Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárultak fórum

Elárultak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elárultak

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. dec. 12. 18:34
Nincs vele már ök is vállnak a volt párom bérelt lakást és össze fognak költözni.... Nem mindegy nem valami jol érzem magam....
455. Dina2
2010. nov. 26. 07:20
de a nőci még mindig együtt van a férjével, nem?
454. Pékkislány (válaszként erre: 453. - Dina2)
2010. nov. 25. 18:30
Igen,és az én kedves barátnőm....volt.
453. Dina2 (válaszként erre: 451. - Pékkislány)
2010. nov. 5. 09:13
ez a nő ugyanaz, akivel megcsalt? a férjed kollégájának a felesége?
452. f758a7200f (válaszként erre: 451. - Pékkislány)
2010. nov. 2. 15:48

Ha boldog akkor miért kéri a te segítségedet mert a másik nő máshoz ment férjhez?!


Sztem ne úgy fogd fel, mint egy versenyt, hogy veled mi a fene lesz. Úgy néz ki mintha versenyezned kéne és minél hamarabb felmutatni egy új pasit, hogy az ex-ed azt gondolja, hogy hát te is találtál már valakit. Ezzel nagyon megégetheted magad, mert ha az illető, akit így bemutatnál, mégsem lenne álmaid pasija, utána carabbul leszel, mint most.


Az első és legfontosabb, hogy nyugodj meg, és ne sürgesd a dolgokat. Csak arra koncentrálj, hogy tedd rendbe az életed párkapcsolat nélkül, amikor már minden oké, olyan kisugárzást, magabiztosságot ad majd, hogy bevonzod az illetőt, aki tényleg neked való:)

2010. okt. 29. 23:27
Olyan nagyon szeretnék lefeküdni és fél év múlva felébredni mert akkor már tul lennék mindezen a nyügön ami most nyomaszt....a volt férjem ha berug felhiv és csesztet nem bir leakadni rolam de a nöje máig megvan az aki miatt elváltunk... És azt mondja boldog de én? Velem mi a fene lesz?
2010. okt. 27. 15:17

Pékkislány, nem attól lesz szerencsés kapcsolatod, hogy miért-ezel:) Szerintem adj egy kis időt magadnak, mert most még túl friss a "seb", és ha ez a szemtelenül fiatal személy érdemes lenne arra a szerencsés kapcsolatra, akkor még ott lesz. Hogy mennyi időre van szükség, hogy világosan lásd a dolgokat, az egyénfüggő, de legalább fél év. Tulajdonképpen az az idő, amikor már képes vagy szingliként ellenni, és nem nyomaszt ez a magány érzés. Akkor fogod igazán bevonzani az érdemes személyeket:) Legalábbis én így tippelek. Mert akkor nem kényszeresen keresed, hanem mint független nő, világosan látod majd, hogy ki az aki neked kell, ki az akinek komolyak a szándékai.


Addig is, a szemtelenül fiatal illetőt ugyanúgy a "csak azt akarják" sorába tenném, de azzal a különbséggel, hogy ő még annyira fiatal, hogy nem csapja a szelet (mert nem tudja, hogy kell), a többiek meg pofátlanabbak, vagy tapasztaltabbak. Akinek komolyak a szándékai az megvár, nem sürget:)

2010. okt. 27. 09:25
És ok az is ,hogy még tul korai lenne mert nem vagyok tisztában magammal de ha egyszer valami él bennem ami nem csak puszta vágy...
2010. okt. 27. 09:23
Köszönöm a biztató szavaitokat megpróbálom a lehetettlent!! Néha olyan érzés jön rám amit magyarázni sem tudok! Nem a volt férjem miatt vagyok ennyire kibukva hanem a magány ami megijeszt! A munkahelyemen rengeteg pasi csapja a szelet de tudom,hogy egyik sem komoly szándékkal fordul hozzám csak azt bakarja, de ezeket mind elutasitom! Volna egy valaki de ö szemtelenül fiatal és tudom,hogy a két gyerekem miatt nem tudna megbirkozni velem sem... ez az érzés megöl! Lemennék a földröl ha tehetném....ok tudom ez nem megoldás de miért nem lehet végre nekem is szerencsém és boldog kapcsolatom!!!
447. Boléna (válaszként erre: 445. - Pékkislány)
2010. okt. 26. 12:24

van ilyen!! csak járj nyitott szemmel-szívvel amikor felkészülsz rá,és pontosan fogalmazd mehóg magadban,mit akarzs egy kapcsolatban és mit ne! és ha az alany valamiben nem olyan,ne keress mentségeket neki,hanem lépj tovább.


drukkolok!!!:)

2010. okt. 26. 12:22
Sok sikert:) Azért annyira nem mondanám, hogy csak a mesékben van, mindenesetre tuti, hogy nem segítenék behálózni senkit egy olyan alak számára aki téged cserbenhagyott. Másrészt minden rosszat egy jó követ, sok sikert:)
445. Pékkislány (válaszként erre: 444. - F758a7200f)
2010. okt. 26. 11:32
Hát eszi is a drága nagy kanállal,de nem igazán izgatom magam rajta.... Én most azon vagyok,hogy helyretegyem összekuszált lelkem világát ami igen nagy feladat de várom a csodát .... Talán egy reggel mosolyogva süt rám a Nap és minden helyrejön....talán lesz valaki aki azért szeret majd aki vagyok és nem kérdez,nem keres okokat,feltételt nem szab csak magávalragad és boldoggá tesz....de ilyen csak a mesében van ugye?????
444. f758a7200f (válaszként erre: 443. - Pékkislány)
2010. okt. 5. 17:55
Elég röhejes szerintem is. Mostmár egye meg amit főzött:)
443. Pékkislány (válaszként erre: 442. - F758a7200f)
2010. okt. 5. 14:10
Igen ez az én döntésem és már ö is elfogadta! két hónapja nincs velem sokkal nyugodtabb vagyok!! De azt kéri tölem beszéljek a hölgyikével aki közben férjhez ment egy másik pasihoz,hogy váljon el és menjen hozzá mert szereti és titokban talizgatnak ...stb szóval én szerezzem meg neki a nöt aki miatt elromlott a házasságunk! Röhejes nem?
442. f758a7200f (válaszként erre: 439. - Pékkislány)
2010. szept. 7. 16:33
Ez most a te dontèsed volt, vagy az ovè? Esetleg kozos? A lènyeg, hogy oszintèn mondtad-e hogy "nincs semmi baj". Nekem fellèlegzèsnek tunt, javits ki ha nem igy van. A baràtno mit szòlt? Ok is szètmennek? Bocsi, nincs èkezetem..Amugy szoritok, hogy a leheto legkimèletesebben legyen vège, a gyerekek miatt is, ès szàmodra is ès meglàtod, hamarosan osszeszeded magad:)
441. 94786a70d9 (válaszként erre: 438. - 29a57c5965)
2010. szept. 7. 15:27
Én sem tudok mindenkit szeretni,pontosabban,akik ártottak nekem,azokat nem tudom szeretni, inkább úgy mondom,hogy semmit nem érzek irántuk, vagy eleinte dühöt,majd semmit.A rossz embereket meg kifejezetten utálom. Szerintem Jézus se csípte azokat akik keresztre feszítették, hiába mondta az áldást, bár azt az írta aki a bibliát,szóval vagy-vagy.
440. 29a57c5965 (válaszként erre: 439. - Pékkislány)
2010. aug. 28. 13:31

Sajnálom,de nem biztos ,hogy ez a későbbiekben is ennyire fog fájni....most minden dől és bizonytalansághoz vezet,de az ismeretlen nem biztos,hogy rossz! :-)))

Veled érzek!

439. Pékkislány (válaszként erre: 433. - F758a7200f)
2010. aug. 25. 22:43
Köszi nincs semmi baj válunk!!!!
438. 29a57c5965 (válaszként erre: 421. - 94786a70d9)
2010. aug. 25. 16:59

Igen ,én is hiszek a szeretetben....de!

...vagy nem vagyok elég jó,vagy ?....

Nálam a szeretet nem így működik....hirdetik,de még nem találkoztam ilyen emberrel....szeresd a gyerekeket,felebarátaidat,kutyát-macskát,természetet....stb.

Nem szeretek minden gyereket,állatot,embert,környezetet....stb.

Menthető vagyok? :-)))

437. 71494e8723 (válaszként erre: 435. - F758a7200f)
2010. aug. 24. 21:26
Ne törődj vele, fel se vedd a direkt provokálást, csak kötekedni és okoskodni jár a Hoxa fórumokra. Térjetek vissza inkább az eredeti témára.:)
436. a284cbe523 (válaszként erre: 435. - F758a7200f)
2010. aug. 23. 13:36

Kedves gribeldi!


Nem a menekültekről beszéltünk, hanem az afrikai problémákról, amik ott benn vannak és annak okairól, nem pedig az általad tapasztaltakról ami következmény. Azért nem linkeltem, hogy ne hivatkozhass a részrehajlásomra, de még most is ezt teszed. Szerinted akkor az újságírók és akik a témával behatóan foglalkoznak hazudnak az irományaikban és más a valóság?


Kérdezem, mert nem értem. Főleg nem értem, hogy miért jössz a menekültekkel, mikor nem is róluk volt szó?


Nem értem, komolyan, de nagyon érdekel hol olvashatok valami tényszerűbbet, kérlek segíts ebben.

435. f758a7200f (válaszként erre: 434. - A284cbe523)
2010. aug. 23. 12:51

Persze, nem a te cikkeid, úgy értettem, hogy amikre hivatkozol.

Én nem vagyok hajlandó olyanról vitatkozni valakivel, aki a négyfal közül ítéli meg, és légyszi ne te döntsd el, hogy nekem miről van fogalmam és milyen tapasztalataim vannak a menekültekről.

És már Pékkislány is megjegyezte, hogy nem ebbe a fórumba tartozik, ha akarsz nyiss róla.

434. a284cbe523 (válaszként erre: 431. - F758a7200f)
2010. aug. 23. 11:05

Szia!


Csak annyi, hogy azok nem az én cikkeim, nem én írtam őket. De Afrikáról szólnak, ha jól tudom, te sem ott élsz, így nem azt látod, csak a menekülteket. Valójában neked és nekem sincsen fogalmunk róla saját tapasztalatból. Én ilyenkor utána szoktam olvasni az interneten vagy újságban és nem az én cikkeimet, hanem a témával foglalkozó oldalakon, könyvekben található cikkekről beszélek. Én csak azt cáfolom, amit írtál, mert a nyilvánosságra került adatok, beszámolók cáfolják. Illetve egy részét. Ez pedig nem a saját véleményem és nem is az én cikkeim. Azért javasoltam, hogy keress és nem linkeltem, nehogy az a vád érjen részedről, ami éppen ért, hogy azok az én cikkeim. Érdekes....

433. f758a7200f (válaszként erre: 432. - Pékkislány)
2010. aug. 20. 16:06

Pékkislány bocsika, csak elkanyarodtunk egy kicsit a témától, mert azt mertem mondani 396. hsz-emben:

De tény, hogy a sokgyerekesek hátrányban vannak a mai világban, mert nehezebb a megélhetésük


Erre Bubu elkezdett kritizálni, hogy mit tudunk mi a régi világról stb. és utána kicsit elkanyarodtunk a témától:SSSS


Egyébként mizujs?

2010. aug. 20. 15:55
Jó ég mi van itt?????? Politika,hit,vallás...ne már!!!!
431. f758a7200f (válaszként erre: 430. - A284cbe523)
2010. aug. 20. 09:58
BUBU nem akarom semmiképpen elvenni az igazadat, ha ennyire meg vagy róla győződve, de ahol én élek, ott nem te élsz, ezért csak a saját környezetedről beszélj, légyszi, amit én hallok a tv-ből, rádióból, ahol ÉN élek, azt tudom csak visszaadni. És ez is tény, hogy itt ez bevándorlás mindennapos dolog, és a hullák is a strandon meg a bandák stb. Szóval csak azért mert ajánlasz pár cikket a guglin, nem fogom becsukni a szemem és inkább annak hiszek, mint hogy csak és csak a te cikkjeidre támaszkodjak. Én sem a levegőből kapkodtam amit mondtam, hanem láttam. Te viszont csak a monitoron olvastál valamit, és arra kérsz, hogy olvassam el amit te olvastál, és annak higgyek ahelyett hogy a szemem előtt történő dolgoknak. Jó nem fogok leállni ezen vitatkozni, én nem kértem tőled, hogy válts álláspontot miattam, ezért te se kérd tőlem. És szent a béke?:)
430. a284cbe523 (válaszként erre: 429. - F758a7200f)
2010. aug. 19. 20:22
Csak az adott témában helytelenül ítéled meg a helyzetet. Nem vagdosok, de a tényekhez ragaszkodom.
429. f758a7200f (válaszként erre: 428. - A284cbe523)
2010. aug. 19. 13:42
Ne vagdoss:) Tavaly elolvastam egy könyvet erről a témáról, mondjuk inkább ami azt az országot érinti ahol élek, mert itt az invázió Afrikából a tenger felől mindennapos valóság. És ez a legtöbb mediterrán országban nagy problémát jelent. Mindenesetre nem lehet őket az utcán sem hagyni.
428. a284cbe523 (válaszként erre: 420. - F758a7200f)
2010. aug. 19. 11:11

Kedves gribeldi!


Csak egy-két percet guglizzál. Sok cikket találsz a témában, nem vagdosom be ide a linkeket.

2010. aug. 19. 08:51

És a teljes(ebb) idézet:


"De nemsokára mi is meghalunk, minket is csak egy kis ideig szeretnek még, aztán elfelejtenek. De a szeretetnek ez teljesen elegendő. A szeretet minden megnyilvánulása visszahull a szeretetre, amelyből fakadt. Annak, aki szeret, nincsen szüksége arra, hogy emlékezzenek rá. Van az elevenek országa meg a holtak országa, s a híd a szeretet; csak az marad meg, az az élet egyetlen értelme."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook