Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elegem van már a tehetségkutatókból. fórum

Elegem van már a tehetségkutatókból. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
25. tien (válaszként erre: 22. - Andi6020)
nov. 18. 18:57
Mint a mákosguba.(de genya vagyok bocs.)
24. gyöngy:) (válaszként erre: 19. - Channa*)
nov. 18. 18:56

Columbora szerintem még igény van.

Ennek a sorozatnak külön pszichológiája van, hogy miért ültet le a mai napig egy 70-es évekbeli sorozat annyi embert, ráadásul úgy, hogy egy adott részt már többször is láthattunk. Valamiért ez egy sikertörténet, az okosok biztos el tudnák magyarázni, hogy mi a titka.


Értem azért mire gondolsz, de ez nemcsak egy 'jó lesz ez nekünk' dolog, hanem ez összefüggésben van azzal, hogy sok embernek nincs is más lehetősége, mint a gagyibb élelmiszerek, rosszabb minőségű termékek megvásárlása.

Én se nézek mexikói szappanoperákat, de úgy gondolom, hogy vannak sokan, akiknek igényük van rá vagy szeretik ezt a műfajt.

23. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 18:44

Azért azt elárulod, hogy amikor Marics Peti is szerepelt az Ázsiában, akkor is ugyanez volt a véleményed, mint amit a 3. hsz-ben írtál?

Vagy az kivételes adás volt? Az szórakoztató volt? Arra volt igény(ed)? Az is főműsoridőben ment. Vagy azt sem nézted? Már csak Marics miatt kérdezem, akivel - tudom, hogy elfogult vagy. Te írtad korábban. 🙂


Tényleg érdekel. Más a műsor megítélése, ha az embernek van személyes ismerőse a szereplők között?

Van itt még valaki, aki korábban írt arról, hogy a keresztlánya szerepel az egyik reality műsorban.

Csak ezért kérdezem. Az elfogultság miatt más a vélemény? Más a nézettség? Vagy ilyenkor csak azt a műsort nézi az illető, amiben valakije szerepel? Lehet akár ismerős, családtag, barát, stb...

22. andi6020 (válaszként erre: 20. - Tien)
nov. 18. 18:40
Egyiptom az állandó, azt ki nem hagynám ;)
21. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
nov. 18. 18:28

Én is bele-bele nézek az e fajta műsorokba. Egyáltalán nem tartom cikinek.

Ismerek több embert, aki nem vállalja fel, hogy néz ilyen műsorokat, pedig dehogynem néz, csak tart néhány ember véleményétől, akik szerint ilyen műsorokat nézni ultra gáz. Hát szerintem meg egyáltalán nem az.

20. tien (válaszként erre: 17. - Andi6020)
nov. 18. 18:14
Mi lesz Egyiptommal?😉
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
nov. 18. 18:11

Ha rossz szót használok, akkor bocs!

Biztos vannak benne szép tájak, de közben olyan feladatok is, amik nekem nem jönnek be.


A kőgazdag fiatalok is milyen volt? Én csak bemutatót láttam, de azok inkább hatalmas tahók voltak, mint kőgazdagok.


És azért népbutítás, mert sokan elhiszik, hogy pl. ezek a fiataloknak sem nevezhető statiszták, gazdagok.


Az ilyen műsorok arra jók, hogy ne figyeljünk a nagy problémákra, ne beszéljünk azokról.


Egyébként a régi és ingyen adott filmekről is azt gondolom, hogy nincs rá kereslet, de jó lesz az nekünk, pl. Colombo és a sok török, mexikói, stb. sorozat, ahogy a gagyibb élelmiszerek, a rossz minőségű kozmetikai és tisztítószerek és a jelenleg rendelkezésre álló eü.


Még, hogy nincs Magyarországon eutanázia!

Hát van....

18. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 17:29

Az érdekelne, hogy egy Ázsia expresszről miért gondolod azt, hogy népbutítás. Tök jó legalább ilyen szinten is közelebbről megismerni egy idegen országot, városait, az emberek viselkedését, kultúrát, szokásokat, ételeket.

Egy plusz ismeret, ami által több vagy.

17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Tien)
nov. 18. 17:21
Az Ázsia expresszben meg tök szép tájak vannak. Guatemala nagyon tetszik, biztosan lesz oda egy utazásom.
16. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 16:57
Már nem nézem a tehetségkutatókat, mert nem a tehetségekről szólnak, hanem az egyre idétlenebb, hangosabb, magamutogató zsűriről. Rettenetes ahogy ordibálak, egymásra licitálnak a baromságaikkal és ami fájdalmas ebbe beszállt a mi világhírű operaénekesünk is. ...hát van az a pénz...
15. tien (válaszként erre: 14. - Andi6020)
nov. 18. 16:54

Mi Nyerő páros függők vagyunk.

Valakiket "megszeretünk ",és végig nekik drukkolunk.

Rendesen hiányzik ,hogy vége lett.

14. andi6020 (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 16:33

Hát valami igény tuti van ezekre, mert én a nagyját imádom. Ázsia, Nyerő páros, Survivor, Párharc, Farm Vip, rendesen meg kell szervezni, hogy mit mikor nézzek. Illetve már nem sajnos, ma Survivornak meg az Ázsiának vége. :( Bánatos is vagyok.

Tehetségkutatókat viszont nem nézek.

13. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 15:39
Én nem is nézem! 🛑
nov. 18. 15:34

Nem nézem őket.

Viszont egy romantikus filmre jó szoktam lenni az Izaura tv-n, hétvégente most hogy több időm van.

nov. 18. 13:47

Nem kell nézni.

Ennyi.

nov. 18. 13:12
Ne nézd.
nov. 18. 12:40
én a Sztárban sztár leszeket imádom vannak benne tehetséges emberek
8. Enissa (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 12:34
Ha nem lenne igény, nem adnák le. A nézettséget nagyon kontrollálják. Szomszédomnak 4 diplomája van, és rohan nézni ezeket a faxságokat.
7. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 11:20
én sem akarom elhinni,mert szerintem unalmasak,érdektelenek.
6. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
nov. 18. 11:19
sosem nézem.mondjuk a helyszínelők,meg a krimik a gyöngém.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 11:17

Sosem néztem ezeket a műsorokat. A valóságsókat sem, a beköltözőseket sem.

Egyszerűen nem köt le az a sok művi, megrendezett hiszti ami ezekben zajlik.

Van online tévéműsor és ott válogatom ki, hogy mit akarok nézni. Vagy más forrásból engem érdeklő filmeket, sorozatokat nézek - reklám nélkül.

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Channa*)
nov. 18. 10:35

Tudom, ezek nem tehetségkutatók, hanem valóságsók;)


De inkább egy sztárban sztár, mint ezek.

nov. 18. 10:34

Én se nézem a legtöbbet, azaz elkapcsolom, nem kapcsolok oda, stb., de engem is zavar, hogy fő műsoridőben survivor, párcsata, Ázsia expressz, főzős műsorok és társaik vannak.


Egyszerűen nem hiszem el, hogy erre van igény, és azt sem, hogy ezek szórakoztatóak bárkinek is.

Megy a népbutítás rendesen a média részéről.

nov. 18. 10:22
Nálam erre van a távkapcsoló, nem nézem ezeket, de felőlem, ha igény van rá, hát nézzék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook