Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emil születése :) fórum

Emil születése :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emil születése :)

2015. márc. 22. 21:42

Köszönjük szépen! :)


Örülök, hogy tetszett a cikk. :)

Ha tudtam volna, hogy nem fog kiférni, akkor nem szenvedtem volna a ballonnal, az nagyon fájdalmas volt, de mindegy,...a harmadik tervezett császár lesz már (majd)! ;)

12. nyuszmó84 (válaszként erre: 1. - Claire1990)
2015. márc. 21. 10:06

Kedves Claire!


Sok boldogságot kívánok nektek!

Érdekes volt a cikked.

Biztos nehéz volt amikor a dokik mindenféle problémát kitaláltak neked. Nem is akarták megérteni hogy egyébként jók a cukor- és vérnyomás értékeid. Na meg az is rossz lehetett, hogy össze-vissza tették a szülés várható időpontját.

Ha az első császárnál normálisan elmondták volna, hogy miért kellett mindenképpen császár, akkor a 2. babád érkezésére jobban tudtál volna lelkiekben is készülni. Lehet, hogy akkor is remegtél volna, de talán nem annyira.

Jó egészséget a kis családnak! :-)

Sok sikert és kitartást, ha belevágtok a 3. baba projektbe! :-)

2015. márc. 18. 14:10
Gratulálok és jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!
2015. márc. 17. 02:23
Gratulálok a babához, jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak! :)
2015. márc. 16. 12:39
Köszi!! Most megnyugtattál! :)
8. Claire1990 (válaszként erre: 7. - 7f9339d1df)
2015. márc. 16. 07:53
Ez az érzéstelenség, ez a zsibbadás, amit a vágásnál érzel, ez idővel elmúlik, semmi gond! :)
2015. márc. 16. 02:43
Köszi most már értem. Nekem pl nem is mondtak gerincérzéstelenítőt. Egyből altattak. Lehet azért mert én is már annyira remegtem,hogy ez volt a biztosabb. Párom azt mondta körülbelül fél órát voltam a műtőben. Semmi bajunk azt leszámítva,hogy én sajnos a bal oldalon a vágásnál és felette még kb 20 centi részen semmit nem érzek.mint ha elvágták volna az ideget.
2015. márc. 16. 01:22

Köszönöm szépen!:)


TillIbolyka, pk86 jól írta, ha elég gyorsak a dokik, akkor semmi gond. Első babánál is altattak, és ott is minden simán ment.

Aville, neked is köszi! :) Azért akartam altatást, mert nem bírtam volna mozdulatlan maradni, amikor szúrják a tűt. A műtőben is úgy remegtem a félelemtől, azt hitték leesek az asztalról! :) Meg még attól is rettegtem, hogy ott fekszek deréktől lefele bénán, és érzem azt, hogy matatnak bennem, érzem azt hogy "élve boncolnak", nekem ez túlságosan drámai lett volna, szinte biztos, hogy bepánikolok, és akkor nem élmény, hanem trauma lett volna a szülés, azt meg nem akartam.

2015. márc. 15. 21:00

Nekem furcsa, h ennyire ragaszkodtal az altatáshoz. Engem meg sem kérdeztek, de akkor is az epidurálist választottam volna. Végig fent voltam, semmit nem éreztem, beszélgettünk, azonnal láthattam a kislányomat. Én direkt nem néztem utána semminek, én terhesen születéstörténetet sem olvastam. :)

De tetszett a cikk, jól meg van írva, nincs benne helyesírási hiba, élvezetes, részletes,.olvasmányos.

Sok boldogságot! :)

2015. márc. 15. 18:13
Engem altattam közben,de nem mondták,hogy elaludt volna. Piszok rossz orvost kaptam a honvéd kórházban. 8 órát hagytak majd közölték hogy faros.. De mindenért kárpótolt a bébikém.
3. pk86 (válaszként erre: 2. - 7f9339d1df)
2015. márc. 15. 17:39
Szerencsés esetben semmi baja nem lesz a babának, ugyanis az orvos és a szrmélyzet készenlétbe áll, hogy amint elalszik a kismama, azonnal ki tudják kapni a babát, így még véletlenül se kap a baba a szerből a köldökzsinóron át. Viszont, ha túl lassan szedik ki, akkor kaphat a baba is belőle, ezért miután kiemelték légzési nehézségei is lehetnek.
2015. márc. 15. 14:40
Gratulálok!! :) ezt most nem értettem pontosan.. Ha császárnál altatnak akkor a baba is elalszik?
2015. márc. 15. 09:07
Második Babánkat, Emilt, már az első kisfiúnk születése előtt tervbe vettük. A terhességi pozitív tesztet egy boldog megnyugvással teli mosollyal nyugtáztuk! Hiszen ez így volt eltervezve! :)

2014. június 17.-én teszteltem pozitívat. Ekkor már több mint két hete késett. Igazából már tudtam, hogy terhes vagyok, de azért teszt nélkül nem mertem volna csak úgy besétálni a dokihoz. :)
A Dokinő egyből meg is erősítette a terhességet (6+1 hét), és visszarendelt két hét múlva.

Ugrás a teljes írásra: Emil születése :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook