Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy pasi ismerős burkoltan megvádolt azzal,hogy... fórum

Egy pasi ismerős burkoltan megvádolt azzal,hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
21. jozsi.38 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 17:37
Ööööhm. Ebben mi a vádolás? Burkoltan érdeklődött, hogy miért nézted meg a profilját kétszer. Az is benne van ebben a pakliban, hogy teszem azt, ahol ő dolgozik, az téged érdekel. Vagy ilyesmi. nem hiszem, hogy azt az oldalt ismerkedésre használná bárki. Az tényleg egy olyan közösségi oldal, ahol munkahely, karrier váltás a cél, nem a párkeresés
20. tulipán*** (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 17:25
hát ez tényleg nem úgy hangzik, hogy bejössz neki, de ez az ember vagy beteg, vagy nagyon nincs jól lelkileg. Ezt komolyan mondom. 😀🙁 Azon, hogy valaki rákattint a profiljára normális ember nem akad fent, pláne nem kéri számon a másikat. És sajnos a fentieket még a külseje sem írja felül .... huh basszus, nem semmi az alak ...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Tulipán***)
dec. 26. 16:52

Az kizárt, h tetszenék neki, szerintem a fejébe vette (paranoia) h zaklatom. Mondjuk ha zaklatnám, akkor a Facebook-on jelöltem volna be és napi szinten írnék neki vagy emailekkel bombáznám, de ezt úgy látszik nem fogja fel.

Röviden azt írta, hogy segíthet-e valamiben mert látta, hogy "rendszeresen" (ez hülye, gondoltam, milyen rendszeresség 2 megtekintés 2 hét alatt?) megnézem a profilját, meg hogy reméli minden rendben , boldogkarácsonyt meg ilyenek (mézesmázas körítés) Na nem baj, visszaírtam neki valami ordas hazugságot (mivel valótlanságot állított ő is) amit úgysem tud rám bizonyítani 😄 aztán ossza be magának, tiltson le. Amúgy valóban nem csúnya pasi és okos is, mármint intellektuálisan, de semmi több. A stílus sajnos maga az ember.

18. tulipán*** (válaszként erre: 17. - Tulipán***)
dec. 26. 15:27
jav: "semmilyen szinteN"
17. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 15:26
De mit írt neked konkrétan? Erre kiváncsi lennék. Csak azért, mert ha már rád ír, akkor lehet, hogy érdekled. Meg amúgy is miért írna azért, mert ráklikkeltél? Ez senkit nem igazán érdekel, főleg ha publikus a profil. És a pasasok nem igazán foglalkoznak olyan nőkkel, akik nem érdeklik őket. Ergo, nem fárasztaná magát üzengetésekkel semmilyen szinte. Meg hogy lehet burkoltan kifejezni azt, hogy zaklatod úgy, hogy közben ő ír rád? :D Meg egyébként is miből gondolod, hogy rondának tart és nem vette jó néven, hogy megnézted a profilját? Ezért lennék kiváncsi, hogy konkrétan mit írt, mert ilyen miatt nem szoktak valakinek csak úgy írni ...
16. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 14:51
Figyeljcsak,írd meg neki,hogy a fogtündér vagy,meg a torok kéményseprője,ha gondjai vannak,jelezze nyugodtan.Már az oviban korbács volt a jeled.
15. Enissa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 13:38
Köszönöm szépen! Az ember mindig tanul valamit.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Enissa)
dec. 26. 13:27
Az a nézegetés két megtekintést jelent két hét alatt. A Linkedin egy munka témájú közösségi oldal, az emberek a szakmájukkal, karrierjükkel kapcsolatos tartalmakat osztanak meg. Egyáltalán nem ismerkedős oldal.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
dec. 26. 13:24
500 felett van az ismerőseinek a száma. Nem tudom, miért pont én zavarom, hogy kétszer ráklikkeltem két hét alatt. Ha Opitz Barbi vagy Tóth Andrea kattintana rá, arra nem így reagálna a majom. De arról tényleg hiába álmodozik :D
12. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 13:21

Nem ismerem az oldalt, fogalmam sincs milyen céllal regisztrálnak oda.

Téged sem értelek, leírtad nem is tetszik, akkor miért nézegeted az adatlapját?

11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 13:13

te tudod,engem egyszerűen nem érdekelne,mit gondol egy ilyen nárcisztikus alak,de nem vagyunk egyformák.

honnan?

mondom,h nem ismerem az oldalt.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Miss Angel)
dec. 26. 13:07
Azért se tiltom le, akkor azt hinné, meghatott a szövege és "visszavonulót" fújtam (mégis honnan? :D xd)
9. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 13:04
szánalmas,szót se érdemel.Tiltanám a fr*ncba,már ha lehet,nem ismerem az oldalt....
dec. 26. 12:52

Linkedint nm ismerem, csak a Landint.

Ő egy dán kézilabdakapus. Többször klikkeltem már rá én is a képeire, a neten de sosem fenyegetett meg még eddig. Szerintem ezek után neked is az ő képeit kellene nézegetnet. Büntetlenül megteheted.

dec. 26. 12:51
Simán visszaírtam volna neki, hogy örüljön neki hogy ránéztél a lapjára, mert ahogy látod a lőtéri kutyát sem érdekli, te is csak azért mert a pasid pont akkor lökte meg a kezed és véletlen ráklikkeltél. :) :)
dec. 26. 12:45

Én azt hittem, ez női specialitás, mármint, hogy kidobom magam a placcra, aztán nézem, kik néznek, de azt is megjegyzem, ha valaki nem néz, mert nehogy már csak ennyi, de kikérem magamnak, hogy te pont miért… 😊

A férfi hisztinél kevés kiábrándítóbb dolog van.

5. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 12:42
Ha úgy érzed jogtalan, pont nem érdekelne milyen nap van. Ha lúd, legyen kövér.
4. Józsibirka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 12:37
🙃
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
dec. 26. 12:35

Linkedin


Értitek, a Linkedin... nem a tinder, még csak nem is a facebook... ez meg úgy adja elő (persze udvarias fordulatok mögé bújva) mintha fel akarnám szedni. És ő lenne a Jason Momoa, én meg egy csámpás, kövér, fogatlan öregasszony. Annyira rohadt megalázó az egész...

dec. 26. 12:16

Még lehet látni ki látta a profilodat?

Melyik közösségi oldal az?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook