Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elegem van már a tehetségkutatókból. fórum

Elegem van már a tehetségkutatókból. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
nov. 20. 03:05
nem muszaj tv-t nezni!
nov. 19. 09:42
Akkor ne nézd. A tv-t se kötelező bekapcsolni. Annyi végtelen lehetőség van már az interneten az igényes szórakozásra...
53. Channa* (válaszként erre: 49. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 19. 09:41

Általában, megnézem/belenézek a műsorba, amiben szerepel. Ázsia Expresszből a reklámokat láttam.

Mindig megállapítom, hogy ebbe a műsorba is normális volt, azaz nem ciki;)

52. globus (válaszként erre: 47. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 19. 09:40
Én a Ninja Warriort szeretem. Mostanában ismétlik valamelyik csatornán, késő este.
51. Channa* (válaszként erre: 42. - Gyöngy:))
nov. 19. 09:38
Igen, néztem;)
nov. 19. 09:23
Nekem is🤣
49. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 33. - Channa*)
nov. 19. 08:45

Hát, ha mondod, hogy azt sem nézted, akkor elhiszem.

Én biztos, hogy nem tudnám megállni, hogy ne nézzem, ha ilyen műsorban szerepelne valaki, akit ismerek, közel áll hozzám, barátom, stb. Néhány ilyen műsor nagyon jó az emberismerethez. A szereplők megmutatják a valódi arcukat.

Egyébként pont abban a műsorban szimpi volt Peti és Milán is.


Ja, és jól táncol a tinik kedvence. Akár nyerhetnek is.

48. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 35. - Timycat)
nov. 19. 08:38
Erről van szó. Én sem értem.
47. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 28. - Tien)
nov. 19. 08:37
Az Exatlont én is néztem. Majdnem mindig.
46. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 37. - Globus)
nov. 19. 08:36

Igen, ez igaz. Akár akarom nézni, akár nem, a beharangozó műsorok során már ízelítőt kapok. Aztán eldöntöm, hogy nézem-e vagy elég, amit innen-onnan a képembe nyomnak.

Így voltam a Nagy Ő-vel is. Annyit foglalkoztak már Jákobbal, hogy éreztem, hogy valami készül vele kapcsolatban. Hát, készült is. 😀 De miéééért?!

45. Banános Zselé (válaszként erre: 19. - Channa*)
nov. 19. 00:25
A kőgazdag fiatalok azért indult hogy bemutatsák gazdagok életet, de van szegény réteg ezért van Újratervezés
44. Banános Zselé (válaszként erre: 43. - Banános Zselé)
nov. 19. 00:21
sztornó
43. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 19. 00:20
már bocs de ezek, nem is tehetségkutató műsorok
42. gyöngy:) (válaszként erre: 33. - Channa*)
nov. 18. 19:51
Épp most volt:)
41. globus (válaszként erre: 40. - Utolsó betyár)
nov. 18. 19:47
Nekem a Kémek a Sasfészekben.
40. Utolsó betyár (válaszként erre: 36. - Channa*)
nov. 18. 19:42
Nekem nincs gondom a régebbi filmekkel. Máig nagy kedvencem a Vissza a jövőbe, a Csillagok háborúja ( 4-6 rész) illetve az Ómen amiben Gregory Peck a főszereplő.
39. birebora (válaszként erre: 29. - Utolsó betyár)
nov. 18. 19:42
Ezt gondolom én is. Minden részét ismerem.
38. Utolsó betyár (válaszként erre: 34. - Globus)
nov. 18. 19:39
Így hírtelen nem tudom melyik rész az. Ha fiatalabb, akkor minden bizonnyal régebbi.
37. globus (válaszként erre: 21. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 18. 19:36

Az elkerülhetetlen, hogy egyáltalán ne tudjon róla valaki,hiszen bármi mást néz, a reklámok elébe tolulnak.

Nekem a szappanoperák mind munkaidőre esnek, így pingom sincs, mik mennek. Szegény anyu próbálta hétvégente összefoglalni, hiába mondtam, hogy ne erőlködjön, tényleg a címét sem tudom 🙂

Most leginkább úgy zajlik, hogy férjem valamit néz, én ölébe rakom a lábam, amíg masszírozza, elviselem az adott csatornát. Szolgálatban van a távirányító rendesen.

36. Channa* (válaszként erre: 29. - Utolsó betyár)
nov. 18. 19:30

Értem amit írsz! Gyerekként én is alig vártam ezt a filmet, de már nagyon archív számomra;)


És a régi nagy kedvenc filmekre is így gondolok, pl. a pusztító. Na jó, megnézem azt is, ha megy a TV-ben:DDD

De Colombo már nem köt le...

35. timycat (válaszként erre: 23. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 18. 19:28
Nekem volt már több ismerős ilyenekben, nézni továbbra sem néztük, csak fogtuk a fejünket látatlanul, hogy a facért röhögteti ki magát, pénzre nem volt rászorulva egyik sem.
34. globus (válaszként erre: 29. - Utolsó betyár)
nov. 18. 19:26
Nemrég volt olyan rész, amiben kalapot viselt, és öltönyt. Nem ballonkabátot. Az régebbi?
33. Channa* (válaszként erre: 23. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 18. 19:26

Akkor sem néztem;)

Nem azért nem nézem, mert cikinek tartom, hanem azért, mert nem érdekel, nem fogott meg, stb., a különleges szereplő sem tette vonzóvá számomra;)


A főzős műsorok egyáltalán nem érdekelnek. Én utálok főzni, a fene akarja még nézni a TV-ben, azt, ahogy kínlódnak.


Egyébként a sztárban sztárt és a sztárban sztár leszeket, illetve a dancing with the starst is nézem. Igaz, utóbbiban pont szerepel Marics:DDDD

32. tien (válaszként erre: 31. - Andi6020)
nov. 18. 19:25
☘️
31. andi6020 (válaszként erre: 30. - Tien)
nov. 18. 19:23

2021 Karácsonyától 2022 április közepéig volt napi kajám a guba.


Hát ja. A különböző bélbajaim lettek (mondjuk nem a gubától), de nem ehettem, mostanában meg nem is jut eszembe.

30. tien (válaszként erre: 26. - Andi6020)
nov. 18. 19:18

Emlékszem,volt hogy naponta ettél mákosgubát.


Remélem nem véglegesen vagy "letiltva"róla.

29. Utolsó betyár (válaszként erre: 19. - Channa*)
nov. 18. 19:15

Szerintem a Columbo egy szinte megunhatatlan sorozat. Főleg a 70-e, 80-as években készült részek.

Számomra lenyűgöző, ahogy megoldja az eseteit, ráadásul úgy, hogy az elkövető bármit csinál nem tudja kihozni a sodrából. Sőt, ő alázkodik meg majdnem minden esetben. Persze ez csak színjáték az ő részéről is, mégis tanitanivaló, ahogy dolgozik.

28. tien (válaszként erre: 21. - Smaragdzöld 🐉)
nov. 18. 19:12

Miért is lenne ciki?

Az ember leginkább szórakozni ,kikapcsolódni szeretne a tv.műsorokon.


Pl.az Exatlont nagyon szerettük.

27. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 19:11

Hál Istennek nem kötelező nézni, sőt tv-t sem kötelező.


Ha férjem nem lenne sportcsatorna megszállott, nem lenne tv előfizetésünk.

26. andi6020 (válaszként erre: 25. - Tien)
nov. 18. 19:07

Dehogy vagy genya. :D

De amúgy nem. Egyiptomban októberben voltam, gubát viszont nem is tudom mikor ettem utoljára.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook