Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van a férjem viselkedéséből, ugye nem normális dolog, amit tesz? fórum

Elegem van a férjem viselkedéséből, ugye nem normális dolog, amit tesz? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Dzseki
2009. márc. 10. 13:50

Nem normális dolog a hajigálás egy veszekedés közben. Főleg férfi részéről nem, de nőtől sem okés.

Viszont kiscsirkével egyetértek abban, hogy vannak olyan emberek akik egyszerűen "igénylik" hogy olyan legyen a párjuk amilyen. Adott esetben durva, erőszakos, asszonyverős.

És az ilyeneken nem lehet segíteni, mert nem is tudatos ez náluk.

Mondjuk a topicindítónál nem ez az eset áll fenn.

Szóval húzzon el attól a fickótól de gyorsan, mert nem lesz jobb, csak egyre rosszabb!

2009. márc. 10. 13:02
Mielőtt még a gyereked is kap ilyen "repülő tárgyakat" lépj az ügyben, a te dolgod megvédeni őt ettől.
30. a445f073a9 (válaszként erre: 29. - Évi75)
2008. nov. 17. 07:55
Jó, majd benézek. Tudod én azt tapasztaltam, hogy itt vagy superman a nők pasija, vagy egy utolsó tróger. Középút nincs. Valami oknál fogva hajlamosak vagytok ti nők a végletekre nagy általánosságban.
29. évi75 (válaszként erre: 28. - A445f073a9)
2008. nov. 16. 19:14

Kedves izéé!


kukkants be az Apák gyeden című topikba!!! ott épp a férfiak dícsérete megy!!!szóval mi nők nem csak szidni tudjuk a pasikat!

és ez a forum sem arról szolt!

28. a445f073a9 (válaszként erre: 27. - Évi75)
2008. nov. 15. 20:19
Igen? Akkor biztos csak én értettem félre ami itt a hsz-ek többségében olvasható. Elnézést, és további kellemes pasiszidást.
27. évi75 (válaszként erre: 26. - A445f073a9)
2008. nov. 15. 20:03

bocsi, de ez nem pais szidó forum, inkább csak tanácsot kért valaki.

vannak agressziv nők is, csak róluk ritkábban lehet értesülni.

de az agresszió egyik nemnél sem jó dolog!

2008. nov. 13. 15:57
Hé, még egy pasi szidós fórum! Király!!!
25. kiscsirke (válaszként erre: 19. - Csutkababa)
2008. nov. 13. 14:48

Jó, de olvasd vissza amit írtál. Szegénynek először milyen benyomása lehetett? Én nem akartam támadni, csak szerintem nem erre volt szüksége. Szóval szerintem aki akar írni ide, ne ilyen formában. Látod Te is letudtad volna azt írni amit most írtál, máris jobban hangzik. Mármint az írásmód. Nem pedig az sajnos ami veled is történt.

És ha a kérdés buta volt, akkor ne haragudj, de az is buta dolog volt, hogy lebutáztad, mert mint írtam, egyértelmű, hogy nem ez volt a kérdés, ez csak egy vészhívó mondat volt részéről szerintem.

Tényleg nem akarlak bántani.

24. évi75
2008. nov. 13. 12:36

A problémákat nem oldja meg, ha az ember nem tud magán uralkodni. És mit tanul az a szegény kisgyerek? Mi zajlik le olyankor a kis lelkében?

ezt is nézd!

23. évi75 (válaszként erre: 17. - D9075e6b48)
2008. nov. 13. 12:28

"de mindig szól előtte,hogy mostmár hadjam abba az idegesítést"

ezt nem tudom elfogadni. az ember attól válik el az állattól, hogy tudja kontrolálni az indulatait (sok minden másban is elválik ez csak egy pl.)

nem hiszem el, hogy mi nők ennyire ki tudjuk a férfiakat hozni a sodrukból, hogy az ilyen viselkedés a megfelelő viselkedési mód.

családon belüli erőszak, testi sértés: hallottál már több olyat, hogy a nők verik a férjüket?

mi nők miért tudunk viselkedni?

nem, én nem hiszem, hogy bárki is megérdemli, vagy kiprovokálja,hogy verjék, vagy dobálják.

az én apukám is verte, bántotta nayut. nem kívánom senkinek, hogy átélje, és csak durvulnak az ilyen helyzetek!

engem is vert az első férjem, pedig csak annyit kérdeztem például, hogy mire ment el a fizetésem, amit ő osztott be.gyorsan válás is volt.

22. KIRA7
2008. nov. 13. 11:23
Szerintem egy párterápia beleférne.Gondolom te is teszel azért,hogy kihozd belőle a vadállatot.Nem?
21. 52d67c6df3 (válaszként erre: 20. - D9075e6b48)
2008. nov. 13. 11:12

Változhat, de csak ha ő is akarja.

Külső erőltetésre nem fog. Beszélni kell vele, hogy belássa, mennyire nem normális amit csinál, és akkor ha tényleg belátta, szerintem meg tud változni.

2008. nov. 13. 11:08
Na igen abban az egyben biztos lehetsz, hogy megváltozni soha nem fog.
19. csutkababa (válaszként erre: 11. - Kiscsirke)
2008. nov. 13. 11:03

en nem azt irtam, hogy o milyen buta, csak a kerdes tartom butasagnak, mert ez nem normalis amit a ferje csinal.

en egyenes ember vagyok,es mindig megmondom a velemenyem kerek perec.

azt is irtam, sajnalom,hogy ilyen a ferje.

azt meg tudom,hogy en azert valtam el az enyemtol, mert engem is dobalt a falhoz,nem csak hozzam dobalt dolgokat,

es akar hanyszor megigerte, hogy soha tobbe nem bant,az a soha tobbe csak 3 hetig tartott maximum.

most lehet tamadni megint ezert amit irtam

18. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Iyaye)
2008. nov. 13. 10:53
Költözz el, remélem megoldható!
2008. nov. 13. 10:51

Hát az én férjemnek is van ilyen hajlama, de mindig szól előtte,hogy mostmár hadjam abba az idegesítést én persze nem mindig tudom abbahagyni és ilyenkor ami a kezébe van repül.

És sajnos már a nagyobbik gyerekhez is repül..., persze őt én védem ahogy tudom. De ezt csak ha kiprovokáljuk akkor. Kínjában nem tud mást csinálni... Sajnos. De nem mindennapos ritka, viszont ha nem te vagy a hibás hát lehet hogy lépned kellene. Elköltözni, vagy megbeszélni,ha szeret talán ez is működhet.

16. 10d89b51ea (válaszként erre: 1. - Iyaye)
2008. nov. 13. 10:45
nemigen élnék egy percet sem vele.
2008. nov. 13. 10:34
Ne haragudj,hogy ezt kell,hogy mondjam a férjednek orvosi segítségre lenne szüksége,mert ez nem normális dolog,és jobb elöbb megfogni a dolgot,nehogy később mégjobban elfajuljon a durvasága. Egyáltalán nem normális dolog amit csinál.Küld el őt valamilyen tanácsadásra mondjuk pszihológushoz.Ha nem kezelteti magát akkor hidd el,hogy sokkal rosszabb lesz a helyzet,mint most,és renmélem te sem akarod,hogy a gyerek elött tegye meg azt amit tesz.Én nem olvasom el a mások véleményét amikor leírom az enyémet csak utánna de azt sem mindig csak a kérdező levelét olvasom el. Van már némi tapasztalatom az éltről mivel 52 éves vagyok és családos. Ird meg,hogy mit döntöttél légyszives Szia és vigyázzatok magatokra.
2008. nov. 13. 10:32
semiképpen nem az,de ezt Te is tudod...most lépned kell,mert késöbb durvább lesz!ha érzi rajtad,hogy nem mersz lépni,nem véded az igazad,akkor kihasználja majd.hidd el,nem jó ez így,nagyon...
2008. nov. 13. 10:30

Egyébként meg ez csak egy álkérdés volt szerintem.

Teljesen más volt a céálja vele, minthogy megtudja, hogy normális dolog-e ez. Ez egyértelmű.

12. kiscsirke (válaszként erre: 11. - Kiscsirke)
2008. nov. 13. 10:28
Én meg nem tudok írni, tudom. Azt akartam írni, hogy vannak itt okos és empatikus...
2008. nov. 13. 10:27

Hát ez marha jó, vannak is okos, empazikus emberek. Szegény segítséget kér, erre még le is tolják milyen buta. Kiváncsi lennél mit tenne bárki hasonló helyzetben.

Szerintem még most ülj le vele beszélni, ha nem változik a helyzet, lépj, hagyd ott, mert innentől csak durvább lesz. Ez mindig így van. Egy férfi ne bántson egy nőt, egy gyáva féreg az ilyen, és ami a legfontosabb, az ilyen férfinek elsősorban magával van gondja, amin nem nagyon lehet segíteni. Egy szerelem sem ér annyit, hogy hagyd magad bántalmazni.

10. madul
2008. nov. 13. 10:23
Ne bántsátok már! Lehet hogy csak megerősítést és együttérzést vár. Egyébként nem normális dolog.
2008. nov. 13. 10:17
hááát egyáltalán nem.
2008. nov. 13. 10:15

hat szerinted normalis????

ha magadtol nem erzed, hogy ez normalis e vagy sem, es ezt forumba kell kiirni, akkor lehet hoyg neked ez megfelel.

sajnallak amiert ilyena ferjed, de ez buta kerdes volt, mert termeszetesen ez nem normalis viselkedes.

2008. nov. 13. 10:10

le kellene ülni Vele először is és elmagyarázni,ha így folytatja,elhagyod

a sarkadra kell állni MOST ,mert ha hagyod mást is csinálni fog

2008. nov. 13. 10:08
nem
5. lufi
2008. nov. 13. 10:06
Ez csak rosszabb lesz. Szerintem lépned kellene.
2008. nov. 13. 10:00
Nem normális! Vigyázz nagyon, elképzelehető, hogy csak rosszabb lesz a helyzet. El tudsz költözni?
2008. nov. 13. 09:59
Nem normális.Tenned kéne ezzel gyorsan valamit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook