Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítéled? fórum

Elítéled? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 31. 12:29

Nagyon jó dolgokat írtatok, már alig várom az estét... Vagy lehet, hogy meg sem várom? :)


Bizony, sokszor egyszerűbbnek tűnik 1 új kapcsolatban keresni a pezsgést, mint a meglévőben újabb dolgokat felfedezni, kipróbálni.

Persze, ha a másik fél nem vevő rá, akkor annak már oka van, amit meg kell beszélni, hisz a kielégítetlen vágy rossz, és akár megcsaláshoz, vagy szakításhoz is vezethet.

2009. máj. 29. 23:03
Nem, nem ítélem el.
69. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Tiktok)
2007. okt. 30. 20:07
ÉN a helyedben beszélnék a párommal ,hogy Te hogyan képzeled a kapcsolatotok ,és mond el mi hiányzik ,hogy Te is igazán jól érezzed magad a kapcsolatban !
68. tessay (válaszként erre: 65. - Tiktok)
2007. aug. 15. 08:10
Nem az odavezető út a fontos, hanem az eredmény :)
67. Tiktok (válaszként erre: 66. - Picur33)
2007. aug. 14. 21:33
Igen én is néztem azon az oldalon, ahová a link mutat. ott 2490.
2007. aug. 14. 21:16
Ma beszéltem egy ismerőssel, azt mondta, hogy szexshopban kapható és kb 3000 ft.
65. Tiktok
2007. aug. 14. 20:41

Megnéztem a linket. Ez konkrétan vágyserkentő? Én még nem is hallottam róla.


Komolyan igazatok lesz - át fogom verni. Utánanézegetek az ilyenek dolgoknak - már néha tettem is, csak a párom pénzkidobásnak tartja ezeket a dolgokat. De amiről nem tud, az nem is fáj... :)

64. tessay
2007. aug. 14. 15:20
Mármint, hogy "direktbe" szagolgatni? Én úgy emlékszem, ezt olvastam.
63. picur33 (válaszként erre: 62. - Tessay)
2007. aug. 14. 15:16
Ez jó kérdés. Nem használtam. Egyszer találkoztam vele. A presszóba bejött 2 srác és ezt szagolgatták. Jó kedvük volt tőle az biztos :)). De pont az ilyen használatot nem javasolják a forgalmazók.
62. tessay
2007. aug. 14. 15:02
Kösz a linket. Te már próbáltad? Ezeket az infókat már én is összeszedtem, de engem az érdekel, hogy ha: Párok milliói tapasztalták meg az eredeti Rush páratlan tisztaságát és hatékonyságát, akkor az azt jelenti, hogy lecsavarom a kupakot, hagyom, hogy "illatozzon" aztán a férjem elveszti a fejét?
61. picur33 (válaszként erre: 60. - Tessay)
2007. aug. 14. 14:40
[link] Itt olvashatsz a Rush-ról.Egy kis történet van róla leírva.
60. tessay
2007. aug. 14. 14:27

Hát, nem könnyű egy pasi az már biztos :)

Nem ám, csak vicceltem. Neki is lehet rossz napja, vagy bármi, még ha hónapokig is tart.

Na, most mindenki gondolhat rólam amit akar, de nekem van egy nagyon érdekes javaslatom. Szóval, szoktam nézni a neten az elyen erotikus webáruházak oldalait. Szexi fehérnemű érdekel most per pillanat - hú olyan bébidollt láttam, hogy ... És ott láttam olyat, hogy habfürdő, vagy tusfürdő, ami hm... szóval felkelti a vágyat. Én biztos kipróbálnám, és úgy kivitelezném valahogy, hogy megrendelem, az ő tusfürdőjét kiöntöm, dobozt kimosom, aztán ezt meg bele. Esetleg egy üres dobozba raknám ezt, és a tusfürdőt cserélgetném a kakukktojással. Érted ugye? Meg olyat is láttam, hogy aroma, ami fokozza a vágyat, hát ezt lehet hogy rendelek, és az ágy végébe egy kis mécsestartóba csöpögtetek. De még nemtudom. A te esetedben nagyon óvatosnak kell lenned, mert nem veheti észre a manipulálást. Mondjuk én ebből a szempontból szerencsésebb helyzetben vagyok. Az enyém szereti, ha manipulálom.

Aztán, ha megfürdött, elfeküdt, laza kellemes állapotban van már, akkor felajánlod, hogy megmasszírozod, ehhez kell egy kis zene, mécsest is gyújtasz, és a többi már rajtad múlik.


A könyv egyébként tényleg nagyon jó, én ilyen hogy energia átvitel meg ezekkel nem foglalkoztam, de az biztos, hogy egy hát-láb masszázzsal nagyon fel tudom kelteni az érdeklődését. És sokat fáj a háta :)


Tényleg erről a rush vagy milyen aromáról már hallott valaki? Mert ez nem olyan, hogy bemegyek a DM-be, és veszek. Viszont a fiamtól mégse kérdezhetem meg.Azt tudom, hogy párologtatni kell, de semmi mást.

59. Panna1
2007. aug. 14. 13:50

Mondd neki, hogy ne kötözködjön!! Meg hogy te is tudsz kötözködni, és annak ő se fog örülni!

Fel a fejjel Tiktok!!!!! :-)))))

58. Tiktok
2007. aug. 14. 13:00

De ma is olyan hülye napja van kötöszködik, meg semmi nem jó neki... Így már nincs is kedvem vele foglalkozni este.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi lenne a jó.

Ilyenkor olyan hamar letörök, és elgondolkodom, miért harcoljak???????? Jó persze eszembe jutnak a gyerekek és ezért, de akkor nekem már semmi boldogság sem jut???

57. Tiktok
2007. aug. 14. 10:32

Köszi a könyvcímet!


Hát a tegnapból nem lett semmi, mert éjszakás után nem tudott még itthon is lefeküdni (benn a munkahelyen egy pár óra pihi szinte mindig összejön) váratlanul betoppantak rokonok...

Szóval este mint a villám elaludt - nem is próbálkoztam semmivel.

56. tessay
2007. aug. 12. 21:33
Ja, és nagyon jó a könyv, ezt tapasztalatból mondom, tényleg elérhető a teljes ellazulástól kezdve minden...
55. tessay
2007. aug. 12. 21:32

na a nevet persze elírtam szóval

Stephen russell és Jürgen Kolb

54. tessay
2007. aug. 12. 21:31

Steopen Russell és Jürgen Kolb

A szexuális masszázs és a Tao



és az officina Nova könyvkiadó adta ki

Alcímek:

Idegességrohamok

Hátfájdalom

Székrekedés

Depresszió

ejakuláció

energia

frigiditás

fejfájás

magas vérnyomás

impotencia

emésztési zavarok

álmatlanság

lábfáradtság

menstruáció

nyakfájás

orgazmus képtelenség

légzési zavar

53. tessay
2007. aug. 12. 21:28
pill, mindjárt előkotrizom :)
52. Tiktok (válaszként erre: 50. - Tessay)
2007. aug. 12. 20:55

A párom 12 munka - 24 pihi 12 munka-48 pihi-be jár.

De nálunk is gyakran borul, értekezletek oktatások meg miegymás miatt.

Ez a könyv tök jó lehet, tudsz szerzőt mondani?

51. picur33 (válaszként erre: 50. - Tessay)
2007. aug. 12. 19:35
Erre a könyvre én is benevezek. A neten is van erről írás?
50. tessay
2007. aug. 12. 15:14

Ajaj! Akkor még tényleg kicsik. Három szakba jár? Az én férjem 3nap 12 óra, 3 nap pihi. Bár, ez rendre borul, mert sokszor a szabdnapján is berendelik. Az éjszakás után nem biztos, hogy jó, azt figyeld meg, hogy melyik műszak után nincs annyira kifáradva.

Van egy könyvem: A szexuális masszázs és a tao. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. Persze, nem az éjjeliszekrényen tartom, de nagyon szép ábrákkal, izlésesen van lerajzolva. A feszültségoldás, az ellazítás az örömszerzés, a vágy felkeltése stb.

49. Tiktok
2007. aug. 12. 15:04

Hát ez nem is rossz ötlet!!!!!

este majd utána is járok a neten.

Bár sajna nálunk nincs hétvége - mert akkor is gyakran dolgozik, ma is éjszakás lesz - de holnap este majd "bevetem" magam - legalábbis remélem összejön.

Majd megírom hogyan alakult!!!!

A táborhoz még kicsik bőven: 5 éves a nagyobbikom, a kicsi meg 18 hós.

48. tessay
2007. aug. 12. 14:16

Na, most viszont eszembe jutott valami. Általában mindenki szereti, ha masszírozzák. Nem kell még rögtön szex masszázsra gondolni, egy kis lazító, feszültségoldó masszázst lehet neki adni. Erről viszont a neten is sok infót lehet gyűjteni.

De azt el tudom képzelni, hogy vacsi után felajánlod, kimasszírozod belőle a feszültséget, mert látod rajta, bla, bla bla

Pát nap mulva hozzászokik ő is, meg a gyerekek is, hogy apunak fáj a háta, és anyu meggyúrja neki, ő is kezd ellazulni, és te óvatosan bepróbálkozhatsz egy kis erotikus masszázzsal. Csak ezt nem szabad elkapkodni, hisz itt felkell oldódni. De egy próbát megér.

47. tessay (válaszként erre: 43. - Tiktok)
2007. aug. 12. 14:12

Na, akkor azt hiszem, megvan az ok. A hétvége épp arra elég, hogy amit nem tudott a héten megcsinálni, azt a hétvégén bepótolja, végre ki tudja magát aludni, és vasárnap délutántól már megint a munkahelyen jár az esze, mert kezdődik az új hét stb...

Gandolom, szabira se nagyon tud menni, vagy legfeljebb 1-1 hetet vesz ki.

A gyerekek még ahhoz kicsik, hogy táborba menjenek? Pedig egy-két kettesben eltöltött hétvégére nagy szükségetek lehet.

46. Tiktok (válaszként erre: 45. - Tiktok)
2007. aug. 12. 14:11
Ma nem vagyok a toppon...
45. Tiktok (válaszként erre: 44. - Picur33)
2007. aug. 12. 14:10
Nem bántódtam meg, én tényleg azt hittem, hogy nem tudod melyik ez a film... :D
44. picur33 (válaszként erre: 41. - Tiktok)
2007. aug. 12. 14:04
Nem akartalak megbántani. Ez csak egy gyengécske poén akart lenni. Bocsi
43. Tiktok (válaszként erre: 42. - Tessay)
2007. aug. 12. 13:56

Lehet, hogy rátapintottál valamire, (amire én még nem is igazán gondoltam) mert úgy vélem viszonylag stresszes munkahelye van - főleg, hogy Ő egy vezető, és elég sok van a vállán.

Bár elég nehéz kihozni a sodrából a munkahelyén, gondolom nem egyszerű csak úgy ledobnia a munkahelyi gondolkat. És van, hogy panaszkodik is...

Gyógyszert, táplálékkiegészítőt nem szed.

42. tessay
2007. aug. 12. 13:48
Tiktok! Mekkora a stressz a férjed munkahelyén? Mert az tényleg visszavesz a vágyból. Esetleg szed valami gyógyszert, vagy táplálékkiegészítőt?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook