Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elektronikus úton történő bevallás! Segítség! fórum

Elektronikus úton történő bevallás! Segítség! (beszélgetős fórum)

2014. febr. 5. 09:30
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!:))))))
7. helene_ (válaszként erre: 1. - Fancsika12)
2014. febr. 4. 17:49

Nem mintha nem tudnam magamnak megcsinalni, de ha mar a nav akar vmit, csinalja is meg szepen :)

azaz 17-ig kuldd vissza a nyilatkozatot

6. c114183a1c (válaszként erre: 2. - Fancsika12)
2014. febr. 4. 17:38

Én is Úgy csinálnám, ahogy Ikebana mondja.


Évek óta fel vagyok regisztrálva az ügyfélkapura, de a bejelentkezés körülményes, hosszadalmas és évi egy bevallás miatt? Tök fölösleges! :)


Ha bármiben tudok, szívesen segítek. :)

5. syria (válaszként erre: 2. - Fancsika12)
2014. febr. 4. 17:27

Évek óta elektronikusan küldöm be nem csak a magam, hanem a hozzám közel állók bevallását is.

Nem kell hozzá elektronikus aláírás!


Két dolog kell hozzá:

1.) regisztrálni a magyarország.hu-n (ügyfélkapu); bármikor megteheted otthonról

2.) egyszer személyesen bemenni az (akkor még APEH-hez); most nem tudom, kell-e menni az asszonynevén :) NAV-hoz.

Májusig erre bőven van időd.

Utána kisezer dolgot intézhetsz az ügyfélkapu segítségével.

4. Noarashi (válaszként erre: 2. - Fancsika12)
2014. febr. 4. 17:14

Van egy olyan hogy megcsináltatod a NAV-val. Ehhez kitöltöd a 1353NY papírt, és feladod nekik postán. Ők ingyen megcsinálják és áprilisban visszaküldik a bevallást.

CsAk ezt a kérvényt február 17ig postázni kell.

2014. febr. 4. 17:07
Én eddig úgy csináltam, hogy letöltöttem a nyomtatványt, kitöltöttem, ott van ellenőrző program is és lehet ellenőrizni, hogy jól van-e kitöltve. Ha minden oké, kinyomtatom, aláírom és beviszem a NAV-hoz. De te postán is feladhatod, ha nem tudod bevinni.
2014. febr. 4. 16:59
Segítséget szeretnék kérni mert most először kell nekem kitölteni a bevallást,nem tudom hogy álljak neki.Hogy egyszerűbb?Elektronikusan??De ahhoz kell akkor elektronikus aláírás is??Azt hogy tudok csinálni??Itthonról nem lehet megoldani??Segítene valaki??Köszönöm
2014. febr. 4. 16:57
Elektronikus uton történő bevallás!!Segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook