Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ellaone hatása mikor jelentkezik? Jelentkezik egyáltalán valami? fórum

Ellaone hatása mikor jelentkezik? Jelentkezik egyáltalán valami? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 17. 18:41
Szia, lehet tudni, hogy mi lett veled végül?
2021. aug. 30. 09:18

Még egy kérdésem lenne:

Jól értelmezem, abban az esetben lehetek terhes egyáltalán (amennyiben nem hatna a tabletta), ha nekem az ovulációm csütörtök-péntek-szombatra esett volna mégis?

Próbálom magam megnyugtatni és észérveket találni... Általában a peteérésem előtti időszakom a rövidebb, utána a "leválás" a hosszabb, így reménykedem.

2021. aug. 30. 09:05

Köszönöm a válaszokat, jó olvasni.

Azóta felerősödött a fájdalom mindkét oldali petefészkemnél, néha a hasamnál. Furcsa, szúró szerű fájdalmak, nem a szokásos menstruációs, de gondolom most másképp reagál a szervezet...

Nagyon várom, hogy megjöjjön, 1-2-3 nap elvileg...

3. Ancsa19860211 (válaszként erre: 1. - Pamiko)
2021. aug. 30. 00:19

Ne izgulj, nem feltétlenül kell, hogy bármilyen mellékhatása legyen a tablettának!

Nekem épp az elmúlt ciklusban volt szexbalesetem, ráadásul pont peteérés idején. Igaz, hogy másfajta tablettát kaptam, de nem éreztem semmit és napra pontosan akkor jött meg utána, amikor az ideje volt - nem volt se erősebb, se gyengébb.

2. 0e261aaeb2 (válaszként erre: 1. - Pamiko)
2021. aug. 29. 21:34

Szia!


Nyugodj meg.

Kb. 10 évvel ezelőtt egyszer nekem is szükségem volt erre a tablettára. Az égvilágon semmi különöset nem éreztem tőle. Ha jól emlékszem, a következő menstruációm erősebb volt kicsit.

2021. aug. 29. 18:38

Sziasztok!

Penteken ejfel-hajnal 1 kozott sajnos tortent egy kis baleset szexnel, kiszakadt a gumi, nem vettuk eszre, kerult belem sperma...

Tegnap delutan 4-kor tudtam bevenni egy Ellaone-t, tehat boven idoben.

A ciklusom atlagos, 28-30 naposnak mondhato, peteéréskor barna folyásom szokott lenni, a hónapban pici vérzésem volt pont középidőben, így általában érzem a peteérést, akkor is annak tudtam be.

Legutobb a 13. Napomon ultrahangoztak, latta is a doki, hogy hol lesz peteérésem...

A pénteki baleset a ciklusom 24. Napja volt, szerdán kellene megjönnie. Elvileg mar nem volt a baleset idején termékeny petesejtem, aggodalomra nem lenne okom és mégis...

Az egyetlen mellekhatas tegnap enyhe alhasi szurkalo fájdalom volt és ma is ugyanez. Van, hogy a petefeszkem szur, van, hogy a hasam, de nagyon enyhe, sot neha elmulik... Meg mindig semmi verzesem sincs...

Nyilvan tudom, hogy a fentiek nem terhessegi tunetek, de olyan sok helyen azt olvasom, hogy masoknak hamar verzesuk lesz tole, nekem meg még mindig semmi... Se szedules, se durva faradsag, egyedul a hasam fura picit...

Nyugtassatok meg kerlek, hogy nem kell, hogy mindenkepp elore hozza a menstruaciot, verzes legyen utana...

Nagyon aggodom, nem akarok gyereket, de sajna nem tudok hormonalis fogamzatsaglot szedni sem...

Elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook