Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudom elintézni elektronikus úton, hogy új számlára érkezzen a családi pótlék? fórum

Hogyan tudom elintézni elektronikus úton, hogy új számlára érkezzen a családi pótlék? (tudásbázis kérdés)


nov. 20. 22:07
Köszönöm szépen mindenkinek.
nov. 20. 20:22

MAK elektronikus ügyintézés,kedvezményezetti nyilvántartási ügyek, nyilvántartásba vett adatok módosítása.Csak a módosítandó adatot kell felülírni, vagyis a fizetési számlaszámot és mellékelni kell a kedvezményezett nevére szóló fizetési számlaszám létezését igazoló irat elektronikus másolatát.Csatolni kell mellékletként kivonat vagy szerződés másolatát, ami 2 hónapnál nem lehet régebbi.Ez ügyfélkapuval.


E-mail nem hivatalos ügyintézés.


Ha mégis személyesen, akkor kormányablak.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
nov. 20. 20:15

Szia!


Ahogyan szerintem el kéne járnod:

[link]

az oldalról töltd le a KAPCSOLÓDÓ NYOMTATVÁNYOK oszlopból a 7-es pdf-et Változás bejelentési kérelem,

azt kitöltve, scennelve elküldheted emailen vagy ügyfélkapun az Államkincstárnak.

nov. 20. 19:35

Szeretném megváltoztatni a családi pótlék utalásanál a bankszámla számot ahová utálják. Elektronikus úton szeretném elintézni. Akar ügyfélkapu is. E-mail üzenetet is lehet írni nekik ez ügyben? Milyen adatok szükségesek?

Köszönöm szépen a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook