Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárultak fórum

Elárultak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elárultak

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6. fanny30 (válaszként erre: 1. - Pékkislány)
2010. aug. 8. 10:46
Szia!nagyon sajnálom a történteket.Én is így jártam pont 2 hete derült ki.Pokoli fájdalmakon mentem én is keresztül 2 hét alatt 8 kilót fogytam....ahogy sejtettem is nem kellett neki másfél hét és jött vissza!bevallott mindent,hülye volt stb...azóta csak pedálozik.Nem tudom én se mit csináljak,mert nem tudom higgyek e.Van egy közös gyermekünk egy az előző kapcsolatomból.(és halkan megjegyzem pár napja gyanakszom hogy babát várok a legutolsó eggyüttlétünkből.)
5. Jucka1984 (válaszként erre: 3. - Zsuzsika83)
2010. aug. 8. 10:38
teljesen egyetértek. Nekem is van gyerekem, biztos hogy azonnal kitenném a szűrét és várnám hogy mennyire kellünk neki... ha pedálozna és megbánná, visszakaphatna, de nem azonnal... ha meg nem pedálozna, akkor meg minek? akkor már nem is szeret... én meg erőszakkal nem tartok senkit magam mellett, ha már nem szeret, akkor menjen
2010. aug. 8. 10:23

Azt senki nem döntheti el helyetted, hogy mit érzel.

Ülj le egy kedvenc helyeden bámulj a semmibe és gondold át, egy alkalom valószínüleg nem lesz elég.

Kérd meg, hogy ő is gondolja végig, ne csak rávágja, bocsánatot kérjen, hanem gondolja végig mi változott köztetek ami őt arra vezette, hogy megcsaljon/félrelépjen.

Ha tudod, hogy mit érzel és ő is azt mondja, hogy végig gondolta, beszéljétek meg, hogy hogyan tovább.


Sok sikert!

2010. aug. 8. 10:19

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de meg fog csalni újra és újra. Azzal, hogy folyton megbocsájtasz neki, csak még inkább feljogosítod, hogy megteheti, hiszen te úgyis mindig megbocsájtod!Ha az első adandó alkalommal elhagytad volna, akkor már rég megtanulta volna a leckét! Lett volna alkalma megtapasztalni, mit veszíthet és lehet azóta már boldogok lennétek!

2010. aug. 8. 10:18

szia. sajnálom ami veled történt.


nehéz tanácsot adni, mert friss a dolog. szerintem adj magadnak egy kis időt, gondold át mit is szeretnél igazán.

2010. aug. 8. 10:08
Megcsalt a párom... nagyon fáj... Szeretnék választ kapni erre a borzasztó érzésre és tudni akarom, miért kell ezt elviselnem? Azt mondja, szeret és csak egy hibát követett el! Megígérte, nem teszi meg többé, mert kellek neki, de nem tudok hinni neki...

Ugrás a teljes írásra: Elárultak
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook