Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt élni az anyóssal fórum

Együtt élni az anyóssal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
5. Teráz (válaszként erre: 1. - Besi)
2007. júl. 20. 13:05

Ha végképp nem tudtok elköltözni onnan szélsebesen,akkor ülj le vele és mondd el neki ami nagyon zavar.Hátha ráébred hogy igazad van.

Hagyjon titeket ÉLNI !!!

Borzasztó lehet így neked !Mindenképp próbálj hatni rá !

2007. júl. 20. 13:03
borzasztó.....inkább a halál....az apósról ne is beszéljünk...áááááááááááááááááááááááááááááááááá
2007. júl. 20. 12:53
Én is laktam anyóssal.Amíg együtt laktunk szó szerint gyűlöltük egymást,de kitartottam a párom miatt.Mostmár,hogy külön vagyunk és van két unokája puszi-barátnők vagyunk.
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Besi)
2007. júl. 20. 12:45
Én is éltem együtt a volt anyósommal,de ő nem segített semmiben,csak kötözködött.
1. Besi
2007. júl. 20. 11:43
Kíváncsi vagyok olyanok véleményére akik együtt élnek az anyósukkal, hogy oldják meg a problémáikat. Már több éve együtt élünk de eddig dolgozott, most nyugdíjas lett, pedig még csak 56 éves de el mehetett előnyugdíjba.Tehát eddig egéász tűrhető volt reggel korán ment este későn jött, eddig is idegesített, hogy mindenbe beleszólt most aztán pláne főleg, hogy én is itthon vagyok a harmadik gyermekünkel aki most 2 hónapos. A kétnagyobbik gyerekem 8 és 10 évesek őket állandóan neveli veszekszik velük a kicsit mindíg kivenné a kezemből, kimossa a ruháinka holott senki nem kérte rá, feljön a szobánkba ha nincs beágyazva beágyaz Nekem ez sok próbálom magam győzködni, hogy vegyemúgy mintha bejárónőm lenne de az nem szól bele mindenbe.Nem tudom, hogy élem túl ezeket az éveket elköltözni sajnos nem tudunk a férjemet imádom nem egy anyás ember még az a szerencse.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook