Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 és 7 éves kisfiamnak értelmes ajándékot keresek húsvétra.. fórum

4 és 7 éves kisfiamnak értelmes ajándékot keresek húsvétra.. (beszélgetős fórum)


7. vivili (válaszként erre: 5. - Szecsilla)
2009. márc. 27. 15:39
nálunk se hoz, csak a Jézuska, meg a születésnap!
6. lerchsziszi (válaszként erre: 5. - Szecsilla)
2009. márc. 12. 12:53
Nevezhetjük figyelmességnek is, amire kiváncsi vagyok. De inkább összedob a rokonság egy játékra valót, mint, hogy kapjon "20 kg" csokinyuszit a gyerek.
2009. márc. 12. 12:35
húsvétra ajándék?????????,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, mért nem csak egy kis figyelmesség?
2009. márc. 12. 12:34
Mi lego fanok vagyunk. Kreatív, és sokáig játszanak vele. utána eladható vagy eltehető ha nem kell.
2009. márc. 12. 12:33
A könyv szerintem is mindig tuti ötlet. Én most vettem az unokaöcséimnek (4,5és fél évesek) egy 55cmes nagy labdát. Anyu pedig bringás védőkesztyűt vett nekik
2009. márc. 12. 12:30

Milyen érdeklődési körük van? Te ismered őket...

Az én fiam imád bicajozni, a bicajhoz való apróságoknak mindig örül. Lámpák, macskaszem, duda, csengő, küllővédő...Sorolhatnám. Az utolsó egy km óra volt. A kicsinek talán könyvet, vagy valami kreatív játékot. Pl. gipszöntő vagy ilyesmi...

2009. márc. 12. 12:27
Segítségeteket kérem abban, hogy fiaimnak értelmes ajándékot találjak nyuszira. Semmi ötletem nincs. Nálatok mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook