Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt élni az anyóssal fórum

Együtt élni az anyóssal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. aug. 27. 14:37
halálos!!!! :D
64. tengericsillag (válaszként erre: 63. - Fe20557d00)
2007. aug. 27. 13:44
Én sem tenném mégegyszer,pedig a saját anyukámmal élünk együtt,de egyre nehezzebb.
63. fe20557d00 (válaszként erre: 61. - 4b9f1d9f0c)
2007. aug. 27. 12:35
Egyet értek veled.Nagyon nem egészséges felállás az összebútorozás.
62. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 43. - Swordgirl)
2007. aug. 27. 11:39
igeeeeeeeeeeeeeeeeen!!:-))
2007. aug. 27. 11:38
egyebkent meg a ferfi feladata, hogy meghuzza a hatarvonalat is az anyjanak, hogy eddig a pontig lehet belepni az eletunkbe, tovabb nem. es ez lemondas is, mert en meg inkabb nem fogadom el a segitseget (kisbaba melle stb..) de a hatarvonalat meg kell huzni, es nem az ellensegeskedes miatt, hanem mert igy marad fenn a jo kapcsolat.
2007. aug. 27. 11:36
nalunk az anyos tunder jofej. ettol fuggetlenul sohasoha nem alltam volna ossze egy olyan palival, aki az anyjahoz koltoztet.... akkor sem, ha ilyen jo fej... regen ez meg normalis lehetett, de ma... egy FERFI nem az anyjaval akar elni felnott fejjel...
59. tengericsillag (válaszként erre: 44. - (angyalka))
2007. aug. 26. 17:41
Akkor mit szólt volna a kedves ha ikreket szülsz?Akkor lett volna két mégfelnemnőtt gyereketek.
58. fe20557d00 (válaszként erre: 57. - Ac1096844d)
2007. aug. 26. 17:34
Kemény bizony.A volt férjem anyukája egy tündéri kis nő,úgyhogy hála tudom milyen az is amikor tuti az anyós:))A kisunokáját imádja a mai naipg jó a kapcsolatunk.Amúgy a mostani sem olyan gázos,csak szegény nagyon tájékozatlan és ilyenkor fogom a fejem,tehát jobb a távolról szeretni:)taktika.
2007. aug. 26. 17:30

:-) Ez naggyon kemény.

Nekem nagyon tuti anyósom van.

56. fe20557d00 (válaszként erre: 55. - 8a68aecda6)
2007. aug. 26. 17:29

Jaj ez a mindent tud ismerős, közbe nagyon nagy marhaságokat tudnak mondani.Nekem például a minap mondja,te nem is szültél téged CSAK császároztak:S

Mondom neki,ja.. csak magamba mosolyogtam egy nagyot.Aztán folytatta tovább hogy a császárnál adnak egy helyi érzéstelenítő injekciót a hasba és ennyi.Mondom neki nem egésszen így van,van beöntés,katéter,és vagy gerincbe érzéstelenítő,vagy altatás.Erre azt mondja ilyen nincs..Mikor mondtam neki hogy én is azt kaptam....azt mondja hát akkor valamit elszúrtak:SSzóval gááááááááááz

55. 8a68aecda6 (válaszként erre: 52. - Krysty)
2007. aug. 26. 15:04
sZerencsés vagy ,az én Anyám négy hónapja nem látta az unokáit. Nem kiváncsi az 1 éves kisunokájára,igaz sosem látogatta. mikor megszületett eljött hozzánk ránézett aztán kifordult a szobából. utána kb négyszer látta ,de úgy ,hogy én vittem le hozzá.besokaltam és mondtam többet nem viszem senkihez ,ha valaki akarja látni őket akkor tudják hol lakunk.az anyósom az jön ,de belőle meg nagyon sok ,visszataszító egy nőszemély, mindenre tud valami okosat ,de sokszor olyan hülye,hogy nincs rá kifejezés.
54. kroton
2007. aug. 23. 10:53
Én nem tudom, én is sokat hallok rossz anyósokról, nekem is volt egy kis gondom de megoldottuk.MI is a férjemmel anyóséknál lakunk az emeleten, régen közös volt a konyha annál roszabb nincs, nálam is jelentkezett a" megfelelési kényszer "és ettől nagyon is ideges lettem ,és a páromat martam miatta. A helyzetet úgy oldottuk meg hogy az emeleten csináltunk magunknak egy konyhát, és szétpakóltunk, most mindenki úgy, és azt csinálja a saját konyhájába amit akar.amúgy én nem mondhatok az anyósomról semmi rosszat,föl az emeletre ügy jön mint ha vandégségbe jönne, vagy pedig a szomszédasszonyához. amúgy ha mi nem vagyunk otthon nem jár fel kupászkodni ,pláne takarítani.soha nem is volt olyan aki ilyet csinál. szerintem egészségessen áll hozzá a dolgokhoz és sok mindent tolerál, de ez ugyanúgy mi felőlünk is megvan.viszont azt senkinek sem szabad megengedni hogy beleszóljon a gyerekválalásba ,az csak a te és a férjed privát ügye. az olyat aki okoskodik vassza kell küldeni a jó büdös ...... ?!
53. Borcsa (válaszként erre: 44. - (angyalka))
2007. aug. 17. 08:41
Örülj a babának és ne foglalkozz az anyóssal! A hugom és köztem 17 hónap korkülönbség van, és kis korunk óta imádjuk egymást. Rengeteg előnye van a kis korkülönbségnek, majd meglátod!:)))))
52. Krysty (válaszként erre: 50. - Kangaroo)
2007. aug. 17. 07:55

Az én anyósom ugyan ilyen!

Az unokáját ki nem állhatja! Ő viszont nem mondhatja hogy nem a fiájé a gyerek, mert tiszta apja.

Én is azt mondtam hogy nem fogok könyörögni azért hogy foglalkozzon a gyerekkel, szerencsére a szüleim imádják, így van nagymamája.

51. fe20557d00 (válaszként erre: 50. - Kangaroo)
2007. aug. 17. 07:37
brrrrrrrrr!Beteg banya az anyósod!
2007. aug. 16. 22:54

Semmi köze hozzá, mikor vállaltok be még egy apróságot (vagy még 5-öt)! Nem neki kell felnevelnie, úgyhogy bízza csak Rátok! :-)


Az én anyósom anno közölte, h ő sose fogja szeretni a lányomat (ezt a szomszédoknak mondta, visszahallottam), és biztos nem is a fiától van, stb... Egy vita alkalmával azt mondta még ehhez hozzá, hogy majd akkor fogja szeretni, ha én MEGKÉREM rá! Hát lehet valakit kérésre szeretni???

49. képzelet (válaszként erre: 44. - (angyalka))
2007. aug. 16. 14:17

Szia!


Nem hiszem,hogy felelőtlenség lenne még egy picit "bevállalni",és ez a dolog egyáltalán nem a korkülönbségeknél kezdődik.Mindenki saját maga érzi,mennyire képes majd /esetleg/ a jövőbeli nehézségekkel szembenézni!

Neki ebbe beleszólása nincsen,Rajtad és a Párodon áll a dolog. Én azt mondom,ha az a Pici megfogant,adj neki esélyt az Életre!

Kívánok egészséget és kitartást!!

48. swordgirl (válaszként erre: 44. - (angyalka))
2007. aug. 16. 08:50

Szia Angyalka!


Szerintem meneküljetek onnan, semmi köze hozzá, hogy Te mikor, és hány gyereket szülsz. Az a Ti ( Te és a párod) dolga. Nincs joga megítélni és kész.

Ennyi.

üdv Nektek, és jó egészséget a babókáknak!

2007. aug. 16. 08:48

Editta25!


Szerencsés vagy, megnevelted!

:-))))

2007. aug. 16. 07:34

Sziasztok!


Nálunk most ők laknak ott másfél hónapja mert felújítják a házukat! A konyhámban főz, minden ragad utánna!:-( Borzalom és eleinte mindig azzal ba..tatott, hogy mivel szoktam felmosni és hogy hogy működik a mosógép! Erre én udvariasan hárítottam, maguk itt vendégek majd én mosok, a takarításba meg inkább ne szóljon bele, mert arra ugrok! Aztán igy nem is kérdezte többet!:-)) Tudjátok nálam ne akarjon rendezkedni egy olyan aki a saját házatájékán nem tud rendet és tisztaságot tartani! A párom csak mosolygott!

Hétvégén költöznek haza,ja és papucsban is át tudok menni hozzá két háznyira lakik, de én kezelem a helyzetet! Már ő is tudja.....nem is mer szólni semmiért!!:-)))))

45. Szapi
2007. aug. 15. 21:15
"Nem jó az anyóshoz olyan közel lakni, hogy papucsban át lehessen menni"
2007. aug. 15. 19:32
Sziasztok!Egy kicsikét panaszkodom nektek képzeljétek el anyosom nem örül a lehendő unokájának már van egy babaánk ő most 6hónapos.Azt tudni kell hogy anyossal lakunk és már annyira betelt a pohár hogy kiköltözünk Angliába hogy még véletlenül se tudjon meglátogatni.Azt mondta hogy milyen felelőtlenek vagyunk hogy lesz még egy gyerek hiszen még ez sem nőt meg meg hogy nem tudjuk felnevelni mert még akkor a másik is kicsi marad.Kérdem én tőlletek szerintetek is feleőtlenség mégegyet beválalni hogy nem lesz köztük nagy korkülömbség hisz mások is feltudták nevelni.
2007. aug. 15. 14:11
Én csak annyit mondok, ha a szerelmetek térden állva könyörög, vagy nincs egy vasatok se, szülőkhöz akkor se költözzetek. Mindig van más megoldás, én megjártam, mégegyszer nem mennék bele, most is beteg vagyok tőle, hogy nála lakunk egy éve, és csak rosszabb lesz.
2007. aug. 15. 14:07
Én aztsem bírom ha félóránál tovább marad nálunk,de a fia is így van vele .ha vele kellene laknom szerintem elöbb utobb a dili házban kötnék ki vagy ő a hullaházban .elég kriminális egy nőszemély, ő mindent tud ill.jobban tud a másiknál ,mindenbe beleszól olyanba is amiről azt sem tudja eszik e vagy isszák . Mi az én szüleimnél laktunk 2 évig ,de maga volt a pokol. Az én Anyám minig a páromat figyelte hogy mit csinál,mindig nekem szidta mindig ellene uszitott.ha még pár hónapot otthol maradunk akkor tuti,hogy elválunk .rengeteget veszekedtünk ,és mindig az Anyucikám miatt.mikor elkészült a házunk ,és elköltöztünk ,közöttünk minden rendbe jött , és ez már 12 éve így van.tehát nem csak az anyós,de néha az Anya sem jó a közelben.
2007. aug. 15. 10:40

Soha többet!!

Az exem anyjáéknál laktunk évekig, rettenetes volt! (Vígasztal egy kicsit, hogy a mostani barátnőjével se jön ki jobban, tehát nem bennem volt a hiba! :-P)

Segíteni luxus, de beledumálni mindenbe az tudtak!

Meg pletykálni mindenféle kitalált hülyeséget. Ja, és persze mindenben mi alkalmazkodjunk hozzájuk, mert ők egy picit se engednek semmiből!

Meguntam, leléptem! :-)

40. 18235c4fc5 (válaszként erre: 38. - Képzelet)
2007. aug. 15. 10:19
Én azt a kényszert akkor is érzem, ha csak ellátogat hozzánk.
2007. aug. 15. 10:19
Saját bőrömön nem tapasztaltam, de nem lehet egészséges dolog.
2007. aug. 15. 10:12

Hú,én is éltem együtt anyóssal...

Remélem többet nem visz rá a kényszer,pedig jól kijöttünk,de legjobb külön! Ha anyóssal élsz,beléd költözik a megfelelési kényszer! Borzasztó!!

37. jemma
2007. aug. 13. 21:22
elég nyomasztó lehet, még ha rendes akkor is...
2007. aug. 13. 13:54
Volt benne részem! Remélem soha többet nem kell!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook