Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítéled? fórum

Elítéled? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. aug. 11. 22:27
Ja hát nehéz ügy... Én nem bíztatok senki semmire, mert nem éppen erkölcsös dolog amit én műveltem... (finoman fogalmazva) de akkor nem érdekelt elöntött valami...
2007. aug. 11. 22:25

Ezért is nincs tuti recept. Én megakartam tartani a mostanit. Nem másra, ŐRÁ vágytam. Azt akartam,hogy ő csókoljon borzongatóan újra. Mindenki más és minden történet is más. És ez így jó.:) Nekem ez jött be, másnak más.

Én csak sok szerencsét és boldogságot kívánok mindenkinek. :)

2007. aug. 11. 22:17

Szia! Ha vibrálsz akkor a pasik megérzik. Nem tom valami radaruk lehet. Egyre többen akadnak a szemedbe, egyre többen tesznek félre érthető gesztusokat jeleket... Ez először nagyon jól esik, játszadozol a gondolattal... Vágysz rá, izzasz, a tested közvetíti a jeleket.

De ha egyszer tovább lépsz nem lesz elég a szemezés, a kacérkodás. Akkor több fog kelleni az izzás maga, és elsodor az ár...


Legalábbis nálam így volt anno. Volt egy komoly kapcsolatom, de valahogy nem volt az igazi... Szeretett is kedves is volt minden klappolt, de...

a vágy, szenvedély izzás. Csak annyi hogy szép vagy. Csak annyi kívánlak, csak annyi hogy kicsit másként ér hozzám. Nem rögtön vetkőztet hanem az "udvarlás" csókok hiányoztak... Ellaposodott.

De én elúsztam az árral.

Ma már nem bánom, hisz a hosszú úszás után ami 5 éves kapcsolatból majdnem 2 év volt!!!!

Tele hazugsággal. izgalommal. Csellel...


Végülis a végeredménye a mai kapcsolatom lett, és egy kis gyermek :) Most minden ok. Tudja a férjem mire vágyom és meg is adja... :))

2007. aug. 11. 22:02
Sajnos tuti recept nem létezik.A havi 1 alkalom valóban édeskevés. Mi az elején eljártunk vacsizni, moziba, esténkét sokat sétáltunk. Aztán összeházasodtunk és megszoktuk egymást. Unalmas lett egy idő után. A pasi kell és nem akarok pótlékot. Egyik este közöltem vele, öltözz dolgunk van. Érdekesen nézett, de jött. Elvittem a Balatonra. Sétáltunk, egymást átkarolva (mint rég) és közben rengeteget beszélgettünk. Másik alkalommal felhívtam, hogy x étteremben várom. Lassan rájött, hogy hiányzik. Újra foglalkozunk egymással. Igen, néha könnyebb lett volna beleszédülni valaki más karjába, de mi lett volna utánna? Viszont ha nem akarod folytatni vele akkor inkább szakíts és élj úgy, ahogy szeretnél. Te mit éreznél, ha kiderülne, hogy a párod másnál keresi az izgalmakat?
7. ujjászületés (válaszként erre: 1. - Tiktok)
2007. aug. 11. 21:23
100 %-osan egyetértek Veled. Végre valaki, aki ugyanúgy érez mint én. Már kezdett lelkiismeretfurdalásom lenni, mert nem igen akadtam olyanra, aki legalább bevallotta volna, hogy erre vágyik.
2007. aug. 11. 21:18

Annyi helyen olvastam már a különböző taktikákról, hogy így meg úgy csinálja a nő és akkor pezseg meg minden újból... de nem értem hogy hogyan kell.

A te szavaidból kivéve is olyan egyszerű...

Jó persze azt gondolom, hogy nem lesz minden olyan izgalmas mint az elején - és igen ennek is megvan a maga szépsége, de az hogy az ember havonta 1x szexel - jó esetben - az szerintem elég hiányos. És más minden működik. És szó sincs megcsalásról egyik fél esetében sem.

Csak egy jó szex... egy kis bolondság, spontánság...

5. Tiktok (válaszként erre: 4. - Picur33)
2007. aug. 11. 21:06
És mienek a te taktikáid? - ha nem vagyok indiszkrét.
2007. aug. 11. 19:43
Én így csináltam és mindig bejött. Elöszőr mérlegeltem, akarom-e még. Ha igen volt a válaszom akkor elkezdtem játszani vele. A pasik tanulékonyak tudnak lenni. A baj az, hogy nemigen veszik a mi rejtett üzeneteinket. Ezért megkell mutatni, hogy mit szeretnénk.
2007. aug. 11. 19:33
Ez szerintem természetes,csak van aki bevallja ,van aki nem.Majd idővel kiderűl,hogy túléli e a kapcsolatod,vagy egy fergeteges szerelem közbejön vakakinek.Minden meg van írva a nagykönyvben csak türelem.Picus azért nem jó amit írsz,mert őt kellene meghóditania a férjének,és nem fordítva.Én is sokszor éreztem hasonlót évekkel ezelött,de már elmúlt kimaradt a nagy durranás,lehet hogy sajnálom.Én már ötvenen tul vagyok.
2007. aug. 11. 19:07

Szia!

Szerintem kár lenne egy kis vibrálásért egy kapcsolatot felrúgni. Ha mással csokolóznál, nem éreznél bűntudatot a pároddal szemben? Megcsalnád Őt? Inkább hívd el randira. Készülödj, mintha az első lenne. Csini ruha, smink, parfüm. Romantikázz neki és vele. Hétvége, kettesben valahol. Gyertyafényes vacsival várd otthon. Kacérkodj vele az utcán sétálva. Dobd be magad. Hóditsd meg újra. Hiányzika tűz? Éleszd magadban újra és égesd meg őt is vele. Rengeteg lehetőséged van arra, hogy elérd amit szeretnél.

2007. aug. 11. 18:49

Adott egy nő, normál szexuális étvággyal. Van egy párja, jópár éve, nem rossz a szex, de már nem is ég annyira a tűz.

Életük rendben van, gyerkő is született.

Mégis hiányzik valami. A lángolás, a szenvedély a tűz... Hogy egy csóktól izzon a levegő, hogy az érintéstől lebegjen az ember. Minden olyan megszokott lett.

Mit lehet ellene tenni? Lehet javítani? És bár szereti a nő a férfit nagyon, a gyerkő miatt el sem hagyná soha, mégis fontos neki az elismerés, ezért azt keresi, kivel lehet szemezni, kivel érez egy kis vibrálást kettejük között.Hiányzik neki az hogy nőnek érezze magát.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook