Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elektromos orrszívó tapasztalatok. Mennyire szív hatékonyan? fórum

Elektromos orrszívó tapasztalatok. Mennyire szív hatékonyan? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 14. 17:19
szinte a nullával volt egyenlő az ereje. Csak akko szedett ki valamit, amikor szószerint folyt az orrából. De talán akkor egy zsepi is elég lett volna
5. zsanci79 (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2010. szept. 14. 17:17

Szia! Én már vásároltam a teszen Tőled :))

Azért kérdem, nehogy egy kedves vevő "kiokosítson" :))

2010. szept. 14. 17:16
Ez a fajtád van? Nekem a gyenge azt jelenti, hogy az én orromból semmit nem szívott, a fiam meg nem hagyta, így nemtudom. De közel sincs a porszívóhoz az ereje
2010. szept. 14. 17:16
utazáshoz jó volt,de egyébként gyenge mint a lepke fütty.
2. kacsa mama (válaszként erre: 1. - Zsanci79)
2010. szept. 14. 17:15
Én nem szeretem mert gyengén szív,a hagyományossal meg pik pak készen vagyunk.
2010. szept. 14. 17:12

Sziasztok!

Még a kisfiam születése előtt vettem használtan egy LivingLab orrszívót, amit sosem használtunk, és most eladnám.

Az a bajom, hogy nemtudom, hogy ezek az orrszívók mennyire szívnak erősen, mert megmondom őszintén nekem ez gyengének tűnik. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, ezért kérdem, ha valaki használ(ta) mi a tapasztalata, mert nem nem szeretnék senkit átrázni. Lehet engem átráztak vele :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook