány éves is vagy? Ha nagyon fiatal, akkor még megértelek, hogy vele vagy, olyankor az embernek még nincs kialakult értékrendje, elvárásai.
32. 80ASIQ (válaszként erre: 30. - Dorottya84)
2008. dec. 3. 19:05
Nem kétlem! :D
31. pemete (válaszként erre: 29. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 3. 19:03

Gyertek erre mifelénk, én szívesen beszólok neki:p

Nekem amúgy is szokásom volt régebben, amikor még nem babakocsival jártam-keltem, hogy ha megbámult egy srác, aki a barátnőjével volt, akkor odaszóltam, hogy talán nem engem kéne nézni, hanem a barátnődet. Sőt annak is beszóltam aki nem csajjal volt, nm szeretem ha valaki szemtelenül, és nyálcsorgatva bámul!

30. Dorottya84 (válaszként erre: 27. - 80ASIQ)
2008. dec. 3. 17:26
Mi nők hitelesebben tudunk színészkedni mint gondolnád!!!!! :0)
2008. dec. 2. 15:52
Na lányok,a következő történt ma.Elmentünk vásárolgatni (kariajik)és én kiöltöztem de cefetül.Farmer miniszoknya,tűsarkú hosszú csizma,szájrúzs és a hajam is belőttem.Erre a párom már itthon elkezdte mondogatni,hogy ez gyerekes visszavágás és én csak az ő idegeit akarom ezzel megtépázni ésatöbbi.Mondtam neki hogy nem,de most én szeretnék bókokat begyűjtögetni.Aztán meg is feledkeztem a kinézetemről bevallom,de az feltünt hogy nagyon sok pasi megnézett,megbámult.Itthon kérdi a párom hogy :-Na menyi bókot sikerült begyűjtenem?Úgy tett mint ha ő észre sem vette volna ám azt hogy minden szembejövő hapinak majd kiesett a szeme.Mondom neki hogy sokat,nem is számoltam hogy mennyit.A lényeg az,hogy a kiöltözésem számára nem volt más,mint gyerekes visszavágás és bosszú.Az meg sem fordult a fejében,hogy magamért öltöztem ki,csak mert jóidő volt,sütött a nap és laza vásárolgatásnak néztünk elébe.Köszi a jótanácsokat,lesz amit kipróbálok majd.Ma egyébként bevallotta,hogy volt rá példa régebben hogy a megbámult csaj beszólt neki,hogy mit bámul rajta.))Jó lene egy belevaló talpraesett csajjal szembetalálkozni már,aki leégetné valami hasonlóval szintén.Az előre felhívom a figyelmét dolog egész használhatónak tűnik amúgy.
2008. dec. 2. 15:17

Például azt is lehetne csinálni, hogy amikor bámulja a csajokat, oda szólsz Neki lazán, hogy nézd már azt a hapsit le sem veszi a szemét rólam. Viszont Te ne foglalkozz, vagyis ne vegyél tudomást arról, hogy Ő nézi a csajokat, hidd el előbb utóbb lefog róla szokni. Vagy mittudomén.


Én is voltam ilyen helyzetben annak idején. Rászóltam, hogy mi a f...t nézi állandóan a csajokat, amikor én is ott vagyok mellette. Nem vagyok elég csinos?szép?aranyos?kedves?, de igen volt a válasz. Csak vakságot nem fogadtam. De ez egy nőnek megalázó...! Nem is volt hosszú a kapcsolatunk.

27. 80ASIQ (válaszként erre: 24. - Dorottya84)
2008. dec. 2. 11:44
Lehet, hogy Neked ez bevált, de Buxa nem Te vagy. Megérezné a férje, hogy Buxa szerepet játszik.
26. 80ASIQ
2008. dec. 2. 11:41

Én nem vagyok nő, de beleszólok. :D

Érdekes hobbija van a férjednek! :D

Cukkolni a feleséget más nők feltűnő nézésével! :D A kis sátán! Még ha csak néha...! De állandóan??

Te ismered, nem tudom valójában mi jár a fejében, de van olyan gyanúm, hogy nem hagyna ki egy jó alkalmat, ha lehetősége lenne rá! Nem tudom mik a lehetőségeid, de a helyedben ismerkednék, flörtőlnék, randevúznék. Tudja csak meg! Vajon mi sülne ki ebből? Vagy megváltozna (nem hiszek a változásban, legfeljebb megjátszaná magát, de mittudomén.) vagy összejönnél egy számodra megfelelőbb emberrel.


Nálam nem jönne be az a taktika, hogy kritizálni más nőket, hogy csak a cicoma miatt szép, meg hasonlók...

25. sariya
2008. dec. 2. 11:00
Az én pasim is megnézegeti a nőket.Olyankor vagy elhumorizálom vagy én is megbámulok másokat.Úgy tesz mintha nem venné észre,de tom,hogy megeszi a fene.:)De szerintem sem korrket dolog ezt csinálni,főleg ha ott van a barátnője mellette.
2008. dec. 2. 10:31
Ha az izgatja a pasid hogy te majd megörűlsz hogy ő sasolja a nőket akkor csináld azt mint én!!!!!!!Nekem ez remekűl bevállt! Ha bárhová mentünk még ő észre sem vette a nőt/nőket,de én már előre felhívtam rá a figyelmét,-"úúúúúúúú,nézdd azt a csajt,halálosan jó bőr!!,ha pasi volnék biztos összegyűrném vele a lepedőt!!!!" -no szóval ilyenek,de az a lényeg hogy hitelesen add elő magad! Sőt mindig szoktam mondani hogy milyen jó nadrágja,cipője,haja van a csajnak és már erre oda sem néz!már unja a észrevételezéseimet! Már attól is kivan ha a kocsiba menet közbe észre veszek egy plaza cicát és már szólnék neki de őt már hidegen hagyja sőt azt vettem észre az utóbbi időkben hogy már leszólja azokat akiket a te pasid nyálát folytva bámúl!(bár párom mindig diszkréten nézelődött,de ez már a múlt ,legalábbis az én jelenlétembe)
23. pemete (válaszként erre: 21. - D879a0c5b4)
2008. dec. 2. 10:03

Ilyet mi is szoktunk:) Osztályozzuk őket:D

Régen,mikor még nem volt gyerekünk, volt a belvárosban egy kedvenc kiülős helyünk, ahová kitelepedtünk nyaranta délutánonként, és moziztunk:DDD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook