Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárultak fórum

Elárultak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elárultak

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2010. aug. 10. 20:58
ez a megcsalás csak a hab volt a tortán mert ha elmesélném az elmúlt éveinket tiszta hülyének néznétek amiért ma is vele vagyok...
305. 40163fd81d (válaszként erre: 304. - Pékkislány)
2010. aug. 10. 20:58

....ájjáj....én úgy értettem a kérdést ,te viselkedtél-e nőként,feleségként ,vagy minden idődet az anyaszerep kötötte le...


Nem kell válaszolnod...

304. Pékkislány (válaszként erre: 303. - 40163fd81d)
2010. aug. 10. 20:55
csak anya!!!! semmi más csak a gyerek,semmi szeretet töle,egy szép szó akármi,hogy érezzem érek valamit....
303. 40163fd81d (válaszként erre: 301. - Pékkislány)
2010. aug. 10. 20:51

"12 éve a legszebb éveimet anyaként éltem le és ez nem is lenne baj ha ö legalább néha nöként nézett volna rám"


Ez kissé ellentmondásos.....nézhetett volna rád nőként is?Nő is voltál néha?...vagy csak anya?

302. Pékkislány (válaszként erre: 27. - Álomvirág1)
2010. aug. 10. 20:49
pedálozik és idegesit rettenetesen igérget,de azért a telefonja néma mindig a zsebben még most is elmarad igazolatlanul...ááááá ez már sok nekem....
301. Pékkislány (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2010. aug. 10. 20:44
tényleg nem tudom szeretem vagy csak megszokás és gyámoltalanság amit csinálok,vele vagyok 12 éve a legszebb éveimet anyaként éltem le és ez nem is lenne baj ha ö legalább néha nöként nézett volna rám.Én csak eszköze voltam észre sem vett amig nem volt munkahelyem.Most amikor érzi,hogy én is érzö emberi lény vagyok szeretne kedveskedni de már nem tudok ugy nézni rá mint valamikor...hosszú mese ez és nagyon cifra....
300. Pékkislány (válaszként erre: 11. - Fgh34)
2010. aug. 10. 20:37
Köszönöm....még most sem látok tisztán.Bolyongok és várom azt a belsö sugallatot ami lehet sosem jön el....már nem is fáj....átnézek rajta mintha nem is létezne csak gyáva vagyok és nem merek lépni....
299. 29a57c5965 (válaszként erre: 254. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 20:37
Hát,igen! Ezen minden maximalista Anya átesik:-)...Tudom:amikor gügyögve gondolkodsz már,amikor minden dolgot legalább 2x meg kell csinálni,mert tuti,hogy pont a kitakarított helyen szóródik-ömlik ki valami....az egésznapi várakozás a Társra,és Ő mesél és egy kicsit irigykedünk ,és mi nem tudunk miről mesélni....mert elfáradtunk és nem érezzük kivánatosnak magunkat,de azt tudjuk,hogy a sex fontos,mert.....és a fejünkre borul a sok megoldatlan probléma,és az érzéseink,az emlékeink.....Nincsenek ikreim /pedig úgy vágytam/,2 gyermekem van,100%anyuka,38 éves és életemben nem éreztem ennyire szexinek magam!...hidd el,elmúlik ez az időszak és nevetni fogsz a mostani problémákon....ez most a világod,de kitágul ez a világ!:-)Fel a fejjel!!!
298. 29a57c5965 (válaszként erre: 286. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 20:19
Szerintem nem egészen ezt mondta Bubu99.....Mindenkit meg lehet sérteni!De nem csak akkor sértődünk,amikor sértenek,hanem egy elnyomot önismeret hiány miatt is "fájdikálunk"....és mi NŐK ezt gyakrabban tesszük ,mint a Férfiak....Sokan feláldozzuk magunkat a házasság oltárán,csak az már nem házasság! Két szabad ember tud szövetséget kötni...nincs garancia!!! Fejest ugrunk a bizonytalanba és később követeljük a garanciát! Ha szeret nem bántani akar,de ha betalál az sértő is ,és fáj is....Én élem:fájok ,sértődöm,haragszom,.....jó esetben ,legalább utólag magamba nézek! Néha kiröhögöm magam és többször sírok magamon! A Társunk ugyanezt megteszi....és Ő sem a közös sírást ,kinevetést választja! /Pedig:a legszebb öröm,a kár öröm?!/...Állandóan változunk és egyre tágasabb a látókörünk,fejlődni is kell hozzá,ez időbe telik!
297. Pahet a vadász (válaszként erre: 296. - F758a7200f)
2010. aug. 10. 16:58

igen, meg lehet és szuper hogy ez nálatok így működik :)

Csak gratulálni tudok hozzá :)

296. f758a7200f (válaszként erre: 295. - Pahet a vadász)
2010. aug. 10. 16:51
Nem, nem cserélném, de valószínű azért is nem, mert tényleg körül vagyok véve hozzám hasonló anyukákkal, és ez nagyon megkönnyíti a hozzáállást, mert nem vagyok egyedül aki futkározik a csemetéi után, hanem mondjuk az egész banda, amíg az anyák esznek, addig az apák futkároznak, utána csere:DDD Hetente egyszer kibírják nem? És még véletlenül sem utasítom vissza, ha anyós vagy a férjem azt mondják, hogy pár órát tartják a gyerekeket! Vagy megegyezünk barátnő anyukákkal, hogy tartjuk az övékét is, pl szülinapokon stb. így el-el szaladunk kozmetikushoz stb. Meg lehet oldani:D
295. Pahet a vadász (válaszként erre: 294. - F758a7200f)
2010. aug. 10. 16:41

:)

de nem cserélnéd el semmire :)

igen, ez a legszebb dolog :) (ez is:)

294. f758a7200f (válaszként erre: 292. - Pahet a vadász)
2010. aug. 10. 16:32

Hát persze, nekem kb 8 éve ez a program:DDDDDDD


Hétközben anyukás programok, mert az apák dolgoznak, hétvégén meg családos progik, tudnád micsoda társaság!!! Főleg mikor az összes gyerek egyszerre üvölt:DDDDDDDDDDD De hát ez az élet rendje (ez is)

293. f758a7200f (válaszként erre: 290. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 16:29
Ha felajánlja, hogy lehet egy csajos napod, szerintem megéri akkor is, ha másnap nem leszel a toppon:) Ne zárkózz már annyira be, ha van rá lehetőséged, mert ő ajánlja fel, ne utasítsd már vissza...Vagy ha visszautasítod, utána nem éri meg siránkozni (ezt nem sértegetésként mondom, nehogy félreértsd:D)
292. Pahet a vadász (válaszként erre: 290. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 16:28

értem :)

pedig jót tenne ha egy kicsit barátnőzhetnél :)

mondjuk hétvégén pár órára napközben :)


vagy hallottam már olyat is, hogy az anyukák összejárnak a gyerekekkel, nagy közös babavigyázás, beszélgetés :)

van nálatok erre lehetőség?

291. f758a7200f (válaszként erre: 282. - Pékkislány)
2010. aug. 10. 16:26

Na végre:DDDD


Remélem, most kicsit már megnyugodtál, gondold át még egyszer az egészet, aztán te látod igazán, hogy mi menthető, mi nem:)

290. 94786a70d9 (válaszként erre: 288. - Pahet a vadász)
2010. aug. 10. 16:25
Általában apuka vásárol be, havonta egyszer van annyi segítségünk, hogy be tudjunk nagy bevásárolni és egyszer anyunál alszanak a lányok, hogy egy kicsit kiszakadjunk a mindennapokból és legyen időnk egymásra. Akkor feltöltődök elég rendesen és utána bírom sokáig, de valamikor egy kicsit nehéznek érzem, hisz már nem úgy élek én, hogy gondolok egyet és elmegyek strandolni a barátnőkkel (apuka ezt megteheti, meg szoktam neki engedni ,mert dolgozik is és segít nekem, a legtöbb szabad idejét velünk tölti, tehát megengedem) Viszont fordítva már nem működne, pedig ő is benne lenne, de én nem akarok félkómásan másnap gyerekekkel játszani, a toppon akarok lenni mellettük.
2010. aug. 10. 16:18
De, rendben vannak az érzéseim és ez a fórum sem rólam szól. Volt nekem is olyan kapcsolatom,ahol megcsaltak, tudom miről beszélek,azért mertem beleszólni és tanácsot adni. beszélgetés végett írogatok ide, felvenni a külvilággal a kapcsolatot, de ettől függetlenül az érzelmeim rendben vannak és ha voltak is problémáink,mi meg tudtuk beszélni. Nem tudom te miből gondoltad, hogy nekem valami érzelmi problémám van, abból mert ide írtam. Volt is, lesz is nehéz helyzet az életemben, jelenleg nincs.De a tapasztalatokat meg lehet osztani. A jogos sértődés akkor van, ha valakinek belegázolnak a lelkébe és ez bármivel megteheti bárki. És ha nem kérnek bocsánatot őszintén,akkor marad is a sértődés. Nehogy már a megsértőnek legyenek már rendbe az érzelme, legyen az nő vagy férfi. Én úgy gondolom, te már csak azért is kötözködsz, valami bajod van a nőkkel? Nem jön össze egy kapcsolat sem, vagy a jelenlegi barátnőd állandóan megsértődik mindenen ( talán mert megsérted,nem figyelsz rá eléggé, és lehet azért sértődik meg, mert már elmondta a problémáit és nem történt változás) csak a sértődést látod ,a hátterét nem veszed észre? Változtass, ha neked ez nem jó!!!
288. Pahet a vadász (válaszként erre: 285. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 16:18

nehéz lehet az ikrekkel...

ha nagyobbak lesznek, könnyebb lesz.

Nem tudsz segítséget kérni? anyukád? anyós? Testvér? Valaki, aki tudna addig vigyázni rájuk ameddig elszaladsz ide oda?

287. a284cbe523 (válaszként erre: 286. - 94786a70d9)
2010. aug. 10. 16:05

Kedves beky! Úgy tűnik, jelen esetben neked nincsenek rendben az érzelmeid. :) És nagyon jó, minden tanácsot elhárítasz és büszkén mondod, hogy igen, de, neked könnyű, stb. Inkább azt kérdezem, hogy mit tettél annak érdekében, hogy változzanak ezek a dolgok? Mit?


Kedves beky! Milyen a jogos sértődés? Kérlek írd le, mert nem tudom...

286. 94786a70d9 (válaszként erre: 284. - A284cbe523)
2010. aug. 10. 15:47
Amikor valaki sértődik, akkor ott már nincsenek rendben az érzelmek? JA, ha valakit megsértenek és megsértődik jogosan ott vannak érzelmi problémák? Nem annál aki megsérti a másikat? Ha vérig sérti a párját akkor azt nagy szerelemből teszi? Érdekes gondolkodás.
285. 94786a70d9 (válaszként erre: 274. - A284cbe523)
2010. aug. 10. 15:43
Ki mondta azt, hogy börtön? Olyan témában legyél okos,amit tapasztaltál és ne olyanban amiről fogalmad sincs milyen érzés, csak hallottál ezt azt.Más két egykorú gyerekkel létezni, mivel még a saját lábukon nem tudnak járni lejutni egyedül 30 percbe telik. Egyedül nem tudok elmenni bevásárolni, mert ha lejutunk 30 perc alatt sincs egy olyan bolt,ahová ikres kocsival ha bejutsz a kasszánál már nem férsz ki, vagy ha kiférnél, be se tudsz menni.Ha meg megtanulnak járni akkor kétfelé szaladni is, megint csak segítség kell.Te nem tudod egy kicsit se átérezni egy élethelyzetet.Igen is monoton és nem tudok változtatni rajta egyenlőre,mert majd magától fog változni amikor majd nagyobbak lesznek és megértik, hogy elszaladni nem szabad....kb 2-3 évesen.A nő meg biztos nem neked fog panaszkodni, én is sok mindent ennek ellenére meg tudok oldani,de próbáld ki azt, hogy 1 hónapig meló után csak otthon vagy, sehova nem mész és minden nap ugyan azt csinálod, hamar unalmassá válhat, de te tudsz rajta változtatni, de én nem.És ez nem panaszkodás, és annyira bírom az ilyen okoskákat, annyira egyszerű tanácsot ad kéretlenül is,VÁLTOZTASS!, BESZÉLD MEG!. Valaki nem tud változtatni ,mert nincs lehetősége,más választása, valaki meg nem akarja megbeszélni a problémákat, vagy bele szarik.Kissé neked van csőlátásod,nem?
284. a284cbe523 (válaszként erre: 283. - 29a57c5965)
2010. aug. 10. 15:37
Nem, én is férfi vagyok. Léteznek a házassági játszmák, melyek előbb-utóbb válságba sodorják a házasságot és csak nagy szakértelemmel lehet véget vetni a játéknak, mert mind a két fél játszik. Nem tudom, hogy nálunk létezik-e terapeuta, aki ilyesmivel foglalkozik. A felek nem fogják a játszmát maguktól feladni, mert nem ismerik be. Az újra lejátszott lemez. Érzelmek. Bizony, onnan kell, kellene kilátni. Mert válságba sértődés az úr és az érzelmek elfedik a puszta valóságot, ami sokkal egyszerűbb, mint azt a felek hiszik. Amikor valaki sértődik, akkor ott már nincsenek rendben az érzelmek.
2010. aug. 10. 15:20

Úgy látom a válaszokból ,hogy kialakult a nemek harca.....Szabadgondolkodó az egyetlen férfi itt?

:-)))....Lehet,hogy /mint a valós életben/ a szavak visznek tévútra?....17 éve élek házasságban - most válságban - és azt tapasztaltam,hogy a szavak többjelentésűek,ki - milyen érzelemmel tölti fel. Elbeszélnek egymás mellett a Párok....mintha direkt sértődésre menne ki a "játék"....Pár sorban kifejteni egy gondolatot-érzést nem lehet!.....de feltételezzünk jobbat,mint ami első olvasásra lejön! :-)

2010. aug. 10. 15:14
Köszönöm mindenkinek a tanácsot és,hogy együttéreztek velem....még nem tudok dönteni da az idö mindent megold....remélem....
281. e58903e3ab (válaszként erre: 278. - Fanny30)
2010. aug. 10. 15:13
Az rajtatok múlik.
280. CsillagTM (válaszként erre: 204. - 3265084553)
2010. aug. 10. 15:12
"a férfiak gyári hibásak"?! atyaég, kicsit se sztereotipizálsz :D
279. CsillagTM (válaszként erre: 199. - F758a7200f)
2010. aug. 10. 15:11
nem, a férj okozza a nagyobb sebet...de nem fejtegetem tovább.
278. fanny30
2010. aug. 10. 15:04
remélem hogy innen csak jól alakul.
277. e58903e3ab (válaszként erre: 276. - Fanny30)
2010. aug. 10. 14:43
Ne rágd magad, a férjed dolga rendezni a saját dolgát, felnőtt ember.Ő döntött, neked egy a dolgod-szeretni.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook