Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)


282. somogyi márton (válaszként erre: 281. - Channa*)
2016. aug. 27. 18:07
Én nem merek mérlegre állni, utoljára olyan 5 kiló volt, de akkor azt tanácsoltátok, hogy inkább centizzek. És ennyi centi lett. Be van horpadva a gyomrom tájéka. A combom nem mértem, de az nagyon "karfiolos", azon nem látszana szerintem. De a derekam, és a hasam laposodott.
281. Channa* (válaszként erre: 275. - Somogyi márton)
2016. aug. 27. 17:12

20 nap alatt!?

Ez nem 4-5 kg akkor, nem?

Nekem ez kb. 13 kg és 3 hónap kellett ahhoz, hogy leadjam.

Tehát, 13 kg-ot fogytam 3 hónap alatt, ami csípőben 7 cm, derékban szintén, comb 3 cm, mell 7 cm.

280. 388b941089 (válaszként erre: 278. - 1abbb5d144)
2016. aug. 27. 16:33

Nem ő nem hiteles, hanem Réka. Nem illett oda a 150 kg-os dj, még ha jó dj is.


Kinek mi jön be, mi tetszik a zenét illetően. Egy aerobicórához illik a house, trance zene szerintem. Pörgős, dinamikus. Az edzése jellegéhez is pont illik. Az viszont gáz, hogy Réka sokszor a ritmust sem találja el.

279. 1abbb5d144 (válaszként erre: 274. - 388b941089)
2016. aug. 27. 16:00
amúgy szörnyű tényleg...az arca emlékeztet egy elmebeteg, alkoholista, nőverő ismerősre...
278. 1abbb5d144 (válaszként erre: 274. - 388b941089)
2016. aug. 27. 15:56

neki miért kell hitelesnek lennie ebben?

Dj, nem edző.

277. somogyi márton (válaszként erre: 273. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 15:56
Szeretnélek megkérdezni, hogy a buzakorpa tényleg alkalmas panirozásra? Ha igen, hogyan? Láttam, alig van benne ch. és kalória is kibirható. Létezik azt használni süritésre is? Egyszer ettem egy pár napig joghurttal, de utáltam. Főzésre és a fenti dolgokra alkalmas?
276. 1abbb5d144 (válaszként erre: 272. - 388b941089)
2016. aug. 27. 15:55

nah, nekem pont a zene se jön be már Bárány óta. Mintha egy discoban próbálnám követni a gyakorlatokat, nem erre van tervezve.

Meg én nem is akarom csinálni, mivel tudom, hogy rossz a gyakorlat. Akkor miért? Nem tudtam, miért fáj a fejem Réka tornája után, másé után meg felüdülést éreztem. Akkor elgondolkdotam...

2016. aug. 27. 15:24
Bocs, látom, hogy másról beszéltek, de nem birom megállni, hogy leirjam. A piás vagyok. Reggel mértem a csipőmet és a derekamat cm-el./nem álltam mérlegre / A csipőm 6 cm-el, a derekam 9 cm-el lett vékonyabb. Ráadásul rám jött egy rég nem hordott nadrág. Ja és más is észrevette, többen a piaci ismerősök közül. Boldogság van ! /aug.4.-es kezdés /.
2016. aug. 27. 15:07

Ez a durva, még csak ma hallottam:


[link]


Mindig azon röhögtem Réka dvd-in, hogy banyek egy fitnessvideo és a háttérben egy 150 kg-os ember zenél! Nagyon hiteles! XD Úgy látszik Norbi és Réka módszere Hamvaira nem volt hatással, csak a gyomorműtét. :D


Szörnyen néz ki így a csávó.

2016. aug. 27. 14:46
Akkor erőt veszek magamon és belenézek egy RR tornába :)
272. 388b941089 (válaszként erre: 263. - Gribedli***)
2016. aug. 27. 14:16

Erről beszélek, engem is rohadtul bosszant, hogy rengeteg hibával dolgozik. Helytelenül csinálja a gyakorlatokat, sokszor a számolást is elrontja, éppen azt csináltatja mindig, amik eszébe jut, egyáltalán nem rakja össze az órát fejben. Szoktam nézni a háttérben tornázó segítőit, akik a színpadon vannak mögötte és sokszor ők is csak néznek, hogy most miért ez vagy az a gyakorlatsor jön. Ha nekem valaki ezt mondja x évvel ezelőtt, h a Réka amatőr, nem hiszem el. De minden egyes edzése után rájövök, hogy iszonyat rossz.


Én is edzek rá, pont amiatt, amit írsz, hogy nagyon fanatista, az órája visz magával, király a zene, és 20 perces blokkjai vannak, amik nekem nagyon jók.

271. ironizáló (válaszként erre: 270. - 1abbb5d144)
2016. aug. 27. 13:43
Egyébként nagyon nem bírom RR-t :) meg a zurát sem :)
270. 1abbb5d144 (válaszként erre: 269. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 13:36

Nem ez.

Ha csak az alsó végtagját nézem, még azon sem.

269. ironizáló (válaszként erre: 268. - 1abbb5d144)
2016. aug. 27. 13:26
A vádli egy makacs izom, nagyon nehéz fejleszteni, ha nem jó a genetika hozzá.Vért izzadnak vele a testépítők is. Nekem is vékonyka, pedig csinálok hegyi futásokat, meg tempó futásokat is bőven. Régen gyúrtam is rá, mégis vékony. Mondjuk nekem pont megfelelő így. Szerintem Rékának nem ez a legnagyobb hibája :) :) :)
268. 1abbb5d144 (válaszként erre: 266. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 13:06

Akkor...

Hát mondanám, hogy ízlések és pofnok, de legyen már izmosabb lába, meg legyen vádlija egy edzőnek...

267. ironizáló (válaszként erre: 264. - Gribedli***)
2016. aug. 27. 12:44
Régen az a hír járta fitnesz körökben, hogy Norbi az edzői képzést nem tudta megcsinálni. Középfokú OKJ-ról van szó. Rékának megvan, de én is úgy látom, hogy nem képzi magát, megél ő már ebből is szépen. Az updétről, szponzorokról, saját kollekcióról nem is beszélve. Ügyesek voltak ezt valljuk be.
2016. aug. 27. 12:37
Azért azt az egyet ne vitassuk el tőle, hogy keményen edz és szerintem nem rossz a teste. Én közelről nagyon régen láttam kb. 20 éve, akkor kifejezetten csinos és helyes volt. Norbi még a közelében sem :) talán ez volt titok. De a teste az én meglátásom szerint rendben van. A többiről meg ne is beszéljünk, mert évekig lehetne elemezni a jelenséget, ami körülveszi őt/őket.
265. 1abbb5d144 (válaszként erre: 259. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 11:34

mi a jó a testében? te láttad normálisan, ps nélkül?? láttad, milyen csoffadtka a feneke?

meg a lába is sorvadt...felül izmos, meg van két gumilasztija. Ez jól néz ki szerinted?

264. gribedli*** (válaszként erre: 259. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 08:45
Leginkább az edzéskártyák nevû szerzeménye tükrözi az edzését, vagyis az akkori edzését, amikor hirtelen olyan kigyúrt lett. No meg a kaja, hiszen csinált ô is tömegnövelést, stb. Nem lehet egyszerre izmosodni annyira látványosan, de mellette fogyni is, ha nincs tömegnövelés, ennek megvannak a fázisai, úgyis aki szereti a testépítést, az ezeket tudja, nem mondok semmi újat, ô is ezeket szépen végigcsinálta.
263. gribedli*** (válaszként erre: 262. - 388b941089)
2016. aug. 27. 08:41

Ez így van, évekkel ezelôtt növekedési hormont szedett tuti, mert aki már 10 éve edz súlyzókkal, azon nem lesz hirtelen 1 éven belül olyan drasztikus változás, ami nála volt.


Ez nem azt jelenti, hogy ne edzene keményen azóta is, meg elôtte is, de a GH-tól hirtelen megnövekedik az izomtömeg és ez tartósan így is marad akkor is, mikor abbahagyja. Mondjuk veszélyes is, pl kialakulhat cukorbetegség tôle.


A tornáiról ugyanazt gondolom, mint te, jól megizzaszt, én kardiónak használom inkább(bár ez így helytelen megfogalmazás), nem ettôl lett ilyen alakja, hanem a súlyzóktól, és most, hogy edzônek tanulok, minden kicsi hibát pontosan látok, a gyakorlatok nemcsak rosszul vannak kivitelezve sokszor, de olyan formában, ami az izületneknek nagyon káros, akár egy egyszerû oldalemelést, amit a vállra csinál, azt is rosszul csinálja, sôt még meg is magyarázza, hogy ÍGY kell (de pont a rossz kivitelezést:D). Automatikusan az emberek ezzel a rossz módon fogják megtanulni.


Kijavítva ezeket a hibákat, mindent leszámítva tök sok kalóriát éget el az edzése és nekem tetszik a zene, de nem tudom, hogy ki az, aki jóváhagyta, hogy ezt ôk így kiadhatják, korrigálás nélkül. Az elmúlt 20 évben sokat változtak az ezzel kapcsolatos tanulmányok de ôk még nyomják ezt, ami olyan régen volt érvényben.

262. 388b941089 (válaszként erre: 259. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 07:53
Abszolút egyetértek Réka kinézetét illetően. Én szerintem is szed valamit. Nekem csak az amatörizmusa nem tetszik, hogy őt futtatják?? :O Rengeteg edzővel volt dolgom, egyik jobb volt, mint a másik, Réka a nyomukba sem ér, tök komolyan mondom. Mindig ugyanazok a gyakorlatok, mintha egy kamaszlány nekiállna otthon edzeni, és feladatokat kitalálni. Annyira színvonaltalan.
261. ironizáló (válaszként erre: 260. - Ironizáló)
2016. aug. 27. 00:22
Ezek nem Norbiék, hanem a teagyáros.
2016. aug. 27. 00:18

Tegnap kommenteltem egy teához, amire ezt írták:

„Az .... fogyasztó teával nagyon elégedett vagyok, nagyon szeretem a teát. 1 hónap alatt nagyon sokat fogytam anélkül, hogy az étkezési szokásaimon változtattam volna.

Mára eltűnt a kommentem és nem is enged, csak megosztani. Érdekes. Jah! Sosem lájkoltam az oldalukat, vicces :)

259. ironizáló (válaszként erre: 258. - 388b941089)
2016. aug. 27. 00:12
Egyébként nagyon jól csinálja Réka. Elhiteti a "rajongóival", hogy a saját tornájától néz ki így, azok meg be is sz*p*j*k, legalábbis a többség biztosan. Pedig Réka nagyon komolyan gyúr és szerintem szed is ezt-azt. A teste nagyon jó nem vitatom és nagyon sok melója van benne. De egyszerűen akkora ellenszenvet érzek a sorbi família iránt, hogy azt nem tudom elmondani. Ki is tiltottak az oldalukról, amikor kifejtettem a véleményem Norbi kamu szívműtétjéről és testen kívüli élményéről. Nálam az tette fel az ire a pontot.
258. 388b941089 (válaszként erre: 256. - Ironizáló)
2016. aug. 26. 22:45

:) Mindenki azt hiszi mekkora nagy számok a szakmában, pedig egyáltalán nem azok. Akiket belinkeltünk, írtunk nektek, sokkal profibbak.


Réka nagyon fanatista, ez az egyetlen pozitív benne, viszont a szakmai tudása, kreativitása 10-ből nagyon minimális. Ettől függetlenül én szeretek rá edzeni, mert minden testrészed lerohad egy idő után tőle :)

257. Csigavére (válaszként erre: 256. - Ironizáló)
2016. aug. 26. 22:16
Haha! Teljesen igazad van , tényleg borzasztò! Norbit elviselem még, de a neje...letöltöttem egy videòját, belenéztem...de már a hangja is zavaró volt 😄
2016. aug. 26. 22:06
Az én szememben mindenki egy hős, aki Norbira és a nejére képes bármit is csinálni :)
2016. aug. 26. 21:48

Körte nagyon jókat írt. Rajtuk kívül:


Ő: [link]


Ő: [link]


Ő: [link]


Ők: [link]


Ő: [link]


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de millió, millió lehetőség van a neten, csak keresni kell a kedvnek megfelelően;)

254. 300c83c7b2 (válaszként erre: 251. - Csigavére)
2016. aug. 26. 21:27
Péntek Enikő, Christine Salus, nekem ők a kedvenceim. Christinnek rengeteg tornája van. De Bob Harpert is szeretem, meg Relentless Jaket is.
253. Csigavére (válaszként erre: 252. - Ironizáló)
2016. aug. 26. 21:12
Köszönöm, meg fogom nézni. Egyenlőre lenyomtam ma is Norbit.Hétfőtől váltanék valami erősebbre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook