Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Emeletes ágyat hol érdemes venni és milyet? Tapasztalatok érdekelnének. fórum

Emeletes ágyat hol érdemes venni és milyet? Tapasztalatok érdekelnének. (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 1. 10:24
Köszi!
5. 044d76a529 (válaszként erre: 4. - VTünde)
2013. ápr. 26. 17:41
Nem emlékszem a nevére,de mindenképpen az emeletes résznél figyeld a biztosító lécet,deszkát,hogy ne legyen hézag a matrac között.
2013. ápr. 26. 16:47

Köszi hogy leírtad...


Rémisztő sztorik:(


Nekünk helyhiány miatt muszáj emeletes ágy. Várok még, hátha ír vki.


Azt elárulod, melyik ez az ágy amiről írtál?

3. 044d76a529 (válaszként erre: 2. - VTünde)
2013. ápr. 24. 16:09

Szia!

Elmesélem a sztorimat az emeletes ággyal.Már nem emlékszem pontosan,de olyan 2,5-5 évesek voltak a srácok mikor mi is vettünk nekik.A nagy az emeleten aludt a kicsi lent.Egyik éjszaka arra ébredtem,hogy valami fura hangos artikulátlan hang jön a szobájukból,berohantam,a fiam kicsúszott a védő deszka alatt és a nyakánál lógott,nagy volt a távolság a deszka és a matrac között.Sejted az ijedséget....Másnap szétszedtük,beszóltunk az üzletbe,de utána is láttam forgalomban ezt a modellt.Miután szétszedtük alattuk tároltuk a játékokat.Egyik délután vasaltam,a kisebb fiam aludt,bevittem a szobába a cuccaikat és nem volt az ágyba.Pánik,szétnéztem,kirohantam,lerohanta,hívtam a férjemet,persze ő szidott,hogy nem vettem észre,hogy kiment a gyerek? Nem ment ki a heverő alatt aludt!Rohadtul szidtam az ágyat.Végül apum szabadított meg tőle, délután lepihent és leszakadt alatta.Jó ez tényleg muris volt.Szo szo végül rendes heverőket vettünk.

2013. ápr. 24. 14:39

Sziasztok!


Nyáron szeretnénk a gyerekeknek emeletes ágyat venni. Budapesten ill. környékén.

Annyit tudok hogy a fenyő a legjopbb, de csillagászati összegeket nem tudunk érte kiadni.

Aki tudja, hol szoktak lenni akciók, megköszönném ha írna, ill. úgy áktalában hol érdemes szétnézni a Kika, IKEA, RS...ezeket nézegetem már.


Matrac is érdekelne, hogy melyik a jó, tartós, árban sem nagyon drága matrac.


Köszönöm!

2013. ápr. 24. 14:37
Emeletes ágyat hol érdemes venni és milyet? Tapasztalatok érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook