Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszer udvarol...majd eltünik, de a szívemet viszi. Mi a baj? fórum

Egyszer udvarol...majd eltünik, de a szívemet viszi. Mi a baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. messzi idegen (válaszként erre: 74. - MNGO)
2017. jan. 9. 03:50

Hát, nem lett agysebesz az emberből, de buta sem volt.

A férfiakra mondják, hogy nekik milyen fontos a szex, ami igaz is.

Viszont a nőknek is.

Bármit is mondanak a hölgyek, egy felistennek az ágyban, sokkal-sokkal többet elneznek, képesek beleragadni jó ideig, egy szar kapcsolatba akár.

Szóval na...

74. MNGO (válaszként erre: 71. - Messzi idegen)
2017. jan. 8. 22:28
Az hogy esze nincs...az nem szamit :D
73. MNGO (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2017. jan. 8. 22:28
Igen...sajnos az ember lanya kicsit megkattan ilyen szituban...de jelentem :mostmar kezdem realisabban latni a dolgot :)
72. MNGO (válaszként erre: 69. - E36c6ad80e)
2017. jan. 8. 22:27

Leeht ezesetben Te vagy tul szigoru... Egyaltalan nem biztos hogy csaja vana... Lehet hogy valoban kozbejott neki mas.

En adnek neki meg 1eselyt. Ha azt is eljatssza akkor viszlat

71. messzi idegen (válaszként erre: 62. - MNGO)
2017. jan. 8. 20:30

Volt olyan barátom, aki 3-4 nőt tartott egyidoben... egyik sem tudott a másikról.

Jóképű srác volt, és egy állat az ágyban állítólag.

Ennyi a recept.

70. massalhangzo (válaszként erre: 62. - MNGO)
2017. jan. 8. 19:37
bocsi, de te sem vagy egy eszleny, ha rugozol regota egy pasin, akivel nincs semmi, semmi olyat nem lep feled, amibol egy sima flortnel tobbet kene gondolni, ellenorizgeted facen, nyomozgatsz es kombinalsz. normal no rogton venne ket talalka utan, hogy nem koser a dolog es tovabblepne
2017. jan. 8. 15:45
Pl. most egy pasi nagyon akar találkozni velem, valamikor. Pénteken akart, de valahogy éreztem, kerülni akarja, hogy hétvégén találkozzunk. Direkt mondtam neki, hogy kávézzunk egyet szombaton, és hoppá, bebizonyosodott, jó volt a megérzésem, mert a hétvége "neki nem igazán jó", inkább hétfő. Hát nem lesz hétfő. És nem találkozunk. Egyértelmű, hogy ez is egy nyomorult, akinek van nője.
68. e36c6ad80e (válaszként erre: 64. - MNGO)
2017. jan. 8. 15:42
Vannak normálisak, csak nagyon kevesen. Viszont ha gyanús, hogy gáz van vele, akkor lépni kell, különben csak telik az időd. Nincs értelme így. Maradjon az ilyennel, akik a hülye nők táborába akar tartozni. Én biztos nem maradnék.
67. Miss Angel (válaszként erre: 66. - Miss Angel)
2017. jan. 8. 15:16
*helyedben elhinném
66. Miss Angel (válaszként erre: 62. - MNGO)
2017. jan. 8. 15:16
lehet hogy van valakije,lehet hogy nincs,itt csak találgatni lehet...de ez sehogy sem jó így,csak rágódsz rajta.Csak ezzel a pasassal már lehet hogy akkor se érnél el semmit,ha egyenesen rákérdeznél mi van,mert már nem biztos,h a helyedben elhinnéd,bármit mond....nem hiszem hogy én már foglalkoznék vele,de ez én vagyok...
65. Specially (válaszként erre: 64. - MNGO)
2017. jan. 8. 15:03

Nekem csak egy volt őszinte magával meg velem is,hogy nem tud elkotelezodni.Többseg inkább jár a szabadság címen nem tud magával mit kezdeni így stikába keresgel tovabb.

Küzdeni? Sztem a nőknek jobban megy.En sajnos nagyon kevés kitartó,hűséges embert ismerek de még kevesebb olyat akik egymás lelkét elfogadták,szeretik vagy ismerik egyáltalán.Talán ez lehet a baj..

64. MNGO (válaszként erre: 63. - E36c6ad80e)
2017. jan. 8. 14:27

Igen en us tudom s tapasztaltam is mar.hogy a mai pasik (tisztelet a kiv.nek) nem akarjak vagy nem is tudjak lekotni magukat..meg "ciki" a szerelem.

Annyira korcs ez a mai ferfiassag h hihetetlen..


Es en is azt gondolom h az ilyen pasi nem meno hanem egy lelkileg serult nyomi.

Az igazibferfi a szememben az, aki kuzd es kiall illetve megall 1no mellett. Es ezt nem szegyelli valamint nem szegyell vele elore lepni.tervezni s veghez vinni dolgokat.

63. e36c6ad80e (válaszként erre: 62. - MNGO)
2017. jan. 8. 12:17

Nem ilyen egyszerű ez. Tudod, mennyi hülye nő van, aki enyhén szólva nem észlény? :) És én is padlót fogtam, amikor ilyenben volt részem, nagyon sok esetben a nők tudnak arról, hogy a "pasijuknak" vagy hogy is nevezzem annak a csökevénynek több "nője" van egyszerre, sőt, még egymás nevét is tudják és tovább megyek, beszélnek is a nők egymással. A facén nyíltan üzengetnek egymásnak, az egyik reggel az egyik rakja ki, hogy a pasival kávézott, a másik reggel a másik, közben ott a 3., 4...

Az ilyen pasi nem százas, hanem nagyon beteg. De a nők is, akik ebben benne vannak. És általában nem a fiatal, hanem a felnőtt gyerekkel rendelkező nők kattannak így be. Emellett a pasi alázza őket kegyetlenül, de ez sem érdekli ezeket.


Ha valami gyanús is nekik, a pasi hazudik, néha olyanokat, hogy nevetséges, ezek meg szépen elhiszik, szívják magukba a sok hazugságot. Aztán azt hiszik, majd ők megváltoztatják. De az ilyet soha. Ezek a nők birkák.

62. MNGO (válaszként erre: 61. - Miss Angel)
2017. jan. 8. 11:24

Rendben.tobb vasas pasi... De akkor sem ertem h ki elol menekul...hisz ha egyik isnerkedese sem komoly,akkor minek huzodzkodik es miert rejtozkodik...hisz ha valakivel nem akar beszelni akkor tiltsa le az illetot es ennyi.


Ha meg konoly kapcsolata van, akkor a baratnoje sem lehet egy eszleny...hisz nem igaz h nem tunuk fel neki hogy 1x lathato facen a pasija...1x meg nem... Ez nemm gyanus a kedves holgynek? :D

61. Miss Angel (válaszként erre: 58. - Messzi idegen)
2017. jan. 8. 10:58
ebben valahol egyet értek....valamit sumákol,én is erre tippeltem először,hogy esetleg több vasat is tart,de ne így legyen....
60. MNGO (válaszként erre: 57. - Viva70)
2017. jan. 8. 10:16

Megneztem. Nagyon tetszett es nagyon tanulsagos

Pont illik a jelenlegi sztorimhoz :)

59. MNGO (válaszként erre: 58. - Messzi idegen)
2017. jan. 8. 08:15

Koszi:)


Nem keresem!!!-igerem :)

2017. jan. 8. 03:44

Lehet túl sok voltál neki, lehet több vasat tart a tűzben.

Ha komolyan gondolná, nem gondolnám, hogy amiatt az oda vissza sértés miatt nem keres.

Szerintem ne keresd, ha szemét, és észreveszi, be vagy zsongva, csak gerincre vág.

Aztán nézhetsz...ha akar valamit, ő fog keresni,nem egy 17 éves kolyokrol van szó.

57. viva70
2017. jan. 7. 18:55
Neked is ajánlom megnézésre a "Nem kellesz eléggé" című filmet.
56. Miss Angel (válaszként erre: 51. - MNGO)
2017. jan. 7. 13:08
nem százas,az már bizonyos ...:/
55. e36c6ad80e (válaszként erre: 51. - MNGO)
2017. jan. 7. 07:20
Igen, ezt már kérdezted máshol is :) nem egyenes, másik nője van, titkolózik. Aki akar tőled valamit, az nem tűnik el napokra. Felejtsd el gyorsan, lépj tovább, hagyd a fenébe.
54. csikil4ny (válaszként erre: 51. - MNGO)
2017. jan. 7. 01:04

Ez ugyanaz a pasi?!


Az is elég furcsa aki egy témáról több fórumot indít....

53. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - MNGO)
2017. jan. 6. 23:33
csak ha csokit ad az az igazi...
52. gyöngy:) (válaszként erre: 51. - MNGO)
2017. jan. 6. 22:21

Te írtad nekünk a másik fórumban, hogy mit kell még erről beszélnünk, már le is tiltottad.


Akkor mit kell még erről beszélned?

51. MNGO
2017. jan. 6. 22:16

Majd el felejtettem:

Van itt meg egu furcsasag Vele kapcsolatban.

Feltunt hogy hetente par napfa eltunik facebookrol az adatlapja.

Ekoszor azt hittem hogy engem tilt le es ezert nem latom.

De nem!

Semmilyen masik profilrol (pl.az egyik baraatnomerol .vagy tesomerol sem) szoval semmilyen masik profilrol sem latom ilyenkor.

Tehat nem a tiltas a kulcs.

Hanem lehibernalja magat... Na ennek ugyan mi ertelme.???


Pl. Most fent volt facen3napig..erre most megint eltunt...


Gondoltam ra h van csaja.

De az sem logimus hogy pl. A novel van es azert tunik el.... Ez is hulyeseg.


Ki erti ezt???

Mert hogy ez az urge nem 100as az tuti :D

50. e36c6ad80e (válaszként erre: 25. - MNGO)
2017. jan. 6. 20:55
Semmi nem ciki a szerelemben :) én mindig adom, mondom, ami jön, nincs semmiben ciki. Hívd el valami randira, majd látod a válaszát.
49. e36c6ad80e (válaszként erre: 20. - MNGO)
2017. jan. 6. 20:52
Akkor tényleg akart többet. Szerintem tedd, amit akarsz, ami jön. Amit érzel, hogy tenned kell. Ha írni akarsz neki, írj, kérdezd meg, amit meg akarsz. Döntsd el egyedül, mi legyen.
48. MNGO
2017. jan. 6. 20:21

Jolvan...ne veszekedjetek...ennyit nem er az eltunomuvesz lovagom :))


Nem fogok futni utana...irni sem fogok Neki.

Ha valamit akar akkor most Rajta a sor..m majd meglatjuk :)


Ha valami tortenik mindenkepp jelzem;)


Koszi Nektek

47. e8da813d29 (válaszként erre: 45. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 19:55

Itt ez az eset annyiban hasonlít a tiédre, hogy szintén a nő az, aki ... hogyismondjam ... aktívabb. ...


Mit nem kellene feladnia szerinted?

Azt, hogy időnként beugrik hozzá a pasi, mikor épp kedve tartja?

Meg időnként ráír?

Az én női büszkeségemet biztos, hogy sértené, ha ezek után még bármit is erőltetnék.

46. NoSpoon (válaszként erre: 1. - MNGO)
2017. jan. 6. 19:50
Lehet, hogy nagyon betaláltál neki és bár elnézést kértetek egymástól, nem múlt el nyomtalanul. De az sem lehetetlen, hogy most kisebb gondja is nagyobb, mint a flörtölés. Ha érdekled, akkor előbb-utóbb jelentkezni fog.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook