Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes venni elektromos orrszívót?Őszintén!! fórum

Érdemes venni elektromos orrszívót?Őszintén!! (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 2. 12:19
A porszívós a tuti, az elektromosnál van rizikó, mert nem mindegyik jó...Egyébként a gyerekek 99%-a fél a porszívóstól, de inkább sírás és lefogás, mint komolyabb betegség. Szerintem aki fél a porszívóstól, az az elektromostól is fog -többségében.
20. koredo (válaszként erre: 18. - 95a0f7ade3)
2010. ápr. 2. 12:11

Szia! Melyik tipusu elektromos orrszivo az, amelyik nektek bevallt?

Elöre is köszi a valaszt!

Réka

19. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 18. - 95a0f7ade3)
2009. szept. 13. 15:54
Az elemes (LivingLab)szintén nagyon jó, viszont ez sokkal zajosabb.
2009. szept. 13. 15:54

Nekünk elektromos és elemes is van, mindkettőt ajándékba kaptuk. A porszívós orrszívóról nem tudok írni, tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. Viszon az unokaöcsémék sokáig ezt használták, és most elektromosra váltottak.:)

Az elektromos (elemmel is használható)nálunk tökéletesen bevált, nem zajos, jól és erőteljesen szív, sőt most már a 20 hónapos lányom is egyedül (de szülői felügyelettel) szívja ki vele magának az orrát.:)

2009. szept. 13. 15:22

Nem nem és nem érdemes,én a két és fél éves kisfiamat azzal kínoztam mikor még pici volt és valaki mondta hogy van porszívóra csatlakoztatható na amikor azt megvettem egy hang nélkül engedte kizizzenteni /ahogy ő nevezte/ a nóziját!!!!

Az elektromosnak csak nagy hangja van és szívóereje pedig semmi!!!!

Én a pesztonka mell és orrszívó szettről írtam egyébként!!

16. Cadence (válaszként erre: 15. - Drnéni)
2009. febr. 25. 22:13

Igaz :)

Már néha sikerül egy kicsit belefujnia....

2009. febr. 25. 14:36
Nagylányod van, hamarosan úgyis ki tudja majd fújni.
2009. febr. 25. 14:32

Na hát már biztos nem veszek elemes orrszívot.Most igen rászántam magam hogy veszek de mindenki lebeszélt rola.A patikában is.Pedig a patikusnak az az érdeke hogy eladja.Meg telefonon hivtam fel jó pár gyogyászati segédeszköz boltot.

De azt mondják alig szív és még drága is.Bár találtam a mega toysba(pesten) 7000ft-ért Living labot de nem veszem meg.Máshol 10.000ft.Aztán nem is jó!

2009. febr. 15. 22:22
Szerintem ami igazán hatékony az a porszívóra szerelhető.
12. direne
2009. febr. 4. 21:00

Nekünk elemes van, nagyon szeretjük, Fontos, hogy a másik orrlyukat mindig be kell fogni.

Bárhová magunkkal tudjuk vinni, egy pillanat alatt kitisztítom,és kész.

Viszont nem mindegy, hogy melyik. A miénk li..nglab, vagy valami ilyesmi. Apró hibája, hogy a kis kék karika tisztítás közben viszonylag könnyen lejár, tehát, ha nem figyelünk, elveszíthető. És, ha nem pontosan "úgy" tekered vissza, nem szív.

De semmi gond, megigazítom és akkor már klasszul működik megint.

2009. jan. 21. 17:19
Nekünk is a porszívós vált be az elektromos nem ért semmit, a kézivel is többet tudtam leszívni mint az elektromossal...
2009. jan. 21. 13:20

Sziasztok!

Mi régebben próbálkoztunk a porszívóssal, de kínlódás volt rettenetesen. Fél a pici a hangjától, a nagy gép látványától (bevallom az elején aggódtam is egy kicsit mert elég nagy szívóereje van a porszívónknak, bocs a kifejezésért de azt hittem azzal még a szeme is kiugrik ha szivom), de a főbb indok hogy nagyon félt tőle, le kellett fogni, nagyon sirt, a végén már én is, szóval abszolut nem jött be.

Vettem elektromosat, és láss csodát, bár tovább tart, sokkal kíméletsebb, messze nem olyan zajos, nem kell 3an lefogni a gyereket stb.

Én azt mondom tartson inkább 3 perccel tovább de nem készítem ki vele annyira...


dehát ahány baba annyi féle, aki nem fél tőle, annak lehet tényleg kicsit hatékonyabb a porszívós. :)

2009. jan. 20. 18:48
Köszi a válaszokat akkor marad a jól bevált porszívos orrszívó.
2009. jan. 20. 18:45
Sogornőmék olyat vettek hát nem sziv annyira mint a porszivos nekünk porszivos orrszivonk van az szuper bár hangos de hip-hop kiszivja és utána szabadon lélegezhetnek a gyerekek.Láttam mikor sogornőm szivta kislánya orrát én addig 3x végeztem volna a porszivossal.De kinek melyik válik be bár az elektromos drágább sokkal!
7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Cadence)
2009. jan. 20. 18:36
Én éjszaka is orrszívózom! Még mindig jobb egy kis zajt elviselni, mint hogy arcüreggyulladása legyen!
2009. jan. 20. 18:34
Nekem a legegyszerűbb húzogatós volt jó. Pedig megvettük az Aventet...
2009. jan. 20. 18:33
Szia!Én vettem elektromosat is a kézi- ill.a porszívós orrszívó mellé.Nekem nem vált be az elektromos(zajos!!!ahhoz képest,hogy úgy hírdetik hangtalan...,+nem szív annyira mint a porszívós.Szerintem nem érdemes megvenni.
4. ee8583e1f3 (válaszként erre: 3. - Cadence)
2009. jan. 20. 18:31

szia!


Anno Én is vettem egyet épp azért amit Te írtál, éjszakára! De semmit nem ér, így vissza is vittem, a szívó hatása egyenlő a nullával! Ne költs rá! A porszívós a legjobb! Ha nagyon folyik az orra leszívhatod azzal is tuti visszaalszik utána a gyerek, még könnyebben, hisz tiszta lesz az orrjárat! Én is így csináltam! Jó egészséget!!

2009. jan. 20. 18:26
Szerintem a porszívos orrszívó nagyon jó nekünk bevált.De az érdekelne hogy érdemes-e mellé egy elektromosat venni hogy ha megyünk valahova kéznél legyen vagy akár éjszaka is(ne kelljen zajongani a porszívoval).Ki lehet vele szivni rendesen a kicsik orrát??
2009. jan. 20. 18:24
NEM! Nem ér annyit, mint a porszívós!
2009. jan. 20. 18:23
Érdemes venni elektromos orrszívót?Őszintén!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook