Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elrontott hajszín fórum

Elrontott hajszín (beszélgetős fórum)


22. michelle.r (válaszként erre: 16. - Globus)
2020. máj. 27. 13:04

Tökéletesen ;)


Általában őt hívják szakértőnek, fodrászperekben, annak lenne hírértéke, ha egyszer ő lenne az aperes :DDD

21. PanniBp. (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 11:09
Beszéd meg vele - előre, mielőtt elmennél hozzá. Szia!
2020. máj. 26. 15:04

Sűrű melírra gondoltam, olyan minthogyha 2 színből állna a hajam.

Azért írtam a barnát, mert most csúnya szín szőke lettem.

19. globus (válaszként erre: 18. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 26. 14:09
Lehet, hogy övébe elég lett volna néhány világosabb csík...
18. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 14:07
A melìr nem igazàn divat.Legalàbbis a barna..
2020. máj. 26. 14:04

Semmi tapasztalatom nincsen hajfestés terén, 31 éves vagyok.

Azért mentem egy fodrászmesterhez, mert gondoltam “csak” rá kell bíznom magam.

Végülis neki tetszett. :D

Ennyi.

16. globus (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2020. máj. 26. 14:04
Igaza van. Figyelembe vehet bizonyos sajátosságokat, nekem pl. homloknál figyelni kell, mert könnyű "lyukasra" kivágni, ezen felül ő jobban tudja, hogy milyen egy fazon. Amit activity módszerrel elmagyaráznék, abból lehetne valamiféle hibrid lobonc. Aztán sértődve mennék másikhoz, hogy elkúrta? :)
15. michelle.r (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. máj. 26. 13:58

Az én fodrászom nem csinálja meg. Beülök a székébe, kusti van 😎Én is bepróbálkoztam nem egyszer, hogy itt egy kicsit rövidebb, ott meg ne arra álljon.... Elmagyarázta, hogy egy frizurának van egy szerkezete, szinte minden hajszálnak jelentősége van, hogy merre áll, milyen hosszú. Nála abból választhatok, hogy vele csináltatom, és akkor tuti jó lesz, vagy máshova megyek.


Nyilván átbeszéljük előtte, hogy mit szeretnék, de a részleteibe már nem dumálhatok bele. Kemény a nő, de mindent tud a hajról. Meg jó sokat az emberi természetről is 😎

14. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 13:21
Ha még sosem voltál szőke, eleinte nagyon szokatlan.
13. globus (válaszként erre: 8. - Bözsi néni)
2020. máj. 26. 13:19

Így van. Éppen a szőke az a szín, amiből legtöbb árnyalat van.

Mondjuk az üzletekben kapható festékeken lévő fotók gyakran mást eredményeznek, kép után sem szabad menni.

2020. máj. 26. 13:18
Az nem elrontás, hogy neked nem tetszik. Még jó, hogy kér érte pénzt, ha újra csinálja.
11. globus (válaszként erre: 6. - Juditta2019)
2020. máj. 26. 13:16

Nehéz bizonyítani az elcseszés tényét, mert azon kívül, hogy "nem tetszik", más károsodás nincs.

Ki tudja, milyen alapon fixálták előre a hajszínt, fodrászom mondja, hogy gyakran azt sem tudják, mit akarnak. Pl. vágásnál összevissza mutogatnak, hogy ott igen, ott ne, legyen rövidebb-hosszabb, végül kisül belőle valami fülesbagoly fazon, hiába szól, hogy az úgy nem lesz jó :)

Szerencsére jelen esetben nem történt jóvátehetetlen .

10. matyera (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 13:04
Fesd át otthon. Vagy vegyél olyan színezőt ami pár napig/hétig más színt eredményez. Nagy úgy. Hajszint választhatsz bármikor. Ez nem katasztrófa.
2020. máj. 26. 12:03

Létezik valamilyen otthoni praktika a gyorsabb kikoptatás érdekében?

Vagy a hamvasító sampon? Talán szebb színt érnék el vele..

2020. máj. 26. 11:48
Igen, valószínűleg pénzt fog érte kérni. Az, hogy neked nem tetszik, nem hibás munka, te nem tudtad, mit akarsz.
7. syria (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 11:43
Akkor pláne nem kérhet érte pénzt. Még akkor se, ha szerinte rendben van. Ugyanis nem az a lényeg, hogy ő milyennek ítéli meg, hanem az, hogy akinek naponta kell viselnie hogyan éli meg.
2020. máj. 26. 11:23
Ha ő cseszi el akkor ki kell javítania, viszont ha csak neked nem tetszik amit kértél akkor szerintem kér érte pénzt.. Nekem egyszer javították ingyen, mert olyan halványak lettek benne a csíkok, hogy alig látszódott, nem akartam feltűnőt de konkrétan nem láttam őket. akkor kijavította ingyen.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Syria)
2020. máj. 26. 11:06

Sajnos ő beszélt rá :(

Úgy bánom már

4. syria (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 11:04
A hajfestés sokszor lutri. Létkérdés volt, hogy rászánd magad? Ha mesterfodrász lennék, nem kérnék pénzt a javításért. De nem is vállalnám, hogy egészséges, természetes színű hajakat „elvarázsoljak”.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - PanniBp.)
2020. máj. 26. 10:41

Nem tetszett az első benyomás sem, szerintem látta rajtam. Megbeszéltük, hogy alszom rá egyet, kettőt.

Ha kijavíttatom vajon azért is pénzt fog kérni?

2. PanniBp. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 10:35
Szia, menj be az üzletbe, látatlanban nem tud csodát tenni. Egyébiránt az üzletben mit tapasztaltál? A hajszíned körüli hibát ekkor is észre vetted. No mind1, menj vissza az üzletbe, szerintem.
2020. máj. 26. 10:15

Sziasztok!


Nem tetszik a hajszín, amit a fodrász csinált nekem.

Festetlen hajam volt, világosabb szőke szerettem volna lenni, rá bíztam magam a mesterfodrászra. Az egész hajam be lett festve, és az eredménnyel nem vagyok elégedett, nem jó tükörbe néznem.

Szerintetek ezzel tud valamit kezdeni, ha felhívom?

Mondjuk sok apró barna melírt beletenni?

Csak mert jobb lett volna, ha melírozza így már utólag belegondolva.. De mivel még nem volt festve a hajam, így nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, gondoltam úgyis valami jót fog kihozni belőle. Na tessék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook