Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladó / ajándék kutyát keresek fórum

Eladó / ajándék kutyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
379. Nirvi
2011. márc. 4. 10:42
Nagyon szép a kutyid:)
2011. márc. 4. 10:41
Hát,igen.Van benne kockázat.DE próba szerencse.Mindenképp jobb helye lenne a kutyusnak!
377. Szeszipuszi (válaszként erre: 376. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 4. 10:38

Nem is feltétlenül a meglévő két kutya lehet a bajok forrása - sőt!

Egy eddig egyedül, esetleg elhanyagolva kennelben (tenyésztőnél) élő, vagy épp családban élő kutya - egy menhelyi, ismeretlen eredetűről már nem is beszélve - nem biztos, hogy be tud illeszkedni egy meglévő falkába.

376. 2f26e3ce5e (válaszként erre: 374. - Szeszipuszi)
2011. márc. 4. 10:33
A 2 kutyusuk olyan,mitha bárányok lennének.Nem látok rajtuk semmi agresszivitást.Egyébként a szomszédaim.Én szoktam foglalkozin a kutyikkal,ha elutaznak.Van veszély így is ,úgy is.Ha nagyon kölyök,akkor is fennálhat veszély.
375. 2f26e3ce5e (válaszként erre: 372. - Nirvi)
2011. márc. 4. 10:31

El is hiszem!Nekem is van,4 éves,Scrapi.Töltök fel róla képet!

Akinek van,az nem válik meg tőlle!Semmi pénzért.Én olyanra gondolok,aki megunta,mert sajnos van ilyen.Nem tudja ellátni,nincs rá ideje.Tenyésztő és fajtaváltás miatt.

Akinek fontos,hogy jó helyre kerüljön.

374. Szeszipuszi (válaszként erre: 370. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 4. 10:31

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem tartom jó ötletnek, hogy két meglévő kutya mellé Te - aki nem is a gazdájuk vagy - keress egy felnőtt harmadikat.

A barátodéknál már van egy kialakult falka, felállított falkasorrenddel. Semmiképp sem szerencsés egy idegen, felnőtt kutyát egyszerűen bevezetni ebbe a körbe. Vagy türelem és szoktatás mellett tudom elképzelni, vagy - ha javasolhatom -, inkább egy fiatal (kölyök) állattal próbálkoznék

Nagyon kedves Tőled, hogy segíteni szeretnél a barátaidnak, de a segítő szándék és a kezdeti öröm után egy idegen felnőtt kutya ez esetben könnyen okozhat szomorúságot vagy bosszúságot.

2011. márc. 4. 10:29
Köszi az ötletet.Próbálok szétnézni.Úgy szeretném őket meglepni.Tudom,hogy ilyenkor milyen rossz,mikor elveszíti valaki a kiskutyáját.
372. Nirvi
2011. márc. 4. 10:29

Nagyon sajnálom!!!:(

Nekünk most lesz 5 éves a lány mopszunk, de nem szeretnénk megválni tőle:)

Remélem találtok neki másikat:(

Sok sikert!

2011. márc. 4. 10:28

Szia!

Látom budapesti vagy. Érdemes lenne elmenned pár menhelyre, ott biztos találsz nekik egy aranyos kis mopszot.

2011. márc. 4. 10:24

Kedves fórumozók! Barátunk felnőtt mopsz kutyusa orvosi műhiba során elpusztult.Siratják nagyon.Van még egy mopszuk és egy rottweilwer kutyusuk is,akik szintén várják őt.Egyszerűen nem értik,hogy hova ment?

Nekik szeretnék taláni egy felnőtt mopszot,egy kislányt.Bár őt nem lehet pótolni,de talán egy kicsit egyhül az űr!

Köszönöm,ha segítetek !

369. icarica
2011. márc. 3. 16:28

Jól jelző nagytestű házőrző szuka kutyát keresek, kertes házba,Cegléd és környékéről.

Ha valaki tud ilyen kutyust a környezetében,kérem sziveskedjen értesíteni.

tel:53-312-508

2011. febr. 10. 14:49

Január 25-én találtunk Érden egy zsemle színű, kb. 5 hónapos kislány kutyát, egy forgalmas úton, az autók között rohangált. Közepes termetű, orrán fehér folt, néhány sebhely van a fején, amik szépen begyógyultak, egyébként jó húsban lévő, egészséges.


A kutya rendkívül szelíd, barátságos, intelligens, jól szocializált, elfogadja, ha nem ő van a középpontban. Jutifalatért öt perc alatt örömmel megtanul szinte bármit (lehet, hogy cirkuszi kutyák voltak az ősei... :).


Engedelmes, alázatos, nyugodt, kiegyensúlyozott idegrendszerű, nagyon jókedvű, játékos kutyus. Ember- és gyermekszerető, más kutyákkal remekül kijön. Nem ugatós, nem rágcsál, nem kapar. Autózáshoz szokott.


Olyan helyre adjuk csak, ahol leinformálható, megbízható, kutyaimádó gazdi várja! Ahol van idő foglalkozni vele, mert nagyon hálás minden törődésért.


Olyan családhoz ajánljuk, ahol ha udvaron is tartják, azért beengedik a lakásba, valószínűleg mielőtt elveszett, lakásban élt, mert fázik az udvaron, de teljesen jól elvan bent, csendben átalussza az éjszakát, szobatiszta. Igényli az ember-társaságot.


Fotókat itt tudtok nézni:


[link]


Tel.: 06-70-429-1440

367. Orsova
2011. febr. 9. 10:59
Azt kifelejtettem, hogy Hajdú-Bihar megyén belül lenne a legjobb...
366. Orsova
2011. febr. 9. 10:58
Sziasztok! Barátnőmnek keresnék westie kutyust, mert az övét megölték :( Ajándékba adnám neki, hátha enyhülne a fájdalma.. Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném! Túl sok pénzem nincs rá, az az igazság :( De gondoltam, megpróbálom...
2011. jan. 24. 15:27

Beagle kislány kutya keres gazdát. Háromszínű, kb. 6-7 hónapos. A tulajdonosnak nem kell már, egy állatvédőnél van ideiglenesen.

Bővebben: +36305306234

2011. jan. 24. 12:37

Ingyen elvihető egy 3 éves ivartalanított németjuhász lány kutya.

Képet kérésre küldök.

2011. jan. 23. 09:32

Ha szeretnétek róla képet látni, itt egy link:

[link]

2011. jan. 23. 09:24

Helló!

Aki kutyát keres annak tudnék segíteni:

Ajándékba, ingyen elihető egy fajtiszta Jack Russel Terrier kutya! A Kaszavölgyi kenelből!

Oltva, féregtelenítve, törzskönyvezve, chippelve.

Díjnyertes szülőktől, maga is kiállításra alkalmas.


Csere esetleg: telefonra, ipod touchra vagy valamilyen értelmes használható dologra.

Várom az ajánlatokat!


Tel.:

- 06-70/538-0300

- 06-22/262-175


Email: gabikatoto@citromail.hu

2011. jan. 22. 12:42

Ziva és Níla: 2 hónap körüli, tacskó- stafford jellegű szuka kiskutyák. Gyönyörű csíkos bundájúak. Sajnos "gazdijuk" nem sokat foglalkozhatott velük, telepre kerülésükkor rettegtek mindentől és mindenkitől. Mára barátságos, puszis kiskutyusok lettek, bár még kicsit félénkek. Hamar oldódnának egy szerető, türelmes gazdi mellett.

Jelenleg a hajdúszoboszlói gyepmesteri telep lakói!

A kutyák telepen tartási ideje 2 hét! Ideiglenes és végleges gazdikat is keresünk, szállításban segítünk!

www.szoboszlogyepikutyai.gportal.hu


(Ziva sötétebb, Níla a világosabb!!!)

[link]

360. Ata06
2011. jan. 2. 18:43

Kérlek nézzétek meg! Hátha tud valaki segiteni!


[link]

2010. dec. 6. 21:10

Sziasztok!

5-6 hónapos (valószínűleg) sharpei keverék szuka kiskutyának gazdit keresek. Nagyon okos, jól tanítható. Szép barna, fején gyűrödt a bőre. Szobatiszta, így lakásban is tartható. Ha kertben szeretné valaki tartani, olyan helyre ajánlom, ahol kutyabiztos kennel van, nem tudja kibontani, különben a gazdi után megy, amikor ő elmegy otthonról, mivel nagyon ragaszkodó kis kutyus. Szerető gazdijának sok öröme lesz benne, főleg, ha sokat tud vele foglalkozni.

2010. nov. 23. 14:18

Sziasztok!

Szeretnék egy Yorki vagy Csivava kiskutyát Kecskemétről vagy környékéről. Tudnátok segíteni?


Előre is köszönöm! :)

2010. okt. 16. 12:06
Köszönöm az érdeklődést de sikerült jó helyet találnom a Sharpimnak.
2010. szept. 17. 07:04
Láttam a múlt héten az expresszen is.
2010. szept. 16. 21:41
Törzskönyvesek ez biztos, de egyéb jellemzőket nem tudok. Békés megye egyébként.
354. 2ed619333f (válaszként erre: 353. - Mikebubu)
2010. szept. 16. 21:13

Rendben, köszi. Azt majd kérdezd már meg légyszi, hogy törzskönyvesek e, a kicsik és a szülők is természetesen.

És hol találhatóak konkrétan?

353. mikebubu (válaszként erre: 352. - 2ed619333f)
2010. szept. 16. 21:07
A szomszédom tenyészti ezt a fajtát:) Holnap megkérdezem van e/lesz e szaporulat ami eladó, és mennyiért. Ha lesz privátban küldök telefonszámot.)
2010. szept. 16. 20:52
Szóval westie kan kiskutyát keresek, maximum olyan 60-70 ezer ft-ig. Megbízható tenyésztőtől és nem szaporítóktól. Nem kell, hogy kiállítás minőségű kutya legyen, mert tudom azok 120-150 ezer ft körül mozognak.Aki tud, kérem írjon.:)
2010. szept. 16. 20:51
Westie-t keresek
2010. aug. 23. 16:44

Nekem is spánim van,de "sajnos" nem Pestről.:-)

Az egyik legjobb döntés....:P

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook