Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valamit nagyon elrontottam fórum

Valamit nagyon elrontottam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2018. máj. 13. 06:21
Lavina, hogy vagytok? Történt előrelépés az ügyben? A fiad hogy viselkedik?
2017. dec. 5. 07:43
Menj el egy Hellinger féle családállításra a fiaddal. Emögött lelki bevonzás lehet, amit nem tudsz megérteni a történtekből. Szerintem a fiad vonzza be ezt a benső lelki dinamikája miatt. A családállítás tökéletesen rámutat az alapokra. Ajánlok egy könyvet is a témában: Angster Mária Ikervesztés
95. lavina (válaszként erre: 94. - Piroska52)
2017. dec. 4. 11:18
Köszönöm a välaszodat Piroska, mindenkepp megszivlelem
94. Piroska52 (válaszként erre: 90. - Lavina)
2017. dec. 4. 07:50

az én kettő legnagyobb unokám 10-éves egyik 5-ikes a másik szalajtós ,ő negyedikes,

a menyem ugyan ott volt napközis ahol az 5-ikes van,

felmondott,mert azt mondta egyszerűen nem birta idegekkel amit a gyerekek művelnek az iskolában,

verekednek,káromkodnak,visszabeszélnek,beszólogatnak a tanároknak, nem tisztelnek senkit és semmit.

persze itt is mint mindenhol vannak kivételek,de ez egy jó nevű iskola,mégis történnek olyan dolgok amitől a tanárnál is elszakad a cérna

a másik ahová a 4-ikes jár,na az meg aztán tényleg,, katolikus iskola, tavaly az egyik ,,,túlkoros,, fejjel lefelé lógatott ki egy nálánál fele akkora gyereket az emeleti ablakból,soroljam még,,,,,

nálam is elszakadna a cérna, pedig nem vagyok idegbeteg,

azt javaslom még nagyobb baj nem lesz addig lépj valamit, mert ez csak rosszabb lesz

másik iskola ,más környezet,másik szakember,

mert egy 12-éves már keményen feszegeti a határokat

hidd el felneveltem 4-fiút meg 1-lányt, és van 7-unokám

2017. dec. 3. 23:19
Szerintem nagyon helytelen dolog a tanar esete moge bujva mentegetni magad. Az az ugy sem jogos, sem megoldott. De neked akkor sem lett volna jogod egy iskolaba berohanni es nyakon verni a gyereket.Ha a sajat gyereked, akkor sem. A te esetedbol is latszik, mennyire nincsenek kepben az emberek, hol a hatar.
92. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 91. - Lavina)
2017. dec. 3. 22:01

Mivel indokolták, hogy nem lett belőle semmi?


Tudom, helyesebben gondolom 1000 gondod van, de fel kellett volna lebbezni. Egy tanár nem üthet meg egy ötödikes, vagy fiatalabb gyereket. Persze nagyobbat sem szabad, még akkor sem, ha időnként úgy gondolja az ember, hogy ráférne egy-egy kölyökre.

91. lavina (válaszként erre: 87. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 3. 21:56
Ki mondta hogy hagytam ? Kétszer beszéltem vele, hogy ne tegyen ilyent többé. Harmadszorra felhelentette a gyerekvédelmis, de nem lett belőle semmi !
90. lavina (válaszként erre: 88. - Piroska52)
2017. dec. 3. 21:55
Ötödikes
89. 301ae9b789 (válaszként erre: 86. - Lavina)
2017. dec. 3. 20:33
Hat lesz talalkozasod a csaladsegitokkel ettol fuggetlenul. A tanito neni tette es a te eseted kozt hivatalosan nincs osszefugges.
88. Piroska52 (válaszként erre: 86. - Lavina)
2017. dec. 3. 20:20
hányadik osztályos a fiad?
87. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 86. - Lavina)
2017. dec. 3. 20:02

Ezt, hogy hagyhattad? Nincs joga megütni egy gyengébbet senkinek.

Ez a kisfiú azt érezheti, elhagyta az apja, az anyukája nem áll ki mellette, sodródik az árral. :(

86. lavina (válaszként erre: 85. - 301ae9b789)
2017. dec. 3. 19:35
Látszik hogy csak az rlső pontot olvastad el ! Ugyan is a saját osztályfőnöke is többször megütötte, még enyhe benjét sem kapott !
85. 301ae9b789 (válaszként erre: 1. - Lavina)
2017. dec. 3. 16:29
Te nemcsak a sajat gyerekedet bantalmaztad, hanem minden kiskorut is, aki latta az esetet. Amit elkovettel, tobbszorosen is serti a gyermekvdelmi torvenyt. Majd most teged is nyakon csap a rendszer.
84. lavina (válaszként erre: 81. - Gribedli***)
2017. dec. 3. 14:21
Az lesz a következő lépés. Eddig a barátai miatt nem akart menni. Szereti a barátait.
83. lavina (válaszként erre: 82. - Valakivagyok1984)
2017. dec. 3. 14:19
Nincs velünk Apuka, elküldtem mert züllött volt. Néha ő kezdi, néha pedig őt kezdik ki.
82. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 67. - Lavina)
2017. dec. 3. 13:40

Egyébként mit mondott miért bántotta a kislànyt?

Ha verekszik akkor ő kezdi a balhékat vagy megvédi magát és ezért kerül balhéba?

Apuka részt vesz az életében?

Én valahol azt olvastam,akkor lehet ilyen egy kisfiú viselkedése,ha apa nincs az életében jelen.

81. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Lavina)
2017. dec. 3. 08:23

Miért nem váltasz iskolát? Itt leginkább a gyerek szívja meg. Megütötte a tanár is, meg te is, mások előtt meg lett szégyenítve. Nincs mit veszìtenie, továbbra is verekedni fog, neki úgyis hótt mindegy.


Persze, hogy miért ütötte meg a tanár 4x anno, nyilván már akkor is valami magatartászavar volt, amit a tanár rosszul kezelt, de nem a tanár hibája, hogy a gyerek rosszalkodott. Mindenesetre akkor sem járatnám többet oda a gyereket.


A feljelentésből ellened szintén semmi sem lesz, mert egy pofon volt. Figyelmeztetés lesz, oszt kész.


De akkor is a gyereknek környezetváltozásra van szüksége, ez pedig a te felelősséged, ha továbbra is kiteszed ennek, meg az is, hogy ha nem viszed továbbra is pszichológushoz. Neki is meg kell tanulnia kezelni az impulzív természetét.

80. 61a61656b0 (válaszként erre: 1. - Lavina)
2017. dec. 3. 06:04

Nagyon jól tette,én is feljelentettelek volna.

Saját súlycsoportban kell erőt fitoktatni,nem egy hat évessel szemben,aki a te nevelésed eredményeként rugdosodik közösségben.

79. jozsi.38 (válaszként erre: 76. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 2. 20:23
de ez olyan izé. Mármint rendben van, hogy nem reklámfelület, de hogy nem lehet hasznos dolgokat is megosztani és törlik, azért kár
78. 8cc24eb355 (válaszként erre: 77. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 2. 18:38
Maximálisan igazad van,mindenben!
77. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 75. - 8cc24eb355)
2017. dec. 2. 18:36

Nem tudhatjuk, az anyuka mit próbált már meg.


Természetesen nem mentem fel az iskolai nyaklevestől, mert az nagyon megalázó, és inkább romboló, mint építő, úgy gondolom.

76. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 74. - Jozsi.38)
2017. dec. 2. 18:34
Meg van a neten PDF-ben. Hoxa nem engedi belinkelni. Oké, szabály. Tudom. :) De rálehet keresni.
75. 8cc24eb355 (válaszként erre: 73. - Lavina)
2017. dec. 2. 18:22
Nekem a 6 éves lányom rossz,mint a bűn!DE!Nem püfölöm!Suliba nap,mint nap hallgatom,hogy most ezt csinálta,most azt...Jön a szentbeszéd!Sokkal rosszabb,mintha ütném!És képzeld ideig óráig hatásos is!Ha megint rosszalkodik megint szentbeszéd...
2017. dec. 2. 18:07

Már annyiszor leírtam ilyen témájú fórumokon, hogy a nagy többség már biztosan unja :D Adele Faber Elaine Mazlish: Beszélj úgy hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje.

az egyik legjobb gyereknevelési könyv ami létezik

73. lavina
2017. dec. 2. 17:57
Amikor semmi sem hasznäl akkor az ember folyamodik olyan dolgokhoz is amikben eddig nem hitt illetve nem alkalmazott. Minden szalmaszälba probälsz kapaszkodni
2017. dec. 2. 17:27

Anyám!

Soha de soha nem szégyenítem meg a gyerekem,még akkor sem,ha "bíztattak" rá!

Én mondjuk a 4 fal között sem püfölöm,mert nekem sem esne jól,hogy csak azért megüssenek,mert hisztis,fáradt,ingerült vagyok,vagy esetleg rossz napom van!

Kicsi ember,ezt nem kellene elfelejteni!

Kell egy jó dokit keresni aki segít,akinek megnyílik a csemete.

Egyébként kiskamasz,meg fog változni!

2017. dec. 2. 16:50

Sajnálom, de ez az iskolai incidenses dolog akkor sem kap nálam felmentést.


Valamit tudtak mondani, hogy miért olyan, amilyen a gyerek, vagy nem tudták rávenni, hogy megnyíljon?


Más sztori. Nekem a lányom 11 évesen volt kórházban, mert sokat fulladt az iskolában, azt próbálták kideríteni mi okozza a problémát. Egyszer délután munka után bementem hozzá, és mondta átvitték pszichológushoz, és arról kérdezgették milyen a viszonya a szüleivel? A lányom felháborodva mesélte, mit képzel az a doki, miért akarja a szüleit bántani? Tehát nem volt szimpatikus neki az orvos, bezárkózott a gyerek.

Csak ne maradjon befejezetlen a történet, krétapor allergiája volt a gyereknek, nem az orvosok jöttek rá.

70. lavina (válaszként erre: 69. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 2. 16:26
Lassan nekem kell pszicologus! A fiam szerintem 4 különbözö szakembernel jart mar
69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 68. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 2. 16:08
Nem tudom mennyire kezelhetetlen a kisfiad, ha nem vagy elég hozzá, keress szakembert, 12 éves gyerekre még tudni kellene hatni.
68. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 67. - Lavina)
2017. dec. 2. 16:06

Nézd, akármit mondott az igazgatónő, a helyettese, a tanár, vagy akárki, nem volt helyes amit tettél.


A gyerekre lehet egy "skarlát betűt égettél".


Én nem is engednék be szülőt az iskolába. Nem tudhatod a saját gyerekeden kívül, melyik gyerekben hagyott még nyomot. Én frászt kaptam volna, ha gyerekként ilyen történik előttem.


Az igazgató az állásával játszik, ha tanácsolták volna is, letagadja egyértelmű. Szabályellenes.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook