Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehetne burkoltan leírni, megfogalmazni valakinek, hogy szerelmes vagyok belé? fórum

Hogy lehetne burkoltan leírni, megfogalmazni valakinek, hogy szerelmes vagyok belé? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 11. 20:11
Na mi lett a dilemmával? :)))
20. 8e9170fe09 (válaszként erre: 17. - C6d087edcb)
2012. jún. 20. 23:37

Nincs szebb ajándék,

nekem nem kell már semmi,

csak veled szeretnék önmagam lenni.

19. jstefan (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2012. jún. 20. 21:46
Nyíltan mondd meg neki, mert valaki megelőz,és elszereti előled! Miért kellene ezt titkolni!????
2012. jún. 20. 13:20

Én nem mondanám meg kerek-perec. Könnyű préda lennél neki, pláne, ha ő nem érez így.

A férfiaknak kell a küzdelem, azt kell éreznie, hogy ő hódít meg téged.

Teremtsd meg annak a lehetőségét, hogy beszélgethessen veled, közös programra, randira hívhasson. Aztán már látni fogod, hogy alakulnak a dolgok.

17. c6d087edcb (válaszként erre: 15. - 8e9170fe09)
2012. jún. 20. 10:52
De gyönyörű ez a vers! :-)))
16. bibity
2012. jún. 20. 10:45
Szerintem csak barátkozz vele. Ha bejössz neki, ő fogja továbblendíteni a dolgokat. Ha nem, maradtok a barátságnál. Ha már régóta barátkoztok, és nem tett lépéseket, akkor lehet, hogy nem is tervez ilyesmit.
2012. jún. 20. 10:36

Sohasem hiányoztál

Annyira nekem

Mint mielőtt

Megismertelek volna.

2012. jún. 20. 10:35
Köszönöm, köszönöm! Mindenkinek külön-külön! Nagyon sokat segítetek! :-)
13. Roni24 (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2012. jún. 20. 10:22

Szia!


Hát én lehet, hogy már öreg vagyok és maradi =P, és ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz, =)de én nem rontanék "ajtóstul a házba." =)


Fontos kérdések:

Mennyi ideje ismeritek egymást?

Milyen jól ismered őt, mennyire bízhatsz benne?


Ha mindketten szimpatikusok vagytok egymásnak, illetve érzed rajta is, hogy esetleg hasonlóan érez mint te, akkor nehogy már te vezesd a buszt! =) Ha komolyan gondolod, és szeretnéd tudni hogy ő is, eszedbe ne jusson szerelmet vallani neki nyíltan, még burkoltan se!

Azzal abszolút szabad utat adsz neki, kijelented: könnyű préda vagy, utána viszont nem lehetsz biztos abban, hogy az ő érzései mennyire őszinték. Sőt, rosszabb esetben "megijed" és visszavonulót fúj! =S

Még ha meg is veszel érte, legyen benned tartás, és ne te fuss utána! Apró, finom kis női "trükkökkel" bolondítsd magadba, úgy, hogy az ő válasza, reakciói egyértelműek legyenek számodra! =) Teperjen érted!

Erre nincs szerintem konkrét "szabály" vagy módszer... mindenkinek a saját stílusa az, ami kialakítja a módszert... és ha ez bejön a pasinak, akkor "nyert ügye van." =)

De ez csak az én véleményem... =)

2012. jún. 20. 10:11
jaj...burkolhatod is, de mire az illető kicsomagolja abból a burkolatból, lehet elmúlik a szerelem-érzeted is...
2012. jún. 20. 10:10

K:

Hogy lehetne burkoltan leírni, megfogalmazni valakinek, hogy szerelmes vagyok belé?


V:

Így: >>>(szerelmes vagyok beléd)

és

nem így: >>>szerelmes vagyok beléd


Kész.:)


Minek azt burkoltan elmondani?Ez a...el is mondom,meg nem is...?Ha meg célozgatni akarsz,azt minek ráönteni?Adagold...

10. 9f98008a3b (válaszként erre: 9. - C6d087edcb)
2012. jún. 20. 10:10

Örülök, hogy örülsz! :)


Szívesen máskor is! :)

2012. jún. 20. 10:07
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséget! :-) Egy kicsit átírom a levelet, és szuper lesz. Köszönöm még egyszer! :-)
2012. jún. 20. 10:04

" Szia Géza!


Tudod, azt utóbbi időben nagyon jól esik Veled beszélgetni, együtt lógni és azt vettem észre, ha nem vagyunk együtt, akkor is meglepően sokat gondolok Rád.

Arra gondoltam, talán azért lehet ez, mert nem csak egy ismerős látok Benned?

Ha ez Veled történne, Te mit gondolnál erről? "



Passz!

Ezt elmondani körülírva!????


De miért lenne kellemetlen ezek után?

Uralkodsz az érzéseiden, és kész!


Csak higgadtan!

7. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2012. jún. 20. 10:01
Ha két ember igazán fontos egymás számára, akkor a világ többi része megszűnik létezni. Ha veled vagyok, én pontosan ezt érzem.
2012. jún. 20. 09:59

Hű, köszönöm szépen, hogy ilyen rövid idő alatt már ennyi válasz érkezett! :-)


Igazából azért nem szeretnék kerek perec megmondani mindent, mert lehet (sőt biztos), hogy az a továbbiakban mindkettőnknek kellemetlen lenne, és lehet, hogy ez rontana el mindent. Inkább csak utalni szeretnék rá, hogy mégis sejtsen valamit, de ne tudja biztosan (tudom, bonyolult eset vagyok :D).

De mégis hogy írjam le neki?

2012. jún. 20. 09:47
Nem kell beburkolni, de azért nyíltan kitárulkozni se. Annyit azonban lehet, hogy többet érzel, mint barátság, esetleg fogalmazz úgy, hogy erős vonzalmat érzel iránta (bár ennek kissé szexuális tartalma lehet).
4. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - 14d5e9b9a1)
2012. jún. 20. 09:43
* mondd
2012. jún. 20. 09:42
Szerintem mond meg nyíltan! A pasik egyszerűek, nem kombinálnak, azt veszik, amit mondasz Nekik!
2012. jún. 20. 09:39

Miért kell burkoltan?

Miért nem lehet valamit csak úgy elmondani, ahogy van?

Miért akarod elmondani Neki?

Kölcsönös hogy kedvelitek egymást?


Hány éves vagy? :)

2012. jún. 20. 09:35
Hogy lehetne burkoltan leírni, megfogalmazni valakinek, hogy szerelmes vagyok belé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook