Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárultak fórum

Elárultak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elárultak

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
366. Pékkislány (válaszként erre: 112. - Micimaci87)
2010. aug. 13. 12:24
Köszönöm igazán sokatmondó hozzászólás volt a tiéd. Sok nö ilyen idös korára azt sem tudja mit akar te viszont egy magabiztos,erös hölgy lehetsz aki tudja mi a helyes. Én azt vallom,hogy egyszer éljük ezt a nyamvadt életünket hát az legyen tökéletes és igaz ami igaz ez nem megy magátol!!!Most elköltözik tölem a párom probára teszem magamat és persze öt is!!!Ö volt életem igazi nagy szerelme a férfi akinek gyermeket szültem akiért mindent megtettem,de az idö és a gondok csak rontottak a kapcsolatunkon nem a zene és nem az esti elmaradozások a probléma kiváltói az alkohol is közrejátszött!!!Söt amikor napi szinten kaptam a pofonokat néha a szó szóros értelmében akkor kezdtem igazán feladni és befelé forduni....de most megtettem elküldtem és várok!Várok arra a belsö sugallatra ami talán sosem hallatja majd magát....De lesz ami lesz döntöttem MENNIE KELL!!!
365. Pékkislány (válaszként erre: 140. - Barát1)
2010. aug. 13. 12:11
Hozzászóltam és meg is köszöntem a tanácsokat az eszmefuttatásokat.Jól esö érzés ha valaki meghallgat és mindemellett meg is ért...
364. Boléna
2010. aug. 13. 10:04

ha csak megszédült volna hát,az még akár bele is férhet.

de ő hazudott,majd a mikor gyanakodni kezdtél,mindent megtett h elaltassa a gyanakvásod,h ő nyugodtan szexelhessen mással. még a csaj is elment magyarázkodni.

ne haragudj de ez tényleg nagyon durva.

szerintem ezen már nemlehet csak úgy túllépni,én ajánlanám a párterápiát,mediátort,stb. a lényg h legyen egy olyan ember aki segít nektek hatékonyan kikommunikálni a problémákat,és rájönni h mi történt? lehet h ő alapból csalfa? vagy benned van a hiba?

jobb ezt mihamarabb tisztázni,h tisztán láss és megtudd mi az igazság és neked mi a legjobb.


drukkolok!

2010. aug. 12. 12:55
Jobb lett volna,ha senki nem nyer,hanem egy jó kis tapasztalat csere,amiből az ember tanulhat is.Biztos van olyan téma, amiben egyet értünk,a te hozzá szólásaidban is van nagyon sok okos gondolat,amit ha minden ember megfogadna szebb lenne a világ. Csak sajnos vannak olyan emberek,akik bele sz...nak :)
2010. aug. 12. 11:52
Kedves beky! Nyertél, tiéd az utolsó szó! :)
2010. aug. 12. 10:48

Minden vitát félre téve és vissza kanyarodva a történetre, hogy elárultak. Lehet ennek több oka is, hogy hol lett elcseszve dolog.


Az embereknek van egy én korszakuk,ha megismerkedünk valakivel, jön a mi korszak,ha jönnek a gyerekek, lesz az Ő-Ők korszak.


Probléma a nőknél,hogy egyes anyák annyira belefordulnak a gyerekbe,hogy tényleg elhanyagolják a férjüket és magukat is.


Probléma a férfinál,ha jön a gyerek nem tud a helyzettel mit kezdeni, ha akar tud és részt vesz a gyerek gondozásába és segít a nőnek.Amelyik férfi azt mondja, hogy ő nem tud bánni a gyerekekkel,az nem is akar, neki fontosabb az én és nő fejéhez vágja,hogy vele már nem is foglalkozik. De ha a férfi lenne a nőnek az első,akkor ki fog a gyerekkel foglalkozni.Sok fele nem lehet szakadni.


A helyes az,ha mind a két fél kiveszi a részét a gyereknevelésben , segítik egymás munkáját és akkor marad egymásra is idő.Ha nem ,akkor jön a megcsalás és a szemrehányások...Viszont valaki akar ezen változtatni és meg akarja beszélni és van aki nem akar se változtatni és a beszélgetés 2 perc után kimegy a fejéből,mert nem érdekli.


Megcsalásnak is lehet több oka. Ha a nő tényleg van csak a gyerekkel és nem érdekli a férfi hogyléte. Férfiak esetében pedig nem érdekli a család hogyléte, nem segít,az asszony fáradt, nyűgös gondterhelt és persze,hogy nem marad energiája a férfira.Ilyenkor a férfiak mondják,hogy nem törődsz velem, első esetben jogosan,második esetben jogtalanul.


Ha a nő sem érzi már a törődést sokan a gyerekek miatt feláldozzák a továbblépési lehetőségüket és a boldogságukat.Esetleg tartanak ebben az esetben szeretőt,a férfiaknál is ugyan ez a lehetőség. Érzelmileg a családjához, feleségéhez kötődik, viszont szexuálisan nem kapja meg az elegendő törődést.


És van úgy, hogy minden rendben ment és mégis jön egy elsöprő szerelem,ami miatt menni kell.


A szerelem érzése nem örök,a szereteté igen.


A történet esetében szerintem nem a szeretet és a szerelem hiánya van meg, de ezt nekik kell megbeszélni,hogy tudnak e így élni vagy sem. A férfi lehet attól függetlenül félre fog menni,mert bizonyítani akar magának, hogy még mindig képes vagyok a csábításra, vagy mert az én korszaka nem teljesen múlt el és a tesztoszteron szintje is magas.


Amúgy ez még nem is az összes verzió a problémákra,tény, hogy a gyerekek születése nagy feszültséggel jár, de ez kialakul jobb esetben.

360. Pahet a vadász (válaszként erre: 359. - 94786a70d9)
2010. aug. 12. 10:39

:D

na majd akkor fagyizni megyünk :D

ott nincs semmi féle veszély :D

mármint nem kétes hírű, és kétes emberekkel teli :D

és még alkohol sem lesz :D

359. 94786a70d9 (válaszként erre: 358. - Pahet a vadász)
2010. aug. 12. 10:30
Ha bubu ott lesz akkor lehet belénk köt és megmondja a magáét.
358. Pahet a vadász (válaszként erre: 357. - 94786a70d9)
2010. aug. 12. 10:24

:D

na majd elmegyünk ketten kocsmázni :)

de nevezhetjük presszónak is :D

van egy kettő, amelyik kifejezetten szuper :) van kerthelyisége is, és még nőkkel is össze lehet futni :) nem néznek majd ki onnan minket :)

357. 94786a70d9 (válaszként erre: 356. - A284cbe523)
2010. aug. 12. 09:38
Talán mert utólag kiderült, hogy kétes hírű. Ja, miért te fény korodban könyvtárba voltál, szerinted a fiatalok,köztük a nők nem ülnek be néha meginni valamit valahol, nevezhetjük kocsmának , presszónak, kávézónak. Vannak kultúrált kocsmák is.Akkor pont nem oda mentem szórakozni. Lehet elcsesztem ott a nőiességem, hogy nem hímeztem 19 évesen otthon hétvégén.Itt már nem csak engem nézel le,hanem az összes olyan nőt,aki el mer menni egy kib...szot helyre valamit meginni.Ebbe a két mondatba nincs ellentmondás, én leírtam a történetemet, te megaláztál női mivoltomban mert én mit kerestem ott nő létemre. Igen volt is és lesz is, hogy el fogok menni szórakozni és akkor be fogok ülni egy kocsmába,ahol más nők is lesznek, egy kultúrált helyre.Akkor nem úgy sikerült nekem. Inkább arról beszélj, hogy miért támadnak meg téged az emberek, a naplódban leírnak, hogy beléd kötnek és hogy tenyérbe mászó fejed van. Gondolom nem kávézóba mész el,hanem egy kocsmába,ahol vannak szintén ittas emberek,akik megtalálnak téged. Ott is lenyomod az magasröptű kioktatós dumádat . Gondolom ott egyszer se láttál még véletlenül nőt üdítőzni.Te nem tudod elfogadni az esetek és az emberek különbözőségét.
2010. aug. 12. 09:26

Kedves beky!


Szolgáljon tanulságul a saját ellentmondásod. Két mondat, te írtad őket:


"Velem történt meg: betévedtünk egy kétes hírű kocsmába ég réges régen és ott egy eléggé ittas pasi belénk kötött, nem hagyott békén."



"Ráadásul megszóltál azért is , mert egyszer egy rossz helyre bementem és ott megtámadtak, "egy nő nem megy ilyen helyre". Ez sértés volt a számomra, mivel nem ismertem a helyet, nem tudtam mi vár rám ott"


Ha nem ismerted miért volt kétes hírű kocsma? És a nők mocsmába járnak? Meg az igazi Férfiak is ott múlatják az időt a család helyett. :)

355. 94786a70d9 (válaszként erre: 354. - A284cbe523)
2010. aug. 12. 08:49
Gondolom nem csak az én viselkedési formám van lefestve. Valakivel szívesen kommunikálok,valakivel nem.Itt bőven elég, ha csak meghallgatnak,nem fűztem oda, hogy adjatok tanácsot, hogy mit csináljak, tehát nem kértem tanácsot,nem is azért írtam, egyszerűen csak kiírtam magamból,amire majd én fogom tudni a megoldást. Ettől én még nő vagyok,lehet,hogy szerinted nem ,de én nem azt nézem,hogy mit mondasz, hanem hogy ki mondja,és te egy idegen vagy számomra,akivel nem is értek egyet..Te nem ismersz engem és nem is fogsz megismerni,mert nem engedem.Ráadásul megszóltál azért is ,mert egyszer egy rossz helyre bementem és ott megtámadtak, "egy nő nem megy ilyen helyre". Ez sértés volt a számomra, mivel nem ismertem a helyet,nem tudtam mi vár rám ott,de azért érezzem magamat szarul én, mert egy okoskodó pasi olyan kijelentést tesz rám ismeretlenül,amivel a női mivoltomban megaláz. Hidd el,elég megalázó volt ott az a helyzet.Ebből azt következtettem, hogy én voltam a hibás,mert bementem oda,megérdemlem, nem a pasi volt a gyenge jellem.És most is ezt teszed ezzel a mondatoddal: "Egy nőnek nem elég, ha csak meghallgatják, neked elég és ez nagy különbség. Szerintem egy nőnek nem elég." Hát ebből azt szűröm le, hogy szerinted nem vagyok ízig vérig nő.Amikor meg nem elég,hogy csak meghallgassanak,akkor nem ide fogok írni,hanem az illetővel fogok beszélgetni,akitől a megértést és a vigaszt várom. (igaz egy másik fórumba szóltál meg mert rossz helyre mentem). Lényeg, hogy velem nem kell kötözködni, mert azt én is tudok nem normális módjára.Soha életemben nem olvastam,nem hallottam olyan önjellemzést amit magadról írtál, a nagyképűség határát túlszárnyalod,még ha úgy is van,ahogy leírtad, egy rossz szót nem tudsz leírni magadról és a szerénységnek a hírét sem ismered.Tökéletes ember nincs és te is csak saját magad szerint vagy tökéletes, és azért mert én nőként nem iszom a szavaidat,azért még nő vagyok és anya is.Menjél és olvassad a könyveidet,tanuld meg abból,hogy ki milyen ember, én ismerkedni,barátságot kötni személyesen szoktam és őszintén,tanácsot adni, meghallgatni embereket pedig szívből és lélekből, nem pedig könyvből. Negatív tulajdonságod, kissé érzéketlen vagy, és ezt te is tudod, magad írtad, hogy bajok vannak az érzelmeiddel. Ha valamelyik barátnődnek baja volt akkor elővetted a könyvedet?
2010. aug. 11. 22:30
Adtam tanácsot. Aztán antitézist használtam, de nem reagáltál rá. Kissé fura, de a javaslataimat könyv alapján tettem neked, mert felismertem, hogy itt játszmázol az idő eltöltésére. Így nem is válaszoltál, hogy mit tettél, mert csak a javaslatokat akarod elutasítani. Javasoltam a kommunikációt. elutasítottad. Konkrétan könyvbe van írva a viselkedésed (mármint itt). Egy nőnek nem elég, ha csak meghallgatják, neked elég és ez nagy különbség. Szerintem egy nőnek nem elég. Ebből azt szűrsz le, amit akarsz...
353. 94786a70d9 (válaszként erre: 352. - A284cbe523)
2010. aug. 11. 17:44
Egy nőnek elég, ha csak meg hallgatják. A tanácsokat vagy meg fogadja az ember, vagy nem. Ördögi körnek nem nevezném, csak monotonnak, ami egyszer vége lesz.Te konkrét tanácsot nem adtál, csak megkérdeztet,hogy "és, teszek e ellene,hogy ne így legyen". Tanácsot adjál erre a helyzetre,amit használni is tudok, vagy csak érezd át,de sajnálkozni nem kell.Én át tudom érezni az emberek bánatát és örömét,ha tanácsot nem tudok adni,vigaszt igen.
2010. aug. 11. 14:04

Kedves beky! Ha rólad és az életedről van szó, látszólag tanácsot kérsz, majd mind elutasítod annak az örömére, hogy te megmondtad, hogy erre nincsen megoldás. Panaszkodni te kezdtél, nem véletlenül, hanem azért, hogy elutasíthassad az összes javaslatot. Meg kérdeztem, hogy mit tettél annak az érdekében, hogy ki törj az ördögi körből, de ehelyett tovább magyaráztad, hogy miért nem tudsz kitérni. Ezt olvastam, már említettem, pszichoterápiás foglalkozáson sem könnyű kibillenteni az embert, aki ezt játsza. A lényege nem a megoldás keresése, hanem az, hogy az összes javaslatot elutasítsa megmagyarázva, hogy az nem működik, így a benne szunnyadó gyermeket kielégíti, hogy ellent tud mondani a tanácsokat osztogató bölcs szülőnek.


Így hát értelmetlen tanácsokat adni.


Én csak egy kommentelő vagyok a sok közül és én is csak véleményt írok. Pipőci, köszönöm soraid, majd visszaolvasom az ominózus vitát, sajnos már nem emlékszem a konkrét esetre, mert itt mindig vitatkozok valakivel. :)


A vita elkerülhetetlen, ha egy adott cikkhez kér segítséget a felhasználó és két teljesen ellentmondó javaslat érkezik. Sajnos ennek a vitának a cikkíró nem látja hasznát, mert kissé eltértünk a tárgytól, de ez itt nem ritkaság. Férfiként kisebbségben vagyok itt a női fórumon, de nem tehetek róla, nem szeretek autókról, motorokról fórumozni, azokat vezetni szeretem.

2010. aug. 11. 09:25
Az a baj szerintem vele, hogy van egy ézete, amit ha valaki nem pártol, vagy nem ért vala egyet,az butus.Van igazság abban amit mond, de nem mindenbe, ugyan úgy,ahogy más hozzá szólásában is. Csak valaki ezt belátja, valaki nem. Ő szerinte a párkapcsolati problémákat meg lehet beszélni, de vannak esetek,amikor hiába beszél a párjának az ember,nem változik semmi.Vagy változtassak az életemen,mert jelenleg monoton,ezt nekem tanácsolta. Igen monoton,mert itthon vagyok a kisbabáimmal, akikkel nehéz eljutni egyenlőre bárhová,értük élek,ami természetes és ezen nem tudok változtatni,mert nem lehet és nem is akarok, mert fog ez magától változni,ha nagyobbak lesznek. Csak jelenleg monoton, de őket nem lehet félre tenni, hogy majd később foglalkozok velük.Szóval repteti itt a tanácsait ami nem kivitelezhető, konkrétan leírhatná nekem, hogy ő hogyan tudná az életét ilyen esetben felpörgetni, de nem teszi,csak le csőlátúsoz és osztja az okos tanácsait,holott nem is jártas benn. Aki meg nem úgy gondolkodik mint ő,az már csak buta lehet, mert igaz másra, de mondta.
350. 29a57c5965 (válaszként erre: 333. - 9edd72d213)
2010. aug. 11. 09:18
Szerintem sincs baja Bubunak,csak Ő is merte vállalni,hogy nem érzi kereknek magát! Nem erről szól ez az oldal?....Vagy csak az szólhat hozzá,aki tökéletesen egyben van?....Határozott véleménye nem lehet?....Voltál már az Északi sarkon?...De azért eltudod képzelni,hogy rettenetesen hideg van,hogy a köpés a levegőben megfagy?...Tele vagyunk hibákkal,félelmekkel és itt vezetjük le?!
349. 29a57c5965 (válaszként erre: 348. - Pipőci)
2010. aug. 11. 09:11
:-))) Lehet ,hogy még sem későn kapcsolódtam be? :-)))
348. Pipőci (válaszként erre: 347. - 94786a70d9)
2010. aug. 11. 09:05
?
2010. aug. 11. 08:24
Nem az a baj,hogy megmozgatott esetleg valamit, hanem egyszerűen aki nem osztja a véleményét azt keményen lenézi.
346. Pipőci (válaszként erre: 345. - 29a57c5965)
2010. aug. 11. 08:13
Nem hiszem, hogy Bubu mozgatna itt bárkit is. Későn kapcsolódtál be a fórumba...
2010. aug. 11. 07:51

Jajj! Ez már se nem segít,se nem épít!

Miközben táborok alakulnak,mindenki azért jött,hogy kimondhassa a véleményét,gondolatát,fájdalmát!

Belátom,van szimpatikus hozzászólás /ami tetszetős ,de nem ránt ki a bajból/,egyenlőre Bubu "mozgatot" meg minden nőt :)))....Amilyen az adjonisten,olyan a fogadjisten?!

344. 94786a70d9 (válaszként erre: 342. - Pipőci)
2010. aug. 11. 07:43
Na látod, mégis csak minősít, nem tartja tiszteletben más véleményét és megszól olyan tettekért,amit ő is megtesz, de az nem baj , ha ő teszi, mert ő Isten, csak saját maga szerint.
343. 94786a70d9 (válaszként erre: 322. - A284cbe523)
2010. aug. 11. 07:38
Akkor nem kell másokat megszólni azért,mert problémáinkról beszélgetünk és idegen emberekkel megosztjuk,akik kedvesen tanácsot adnak és nem neveznek se butának, se csőlátásúnak... Ne szóljál meg, mert te egy nyilvános naplót írsz magadról. Minden vitánkat félre téve soha életemben nem találkoztam olyan emberrel aki így nyilatkozik magáról nyíltan, azt szűrtem le, hogy magas szinten tökéletesnek tartod magad és akinek véletlenül más véleménye van az hülye. Minden ember olyan párt keres,aki kicsit hasonló gondolkodású, hát még egy ilyen ember nincs a földön,mint te, nem tudod elfogadni más véleményét és szerintem a barátnőidet is kioktattad,semmibe nézted a véleményüket és olyan mértékű önbizalom hiányt eredményeztél náluk és magad alá rendelted, nem kezelted társként,hogy inkább odébb kullogtak mellőled. Én is feltudom sorolni a jó tulajdonságaim, de a rosszat is és el tudom fogadni más véleményét,mert minden ember más.Na veled tényleg problémák vannak, magadba vagy szerelmes,így hogy tudnál mást szeretni,úgy beszélsz magadról,mintha valami félisten lennél.
342. Pipőci (válaszként erre: 340. - A284cbe523)
2010. aug. 11. 07:04

Ejnye-ejnye! Néhány éve tanultam a megfelelő közlési módokat, amelyek segítenek, hogy ne minősíts valakit. Nem tudom, hogy segített e volna ez, de még így sem teljesen helyes... :S

Valahogy így vannak a fokozatok:

buta vagy-butaságot mondtál-nekem az a véleményem, azt gondolom, stb. (fontos, hogy csak én!), hogy buta vagy, butaságot mondtál

Az utolsó a helyes :) Szerinted így jó lett volna?

341. Pipőci
2010. aug. 11. 07:01

Én nem tudom, mi a bajotok Bubuval... de szerintem konkrétan, normálisan megfogalmazva ti sem. Nem vagyok a védőügyvédje, nem is levelezek vele priviben, mielőtt még vádak érnének, viszont azt gondolom, hogy az itt fórumozó -a Hoxát értem az itt alatt- pasik közül értelem és intelligencia terén viszi a pálmát.

Beleolvastam a fórum végébe... először is köze nincsen lassan már semmi értelmeshez, csak a piszkálódáshoz. És mielőtt megköveznétek, elmondom, hogy egy másik fórumon néhány hete egy számomra nagyon fontos és a szívemhez közel álló témával kapcsolatban beszélgettem Bubuval, aki abszolút nem az én véleményemet osztotta, de -úgy emlékszem, de ha nem így van, javíts ki, Bubu :)- nem minősítettük egymást, mondtuk a saját kis véleményünket, érzéseinket a témáról és bennem még az sem hagyott negatív nyomot, hogy nem változtak a gondolatai más irányba...

340. a284cbe523 (válaszként erre: 339. - 9edd72d213)
2010. aug. 11. 00:14
Bocsi, tévedtem. Annyit akartam írni, hogy butaságot mondtál. Így rendben van.
339. 9edd72d213 (válaszként erre: 338. - A284cbe523)
2010. aug. 11. 00:01
Kértelek már, hogy ne butázz le!!
2010. aug. 10. 23:33
De buta vagy. Az olvasóim között.
337. 9edd72d213 (válaszként erre: 336. - A284cbe523)
2010. aug. 10. 23:32
Mások által és a hozzászólásaid által. Több felhasználónév?? Mindenki magából indul ki és ez a te esetedben elég rossz út. Nyilván az alteregóidnak a kedvence a naplód.:D Jóéjt.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook